LaRedoute.fr - 106 - Всичко за поръчката!

  • 108 571
  • 2 213
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 639
Teffitaможеш да им пишеш на адреса в първия пост /има и примерно писмо/,че искаш да ти пратят номера на ваучера по мейла и да си го ползваш веднага,вместо да чакаш да го получиш по пощата.

# 2 146
  • Мнения: 201
Момичета, моля за отзиви за качеството на тази тениска. По-рано в темата едно майче беше споделило, че е купило такава и е зашита накриво и искам да разбера дали е било изключение или като цяло партидата им е с дефект.


meril, доволна ли си от тези компл … 82;ти и отговарят ли си на номера - отдавна ги заглеждам за малкия, а нямат никакъв рейтинг и се въздържам да ги поръчам.

# 2 147
  • Мнения: 296
rochi снимката е линк

Bubeto* За дюшека  в другата тема за кодовете има два, не си спомням кой съм използвала. Пробвай, който ти се хване. Той е подарък към цялата поръчка.

Миа Комплектите са хубави, памучни, тънки, за лятото идеални, отговарят си на номера  Peace

# 2 148
  • Мнения: 201
Благодаря, meril !  Hug

# 2 149
  • Мнения: 47
Безкрайно ти благодаря.Пожелайте ми успех в първата поръчко
 Hug

# 2 150
  • Мнения: 52
мия и аз си ги поръчах и са много готини.  newsm10Искам да ви се похваля че направих първата си поръчка до ЛаРедуте и бише успишна.взех я в петък. newsm44Всичко е много хубаво,едно към едно. Hug

# 2 151
  • София
  • Мнения: 695
Тези дънки -обсъждани ли са, ако може реална  снимка, впечатления от модела, материята, цвета?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5491630& … ue&ksource=-1

# 2 152
# 2 153
  • Мнения: 9
момичета,извинявам се,че така нахълтвам в страхотната ви темичка,но да питам за тези сандалки има ли отзиви някой  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3241750& … ue&ksource=-1  Rolling Eyes благодаря предварително на този който ми отговори   bouquet

# 2 154
  • Мнения: 28
mimi_lazarova,какво ще кажеш за розовото детско сако?Бива ли го?  bouquet

# 2 155
  • Перник
  • Мнения: 396
mimi_lazarova, двете полички отговарят ли си? Какъв размер са и за колко голямо детенце?

# 2 156
# 2 157
  • София
  • Мнения: 1 181
Момичета, моля за отзиви за качеството на тази тениска. По-рано в темата едно майче беше споделило, че е купило такава и е зашита накриво и искам да разбера дали е било изключение или като цяло партидата им е с дефект.


Значи си гледала моята блузка    Wink Дори и да е била изключение изобщо не си заслужава на сегашната цена.Аз я взех от кръглите цени(беше 3 евро)и с кода от поканите ми излезе 1,90 евро,според мен това би трябвало да е и реалната и цена,дори и без дефект.Иначе е шита в България,очаквах по-добро качество  Confused

# 2 158
  • Мнения: 990
Момичета, моля за отзиви за качеството на тази тениска. По-рано в темата едно майче беше споделило, че е купило такава и е зашита накриво и искам да разбера дали е било изключение или като цяло партидата им е с дефект.


Значи си гледала моята блузка    Wink Дори и да е била изключение изобщо не си заслужава на сегашната цена.Аз я взех от кръглите цени(беше 3 евро)и с кода от поканите ми излезе 1,90 евро,според мен това би трябвало да е и реалната и цена,дори и без дефект.Иначе е шита в България,очаквах по-добро качество  Confused

Моя приятелка вчера ми показва покупките си, имаше и тази блузка и също беше с крив шев... явно  не е случайно  Tired

# 2 159
  • Мнения: 160
Здравейте всички,

направих поръчка на 02.02 и още не съм я получила (а парите за нея са дръпнати от картата ми). Междувременно направих и втора в началото на март и нея вече я получих. Нормално ли е това? Писах им на линка за въпроси, но на английски и още нямам отговор. На някого случвало ли му се е нещо подобно или аз съм каръка на годината? Sad

Общи условия

Активация на акаунт