*~106 пролетни кокичета, това сме ние - арабските момичета~*

  • 28 057
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
  Стискам палци Кате!!! Praynig

  Абе всички казват ,че много е порастнал като видят снимките , но тази приятелка , която ни гостува като го видя каза ,че на снимките изглежда по- голям отколкото в действителност и аз мисля , че е права... не че не е порастнал ,ама аз нали го гледам всеки ден и не мога да преценя... Фъстък си е той- одеве извадих едни 3/4 дънки от миналото лято и взеха че му станаха  Embarassed Е верно , че не са му така свободни вече и са по- късички ,ама на тази възраст когато растат като гъбки да му става дрешка от преди 7-8 месеца... Blush

# 16
  • Мнения: 800
Дина, не се тревожи, нито ти , нито таткото сте дребни, от снимките съдя.  Може да върви слабичко, ама те мъжете много време им трябва докато се оформят  Laughing

И в Сирия всички се суетят около едно золядо момче, сомалиец му викат, а с естра му една дундава  Sunglasses

аз като бебе съм била охранена. после като тръгнах на детска от зор станах слаба и злояда, отмъщение към нашите  един вид  Mr. Green  Под дънките ми навличаха анцуг, че ги срам било от хората заради слабостта ми.  Чак през пубертета ми се отвори апетит, та до ден днешен  Mr. Green 
Не се имам за слаба, структурата ми е такава сигурно, само хабя храната

# 17
  • Мнения: 169
Пуф, паф и аз в новата тема - ама аз съм тежка и за това съм бавна  Laughing цели 69 оки сме до сега с бебкин- а той както иде мах 3 кила  hahaha всичко друго май е на мама на дупето.
Днес бяхме на доктор всичко е ок с нас,сега  чакаме момента!
Дина мерси много   bouquet
Хари и ти си права- кат му дойде времето   Praynig
 Hug за всички

# 18
  • Мнения: 1
Латейке, поздравления за добрите резултати - на изпита и тук във форума. Съжалявам, че не можах да ти помогна с правенето на темата, сигурно ти е било доста напрегнато...По принцип имам желания да правя тема, веднъж нали правих и много ми хареса, но точно вчера нямах възможност. Сега обаче искам да си заплюя 107-ма тема, ще започвам да се подготвям от рано, та да няма паника накрая.

Дтти, снимката в подписа ти е много идейна...твоята снимка дето си полуобърната в полумрака...коя от принцесите ти се е изявила така творчески?

Шиланке, и аз като теб бях кльощалък през детските и юношескоте години, но полсе като почнах да се раздувам, не мога да спра сега...отгоре на всичко в семейството ми няма никой дебел, само на мен се падна това проклятие...Това ме подсеща нещо:

Дамите на диета, дайте отчет за напредъка си, чунки се посрамя и амбицирам да последвам примера ви.

Вчера бяхме в траур, почина полу-сестрата на мъжа ми. Той я уважаваше повече от другите си сестри, женицата наистина беше много мила, с почти нулева склонност към клюки и интриги.

Лека нощ.


# 19
  • Мнения: 177
  Хайде и аз в новата тема,
Латея-браво и за изпита и за темата   bouquet
Дина и аз го виждам твоето момченце пораснало,то и моя Яси който го види казва-колко голям е станал,ама за нас с батковците си е нашето бебе и така си му викаме. Hug
Кате Мар.-попътен вятър и влизай от време на време в скайпа. Hug
Belbeyи ние с теб очакваме момента отново да сме лели.Сякаш вчера разбрахме,а то си дошло времето-късмет. Hug
Мелани-как сте?Тук ли сте си вече или сте на топличко в Атина?Малката справя ли се с плуването ,да доведа и Яси да кавалерства? Hug
Хари,Олд-липсвате,много сте кратки напоследък. Hug
Monsoon  Praynig -моите съболезнования.
На всички Hug

# 20
  • Мнения: 110
Благодаря, момичета!

Всичко ще е наред! Имаме си договори, Съвета на Европа има и много добра здравна програма - това ме привлича най-вече. Още повече - сме си двамата и отделно и в интересна страна, около нас има различни колеги - от различни страни дори.
Дина, в Съвета на Европа в Страсбург отиваме. Това ни е тренинга и първото задание, а през лятото - май месец - ни пращат в Босна.

Като му дойде времето  Laughing и карамеленото бебенце да дойде...
Такова щастие са децата!

Магде, ще влизам в скайпа обезателно!   Hug Hug Hug Hug

Мансун, аз да кажа тогава - не мога с много големи диетични успехи да се похваля, но има разлика. И аз като нашето другарче трябва да сваля килограми, за да подпомогна бебеставането. ограничих хляб, ориз и картофи /три пъти еееееех със съжаление, че много обичам всеки един продукт от така изброените/.  Ям спанак, моркови, извара, млечни, риба, яйца, но вчера страшно ми се прияде сладко и си взех стафиди. Значи - зеленчуци и протеини. Не следвам някакъв режим, понеже така не обичам аз - не мисля, че влияе на всички по един и същ начин дадена диета. Засега така карам, ама като се съберем след броени часове с мароканеца насаме, и му е мъчно за магрибската кухня... е ясно... как ще се месят питки и ще се прави тажин, но ще се справя! 

