лосионите за тяло на Garnier...

  • 7 884
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 624
Ползвала съм жълтият на Гарние със стягащ ефект и съм доволна.А и ухае страхотно на цитруси!
Аз съм със суха кожа и потоянно се нуждая от подхранване...сега съм решила да пробвам кокосовият лосион за тяло на Ив Роше! Peace
Много е хубав кокосовия лосион Simple Smile Ползвам от 2 години него и съм много доволна. Супер ми хидратира кожата и не седи мазно.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Аз го ползвах този белия на Гарние за суха и дехидратирана кожа ама не съм много впечатлена, на Dove повече ми харесват, имам чувството че по добре хидратират кожата.

# 17
  • Мнения: 3 414
Аз го ползвах този белия на Гарние за суха и дехидратирана кожа ама не съм много впечатлена, на Dove повече ми харесват, имам чувството че по добре хидратират кожата.
Най-хубавия лосион за тяло,който съм ползвала е този Go fresh на Дав  Peace

# 18
  • Мнения: 2
Ползвала съм само стягащия и ми допада.

# 19
  • Мнения: 131
Аз много си я харесвам тази марка и май всички съм ги пробвала. Червния е хубав, но е доста мазничък, за това е и за много суха кожа. Белия е лек, доста даже, за чувствителна кожа. А новия е страхотен, за дехидратирана кожа.  мен той е най- добрия от серията (защото на мен ми пасва де)

# 20
  • Мнения: 3 414
Трябва и аз да пробвам някой от серията на Гарниер,ама аз не съм със суха кожа,кой ще ми предложите? newsm78

# 21
  • Мнения: 131
Аз мога да ти предложа белия, който е за чувствителна кожа, защото е най- лек и не омазнява.

# 22
  • Мнения: 13 624
A оранжевия мазен ли седи? Четох за него в сайта им и пишеше, че е е за нормална кожа и подходящ ако искаме да имаме кожа като на праскова Grinning

# 23
  • Мнения: 156
Имаше един лосион на Гарние,който придава лек тен на кожата,до колкото си спомням. Даже мисля,че го предлагаха в 2 нюанса- за много светла кожа и за по-тъмна. Някой ползвал ли го е? Доволни ли сте? Thinking

# 24
  • Мнения: 131
A оранжевия мазен ли седи? Четох за него в сайта им и пишеше, че е е за нормална кожа и подходящ ако искаме да имаме кожа като на праскова Grinning
Не е лош, но хем ми е мазничък, хем после не ми е хубава кожата.

Имаше един лосион на Гарние,който придава лек тен на кожата,до колкото си спомням. Даже мисля,че го предлагаха в 2 нюанса- за много светла кожа и за по-тъмна. Някой ползвал ли го е? Доволни ли сте? Thinking

И него го пробвах миналата година, но или аз нещо не се справям с тези бронзанти или...  А тена хич не е лек, много готин става, и то не на петна, както са ми се оплаквали от други марки. Проблема при мен беше, че след употребата на дезодорант под мишниците се изчисти и остана бяло петно (не е приятно да не можеш да си вдигнеш ръцете).

# 25
  • Мнения: 13 624
Aз се чудя много между белия и оранжевия  Thinking Кожата ми не е суха и за това ме притеснява да не седи мазно...искам просто да я прави мека.
До сега доста пъти съм си взимала лосиони, които после трябва да подарявам.... Sad

# 26
  • Мнения: 2
Оранжевия!

# 27
  • Мнения: 131

Aз се чудя много между белия и оранжевия  Thinking Кожата ми не е суха и за това ме притеснява да не седи мазно...искам просто да я прави мека.
До сега доста пъти съм си взимала лосиони, които после трябва да подарявам.... Sad

Аз съм за белия! Няма начин да ти стои мазно, много е лекичък.

# 28
  • Мнения: 13 624
А белия е този нали?
Гледах, че има още един бял...

# 29
  • Мнения: 131
Ами аз явно имам другия, а този не съм го пробвала (ще поправя грешката Grinning )
Между другото аз видях, че на някой от продуктите си са им сменили опаковките  Thinking и на този ли пише, че е за чувствителна кожа или..

Общи условия

Активация на акаунт