LaRedoute.fr - 106 - Всичко за поръчката!

  • 108 503
  • 2 213
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 128
http://www.laredoute.fr/vente-plateau-tournant-double-solutions- … &numberpage=1

Може би е коментирано, нямам възможност да чета, но това нали е само поставката, без солничките?

# 2 191
  • София
  • Мнения: 4 578
http://www.laredoute.fr/vente-plateau-tournant-double-solutions- … &numberpage=1

Може би е коментирано, нямам възможност да чета, но това нали е само поставката, без солничките?
Da, аз имам 1но, повече от година, супер е.

# 2 192
  • Мнения: 128
А може ли да споделите как да си потърся комплект солнички и др. подобни!

# 2 193
  • Мнения: 177
Към по-опитните:
ако решат да откажат поръчка заради два еднакви/подобни акаунта, заради съвпадение в адреси и т.н. кога го правят? При самата поръчка или.....  newsm78

# 2 194
  • Мнения: 96
Здравейте!
Направих си първа поръчка на 09.02. и на 24.02. ми дръпнаха парите от картата, но ден днешен още не съм получила пратката, а вече станаха 6 седмици. Дали има проблем или е нормално да се забави толкова? Как мога да разбера какво се случва.

# 2 195
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Почакаи още малко и ако не доиде им пиши за сведение ние чакаме от януари.

# 2 196
  • Мнения: 17
момичета,извинявам се,че така нахълтвам в страхотната ви темичка,но да питам за тези сандалки има ли отзиви някой  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3241750& … ue&ksource=-1  Rolling Eyes благодаря предварително на този който ми отговори   bouquet


И аз питах преди известно време, но никой не ми отговори.  Rolling Eyes


И аз питах за тези сандалки ,но явно никой ги няма , в крайна сметка на 15.03 ги поръчах ,като дойдат ще дам отзиви и снимки, поръчката ми е малка и се надявам да дойде бързо .

# 2 197
  • Мнения: 96
anik79, благодаря. А на какъв език да им пиша, като не знам френски?

# 2 198
  • Мнения: 116
anik79, благодаря. А на какъв език да им пиша, като не знам френски?
Можеш на английски или използвай преводач за френски Peace

# 2 199
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

ДейзиГ кои по - точно  Rolling Eyes дамски,мъжки,детски  Rolling Eyes


Имаше размери от 80 до 174 см. , имаше голям избор от цветове

# 2 200
  • Мнения: 26
Бях обещала размери на тази рокличка:



Дължина - 93см
под мишници - 40см
под бюста, където е ластика - 30см
ширина най-долу - 76см

Аз взех размер 36.

Благодаря много за размерите. Докато дойде време да я обличам вече ще мога да се вмъкна в тези размери.

# 2 201
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Към по-опитните:
ако решат да откажат поръчка заради два еднакви/подобни акаунта, заради съвпадение в адреси и т.н. кога го правят? При самата поръчка или.....  newsm78
Това не е причина да ти откажат поръчката
Аз имам 3 акаунта с един адрес и едно име, не съм имала проблем, от 3г поръчвам
Поръчката се отказва не при правенето и, а ти пращат мейл след 5-20дни различно е!

# 2 202
  • Мнения: 272


[/quote]
Благодаря много за размерите. Докато дойде време да я обличам вече ще мога да се вмъкна в тези размери.
[/quote]

За нищо.  Hug В момента гръдната ми е 90 и ми е точно.

# 2 203
  • Мнения: 6
Извинявайте за глупавия въпрос, направих вече 5 поръчки, но понеже още нито една не е дошла...

При изпратените вече поръчки  "A domicile" значи че са изпратена у нас, нали?  Mr. Green Heart Eyes

В упътванията на форума изрично пише, че от момента на пускане на поръчката до получаването и винаги така пише.

# 2 204
  • Мнения: 6
мия и аз си ги поръчах и са много готини.  newsm10Искам да ви се похваля че направих първата си поръчка до ЛаРедуте и бише успишна.взех я в петък. newsm44Всичко е много хубаво,едно към едно. Hug

Кога я пусна, ако не е тайна. Аз чакам пусната на 15.03.09.

Общи условия

Активация на акаунт