# 21
  • Мнения: 110
   Добро утро,
 
  Моето майче днес празнува юбилей и искам да почепя за нейно здраве.
  Hug

       

# 22
  • Мнения: 206
Latea поздрави и от мене и за изпита и за темичката. Сега само липсва да цопнем в една одая и да се набъбрим от сърце. За децата ще вземем няколко филипинки да ги наглеждат, че да си видим малко рахатлъка Simple Smile  Joy
Как е любовта Латейче?
Монсун и моите съболезнования за зълва ти. Бог си прибира добричките нали знаеш, с другите не му се занимава....
Шехи как е при вас, беше ли на концерта на Горан? Абе той имаше един мъж в оркестъра си едър, висок, с гола глава, ама сега го не видях.... а той Горанчо, много зле изглеждаше горкичкия, като изключим белия костюм
Белбейче мама кога пристига? Измислихте ли име на бебока? Това първото алжирско бебе ли е във форума?  newsm78
Алба за майчето   bouquet   bouquet   bouquet и за всички майки на арабелките, които само те си знаят през какво са минали и минават....

# 23
  • Мнения: 3 804


Алба-честити юбилей на майка ти

диМоите съболезнования за зълва ти,а тази снимка е творение на мъжа ми,тогава бяхме на море.

катя  лек път-и едно бебе като спомен от това пътуване  Praynig

дина пораснал или не-голям сладур е Heart Eyes

лек ден на всички  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 909
 Rolling Eyes Привет,записче от мен,като ми дойде музата ще пиша  Confused

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Добрюутроооо, Красотиии Hug
Първо благодаря ви мили мои за подкрепата Hug Hug Hug
Вече съм пИрфектнУ  bouquet И от пИрфектнУст забърках един страхотен пилаф. Не мога да му се нагледам. Да не гледат момите-диетуващи Wink
Монсунче,  Hug    съжалявам за зълвати. То за хубав човек всички съжаляват Sad
Динчеее Hug
Благодаря за милите думи.   bouquet
Пък малчото ти си е много добре. Какво като е слабичак. Нали е здравичък!
Кате Мар Hug
виждам, че по живо по здраво си пристигнала!!!
Белбейче Hug
Ми то накрая няма да има място да се простира като 5 пари във кесия бебочко-ама да не се притесняваш
Нали ти писах какво ми каза мойто като беше на 3 годинки Laughing
Шиланчето Hug
Внимателно със компютърчето. Кога си на изследване???

Албич Hug това за майка ти Grinning Дано като мене да обича жълти китки Simple Smile
И хайде на обяда
http://media.snimka.bg/2267/010788471.jpg
Да ви е сладко Красоти Wink

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:40 от Дивиана

# 26
  • Мнения: 110
Благодаря, деси, чул те Господ! С риск да стана досадна ... направо да го докаросаме като Даяна - сладурана!

Делта делта, сега литвам из простора, сегааааа! 

Оризец, а очите пълни пълниии.

Гледам, че рафи се е зачела. Как е анто на градината?  Hug Hug Кажи, свикна ли вече? 

# 27
  • Мнения: 333
Запис и от мен!

Латеа благодаря за разкошната тема лъхаща на пролет!  Heart Eyes  bouquet Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 336
И аз да дойда  Hug
Делта какви неща  предлагаш  Thinking Развали диетата на всички  Crazy Аз отдавна ти разгледах снимките, много са хубави  Hug аз съм любопитна кои са тези места? За Египет е ясно  Flutter
Кате само така  Hug да вземаме пример от тебе! В Мароко ли си  newsm78 Тъкмо щях да публикувам, и гледам, че си писала  Hug Анто се чувства отлично на яслата, само за една седмица се е научил да сяда на гърне, а вече и започва да захитрява  Mr. Green
Монсун и аз мислех, че като си сложа яйцата в подписа и другите ги виждат, току виж съм се амбицирала, ама не става  Thinking Вие трайно ли се преместихте да живеете в Испания? Ако мога и да полюбопитствам защо  Blush Извинявай ако си обяснявала някъде по-напред, но на мене ми се губи много инфо  Blush
Белбей малко остава  Mr. Green Страх ли те е? Ще ти стискаме палци  Hug
Латеа чудесно си се справила с темата, винаги ти се радвам на таланта да измисляш заглавия   bouquet
Дина не се притеснявай за малчо, всичко ще си дойде на мястото   bouquet по-добре слабичък, отколкото дебел  Naughty
Либра да се похваля - вчера не работихме  newsm53 ти пускаш петицията, аз я изпълнявам   Hug
Мелани незнам как се справяш с две деца, работа и форум, дай някоя идея  Mr. Green



 

# 29
  • Мнения: 720
Дина и моя син е слабушко ..в смисъл не е от едрите момченца , но това няма никакво значение. И ние носим по 2 години /примерно/ разни дрешки...но аз често ги купувам по големи и без това Wink  Иначе наистина ти е порастнало детето ...в личице така по момчешко изглежда вече.А това ''малее май год''  hahaha още се хиля на него...

Магде     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт