Дюкан ни показва накъде да вървим щом искаме килцата да стопим - 164

  • 26 682
  • 552
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
Точица  Hug, iv_mikova  Hug, didoneti   Hug (започнах на 05.01.2009 и до момента съм свалила 9 кг.), ВИКИТО  Hug, Снежка  Hug (и ти ще се похвалиш много скоро сигърна съм), gulbenur  Hug (аз тогава казах откъде, ама пусти срам да се покажа  Blush), tonnny_bg  Hug, die_Hexe  Hug, ванесса_йо  Hug
Момичета, много ви благодаря! Не съм предполагала, че чак толкова си личи. Друго е като го чуеш.   bouquet

ванесса_йо, честита месечинка. Поздравления за търпението и за постигнатото!   bouquet

# 481
  • София
  • Мнения: 135
Ванеса йо, честита месечинка!

Дидка 23 така е като ти каже някой друг, тогава разбираш, че има разлика и то голяма!
На мен колежките много ми се радват, че отслабнах толкова, но аз не им вярвах, че са пристрастни!  Laughing Но ето че и вие всички ме убедихте, че наистина съм постигнала нещо, за което дори не съм смеела да си помисля!  Hug   bouquet  Hug

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 16
didka браво хубаво е ние новите да гледаме как се справяте и не е невъзможно да изглеждаш добре.като ви гледам момичета така се надъхвам,че дълъг е пътя ми.успех и целувки на всички. txtloves newsm51

# 483
  • Мнения: 850
Didka_23 страхотна си миличка , много е голяма промяната ! Браво  Heart Eyes Hug  bouquet

ванесса_йо, ФИЛЮДЧЕ , Веситоооо  честити Ви  месечинки , браво продължавайте напред   bouquet

 Важно съобщение от vesitoo5 , понеже тя няма апарат моли да вземете за срещата в София  защото много обича да се снима и да грее с усмивка ! Благодари предварително !


  bouquet Hug
Момичета, кажете ми какво да пия сега за кашлица, като съм на Дюкан, а кашлям като магаре. Имам в къщи АСС200, става ли да го почвам.
Миличка вземи си има едни хапченца , дражета на билкова основа , казват се Тавипег , много помагат , аз със тях си лекувам бронхитната кашлица !
 
ече , дай боже колкото са все ще ги изгледаме   bouquet Hug

облачеее ,  страхотна промяна , Браво , продължавай смело напред!

Лорито17 , разбирам те напълно , относно шоколада , аз всеки ден преди Дюкан си хапвах , но трябва Воля и да си поставиш Цел и да я следваш ! Не се отказвай , а и има дюкански сладкиши, които искат 15 мин приготвяне .... има много избор винаги ще се намери време стига да искаш ! А от носно изкушенията те са навсякаде , аз днес в обедната почивка бях на смарти парти на кръщелницата , ами детето ми буташе крем от тортата в устата , но търдо и непоклатимо НЕ ! А така ухаеше ....  #Cussing out е все пак нищо няма да спре да се произвежда нито за 3 нито за 6 месеца и тогава ще сме слаби и красиви и ние ще ядем!!! 

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 15:02 от mmmshushy80

# 484
  • София
  • Мнения: 15

Май не се доизказах правилно, сладкото като сладко не ми е такъв голям проблем и мога с него и без него (проблем е времето ми, което трудно ми стига да метна една пържола на скарата, камо лли да почна да правя сладкиши, било то и разрешени, калкото и да обичам да готвя и да се занимавам с таквиз неща), проблемен ми е шоколада (и той само 2-3 дни), него го ядох в изобилни количества, една бонбониера не казвам какво е, или около 20 вафли "детски свят" -наведнъж. Има си  неща, които са присъствали винаги в менюто ми и то точно определени, пр. други вафли  няма да ме изкушат, но когато видя детски свят и се забравям да спра, та сега се опитвам този несъзнателен апетит да превъзмогна.
Навикът е много лошо нещо, когато не е насочен правилно Simple Smile  bouquet

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, вие направо ме разбихте  Shocked
Облаче, Ив микова и Дидка - страхотни сте и невероятни резултати сте постигнали  smile3501 newsm74
Вие сте ми най-големия стимул да съм постоянна и режимна, като знам, че резултатите няма да закъснеят  Peace

