Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 366
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Видях, че има и други нови като мен и заедно ще плодуваме.А резултатите на по-вещите са направо страхотни и благородно им завиждам за волята. Дано предадат ентусиазма си и на нас.Издържах до сега на една ябълка и един чай Hug, но то мойто и ден няма.Само не разбирам, защо не могат да се смесват плодовете, а трябва да са само от един вид newsm78
Успех!

# 16
  • Мнения: 637
Moмичета, дали може вместо да пия чай с мед да си хапвам една лъжичка мед. Направо ми втръснаха тия чайове. Няма някой, който да ми хареса на този етап Laughing

# 17
  • Мнения: 3 537
На мен като не ми се пие чай си правя медена топла водичка Peace, ако искаш пробвай.
Що пък да не може да хапнеш мед, аз понякога като ме налегнеше глад вечер преди лягане опапкам 2 суп. лъж. мед и съм готова . Simple Smile

# 18
  • Мнения: 637
Мимс, мерси ,мила  bouquet
И аз така карах вчера ама си викам да не съм против режима. Wink

# 19
  • у дома
  • Мнения: 258
галана_с, и аз мисля че може лъжичка - две мед да си хапнеш.
Аз също го правя понякога, по 1 лъжичка и пия чая без мед, например.

# 20
  • Мнения: 145
И аз ще придължавам да си прява лу Hugнната има голям ефект следващата е от 19:48 часа на 18.03 до 19:48 часа на 19.02 , но аз ще си я направя до 20.02 . На 8 , 9 , 10.04 ще правя детоксикацията ако има желаещи заедно с мен ще се радвам ефекта както вече казах е поразителен . На мен плодучането ми харесва и засега нямам изкушения и трудности и ще изкарам 21 ден .

# 21
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен. От утре почвам и аз едно прочистване, че имам и да свалям едно 15-17 кг. Преди година правих 20 дневно гладуване + захранване, даже отидох в центъра на д-р Емилова и се чувствам невероятно! Толкова жизнераздостна, без черни мисли, без лошо настроение, без комплекси... свалих 10 кг и изглеждах страхтно. Естествено лакомията надделя и след захранването не спазвах препоръчителният от д-р Емилова режим. Имам книгите в нас, чела съм ги хиляди пъти, но пак ще ги препрочета и много се моля този път вече да успея да преборя лакомията си... Praynig чувствам се много зле в момента...така че започвам да съм редовна тук и да споделям резултати. Успех на всички в начинанието и не правете грешката да се отказвате. Hug

# 22
  • Мнения: 2 759
                      Привет и от мен, как стои въпросът с ходенето до тоалетна, ако карам само на фрешове? Или пък на много малко количество плодове? Осми ден съм, карам с по един-два плода дневно, понякога и с половин мандарина. Обаче днес се сетих че скоро май не съм ходила  newsm78.

# 23
  • Мнения: 2 999
                      Привет и от мен, как стои въпросът с ходенето до тоалетна, ако карам само на фрешове? Или пък на много малко количество плодове? Осми ден съм, карам с по един-два плода дневно, понякога и с половин мандарина. Обаче днес се сетих че скоро май не съм ходила  newsm78.
Здравей мила, задължително трябва да ходиш всеки ден до тоалетна, противен случай организма вместо да се пречиства, той се натравя!!!! Имай предвид, че ако не спазваш часовете на пиене на течности и хранене, то изкуствено забавяш метаболизма си. Яж задължително, фрешовете не могат да създадат илюзията на организма, че се храниш и той минава на режим запазване на всичко, защото не знае кога ще яде отново. Изключително важно е също така да пиеш много течности, освен това ако имаш проблем можеш да включиш ленено семе сутрин на гладно, режима го позволява, този въпрос съм го отправяла именно на хора от екипа на д-р Емилова и е разрешено. Друго важно нещо е ако нищо не помогне - то разхлабителния чай е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!
Надявам се да съм ти била от полза.
Успех на всички!   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 759
                     Много благодаря за отговора   bouquet. Но все пак моето си е малко между плодуване и гладуване: ако изяждам плод и половина за три дни не е ли нормално да не ходя до тоалетна? Мен честно казано не ми се яде повече, и не бих искала да се насилвам нарочно  newsm78.

# 25
  • у дома
  • Мнения: 258
ами мече-пухче, пий много вода в такъв случай!

# 26
  • Мнения: 7
хей мече пухче, плод и половина за 3 дни не е ли малко опасно за здравето?
колко време го спазваш този режим

# 27
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Здравейте:) Аз днес пак прекалих с плодовете- 3 ябълки и 1 кг грозде  Rolling Eyes (оставих за утре ананаса)

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета какъв трябва да е чая?
Плодов,черен,билков?

# 29
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен. От утре почвам и аз едно прочистване, че имам и да свалям едно 15-17 кг. Преди година правих 20 дневно гладуване + захранване, даже отидох в центъра на д-р Емилова и се чувствам невероятно! Толкова жизнераздостна, без черни мисли, без лошо настроение, без комплекси... свалих 10 кг и изглеждах страхтно. Естествено лакомията надделя и след захранването не спазвах препоръчителният от д-р Емилова режим. Имам книгите в нас, чела съм ги хиляди пъти, но пак ще ги препрочета и много се моля този път вече да успея да преборя лакомията си... Praynig чувствам се много зле в момента...така че започвам да съм редовна тук и да споделям резултати. Успех на всички в начинанието и не правете грешката да се отказвате. Hug

Какъв режим ти препоръча д-р Емилова след захранването ?

Общи условия

Активация на акаунт