Имате ли комплекси?

  • 3 215
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Имам два, но с моя чар не се забелязват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 10
В пубертета бях доста зле откъм самочувствие, но сега си се харесвам и отвън и отвътре, без да се стига до самовлюбеност в никакъв случай  Wink То всъщност не че се имам за кой знае какво, просто не ми пука, а и не смятам че има перфектни хора. Отвреме навреме ме обхващат някакви самосъжалителни депресии, примерно като не ми подновиха договора от компанията, за която работех  Laughing но след седмица-две ми минават. Общо взето ако повечето хора спрат да се вземат много насериозно, както и да вземат другите насериозно, светът ще е много по-весело място  Mr. Green Чувство за хумор му е майката!

п.п. Момичетата, които имат комплекси заради външен вид, много моля да вземат пример от представителите на противоположния пол, и да се замислят колко на тях им пада самочувствието от неща като косматост, плешивост и шкембета  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 300
Имала съм. Сега вече не или поне не се сещам. Чувствам се сигурна и щастлива в кожата си.
Разбира се, има периоди, в които едно или друго кривва от правия път, но чак като комплекс не си го вменявам.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, имам. Прекалено висока съм, ръцете ми са дълги, гърдите ми са малки, а отпред зъбките ми са кривички. Аз се описах е..ти изрода.

# 19
  • Мнения: 3 413
Да, имам. Прекалено висока съм, ръцете ми са дълги, гърдите ми са малки, а отпред зъбките ми са кривички. Аз се описах е..ти изрода.
Еми ти описа точно жена от спортен тип  Peace
Пък за зъбките..то или са криви,или на преде сочат ,или са жълти...угода няма 
Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 136
Глупав начин за бягство от някоя даденост.
Нямам комплекси. Не обичам и всичко да се обяснява с тази дума.

# 21
Нямам  Crazy

Важното е да имаш до тебе някой, който да забелязва положителните ти качества и да ти дава самочувствие. И забравяш комплексите   bouquet

# 22
  • Мнения: 91
имам, но дано е временно . Килограмите са, но затова се подложих на диета.

# 23
  • Мнения: 84
А то кой ли няма нещо което да не си харесва ?
Но чак пък да си ги преписваш като комплекси и да им робуваш newsm78
То и аз имам килограми да свалям и целулит да махам; и стрий да премахвам и още какво ли не....
Но всичко се оправя когато човек има ЧОВЕК до себе си и го ОБИЧА със всичко това и го дарява със спокойствие и сигурност Peace

# 24
  • Мнения: 106
Имах,но благодарение на пластичната хирургия се избавих от него Laughing
Peace
И аз така...
А със следващата мисля да се избавя от внушението,че са ми малки гърдите/което не е точно така/,но все ми се иска да са по-големи и да се забелязват.....

# 25
  • Мнения: 10
А то кой ли няма нещо което да не си харесва ?
Но чак пък да си ги преписваш като комплекси и да им робуваш newsm78
То и аз имам килограми да свалям и целулит да махам; и стрий да премахвам и още какво ли не....
Но всичко се оправя когато човек има ЧОВЕК до себе си и го ОБИЧА със всичко това и го дарява със спокойствие и сигурност Peace

Това си е така, но пък не значи, че ако човек не е обвързан трябва да има комплекси  Peace Даже напротив, броят на ухажорите расте, а с него и самочувствието  Grinning

А пластичните операции, в случаи когато не са наложителни, са си именно проява на комплекси.

# 26
  • Мнения: 84
А то кой ли няма нещо което да не си харесва ?
Но чак пък да си ги преписваш като комплекси и да им робуваш newsm78
То и аз имам килограми да свалям и целулит да махам; и стрий да премахвам и още какво ли не....
Но всичко се оправя когато човек има ЧОВЕК до себе си и го ОБИЧА със всичко това и го дарява със спокойствие и сигурност Peace

Това си е така, но пък не значи, че ако човек не е обвързан трябва да има комплекси  Peace Даже напротив, броят на ухажорите расте, а с него и самочувствието  Grinning

А пластичните операции, в случаи когато не са наложителни, са си именно проява на комплекси.




 newsm10

# 27
  • Мнения: 49
Моят най-голям комплекс са килограмите...Иначе всичко в себе си харесвам... коса, лице, крака, цялото тяло си харесвам и знам, че ако отслабна и ще изглеждам просто страхотно...но не мога много ми е трудно и съм ужасно депресирана  Cry Нито дрехи мога да нося каквито искам, нито мога да общувам спокойно..понякога се спичам като...незнам какво....много ми е гадно. А още по-депресиращото е, че знам че зависи от мен и нямам волята да го преодолея уффф... Но няма да се отказвам! Вярвям, че някога ще отслабна толкова, колкото искам, но искам да е по-скоро, защото се тормозя   cry

# 28
  • Мнения: 522
Имам доста недостатъци които с годините се научих умело да прикривам. На комплексите не робувам.

# 29
  • България
  • Мнения: 3
Да имах комплеси,но най големият ми беше ,че в училище бях най високото момиче дори по висока от някои момчета

Общи условия

Активация на акаунт