# 486
  • София
  • Мнения: 102
Happysmile - страхотно си се променила  Hug....ами ти направо си станала красива, не само слаба   bouquet

кутията за ЛС ти е пълна и затова не можах да ти изпратя съобщение



ей такива коктейли ви пожелавам да пием на плажа



Die Hexe, kalinchita, ванесса йо   Hug

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 15:19 от tanyamanya

# 487
  • Мнения: 9
здравейте и от мен  Party

tanyamanya честит ти рожден ден. Пожелавам ти много радост, щастие и проддържане на желаните килца!   bouquet
ванеса_йо, vesito5, филюдка - честити ви месечинки!  bouquet
iv_mikova, happysmile, търновки - определено сте страхотни!   bouquet
облачето хей - определено си личи. Много си хубава!   bouquet

Аз утре ще докладвам за килцата си, защото днес ми е първия П ден!

# 488
  • София
  • Мнения: 336
Благодаря на Tanyamanya и на всички останали Hug

Дидка, страхотна си   bouquet  bouquet  bouquet Браво на теб Simple Smile
ванесса йо - честита месечинка - много щастие и успехи(не само в свалянето)  bouquet

# 489
  • Мнения: 52
Танчеманче, слънце, ЧРД....Много здраве, щастие, късмет!Весел празник!
Търновки, Iv mikova, happysmile, Дидка, Облаче - много сте лъчеразни, резултатите са... newsm10
Немското Цвети, дръж се, не се давай на болестите Hug
Мастерче, Стел и всички раздаващи ритници, взимам си, дано има полза, че ooooh!
На всички с поводи smile3525 Ванеска, Викито  bouquet
Рошавка, нова цел, успех  bouquet
*Танчето* веднага на  lalalala  bouquet
И да не изброявам, за да не изпусна неволно някоя.... много  Hug Hug Hug

П.п. ТанчеМанче...тъкмо не ми се излизаше на пазар Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 15:35 от Dari68

# 490
  • София
  • Мнения: 102
Вещи ни мЪ убивай, обаче не мога да не почерпя сестрите от овчето стадо

Ето ви прясна тревица


# 491
  • Мнения: 5
Ванеса Йо-честита месечинка.Твоите постове винаги са ми харесвали! Hug Hug Hug


А снимки-кога?????

# 492
  • Мнения: 74
Лорито, наистина не съм те разбрала правилно, извинявай!
Повярвай ми, навиците не се променят толкова трудно.
Аз самата не съм била никак готвеща (добре, че тука Тумба-Лумба и Мастерчето ми помагаха със съвети!), но откакто запичнах режима - оказа се, че даже ми доставя удоволствие. И понеже съм работеща мама - готвенето е вечер след 10 часа. Малката си ляга, а аз до 11-11:30 максимум съм сготвила. А киселото мляко с подсладител и канела отнема 2 мин. В събота си печах тричавите хлебчета (докато малката яде бавно и славно закуската си), и една тортичка, която после по малко вечер си хапвах. И така - съм с хляб и сладкиш поне до сряда. Четвъртък и петък - кисело млекце подсладено и седмицата свършва. Беше ми толкова леко, лесно и приятно!

# 493
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Пак аз.
Преди малко се върнах от пазар.
Момичета направо се изумих от това което видях обличайки се.
Нося една гривничка на крачето си и като тръгнах да си обувам чорапи за излизане - ужас - гривната се впила в крака ми, защото и двата глезена са се подули ужасно заради МЦто. Много ще се мъча май този месец.  Sick Наложи се да я махна,ч е има опасност да се скъса от напъването. По-изумителното обаче е, че въпреки солидните количества вода в тялото ми кантара показа -500 гр. Аз обещах че няма да се тегля, ама не се стърпях и бях много приятно изненадана.  Blush
Didka_23, браво, мила! Чудесна си.

# 494
  • Мнения: 112
Искам да ви питам нещо.

Много често под подписите ви пише
първа фаза примерно от 15.01-19.01.2009г
втора фаза примерно от 16.01-30.01.2009г

Нещо немога да разбера

Ударният период само 5 дни ли го карате?
И от там минавате на ПЗ,докато свалите нужните кг?


Извинявам се,ако въпроса ми прозвучи тъпо Sad

Но,наистина се опитвам да ви разбера Sad

Общи условия

Активация на акаунт