Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 387
  • 514
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
ooofff успех щом един път си издържала 20 дни пак ще успееш.

Ами незнам дали ще успея  чак 20 , но днес ми е първи и умирам от глад  ooooh! Първите ми 3 дни са критични и решаващи Confused То доколкото знам при повечето е така, не само при мен.

# 46
  • Мнения: 123
 Здравейте  Grinning

                            Flutter    Днес ми е трети ден
Снощи ми беше много гладно и хапнах два банана,но все пак съм на плодове  Wink

   

                  И на мен ми е интересно може ли детокса,но без английската сол?

# 47
  • Мнения: 2 811
И аз днес почнах. Купих си редуктил и не изпитвам глад.

# 48
  • Мнения: 145
Aз пък се лутам между захранване и лунна диета. Днес измислих да съм на тетокса на Зуза, но без английската сол.
Зузи 1984, да те питам нещо Wink Тая английска сол няма ли да ми прави беля през деня Laughing Не си стоя вкъщи и се притеснявам да не ме свие някъде коремчето и да стане лошо Wink


За детокса - мила английската сол нее е  като чая за разхлабване или хапчетата като я изпиеш просто когато ходиш да пишкаш вършиш и другата работа , а не специално да ти се ходи по нужда често . И аз незнаех и ми беше първи детокс и много се притеснявах за това , но няма проблеми изобщо няма ексцесии . А относно това дали може без нея , може но в по - хубаво с нея , защото тя ви прочиства ЦЕЛИТЕ черва , ама целите и да ви кажа аз я пия към 8 часа сутринта и към 17 часа вечерта започва да се чисти , ако сте на работа просто я изпийте към 11 часа и вечерта като сте в къщи няма да имате притеснения . Аз лично ви я препоръчвам , но вие си решавате .
Детокса се прави април месец 8,9,10 . Но аз лунните дни всяка седмица си го правя по същия начин със сол , чая мате и фрещовете и сега , когато плодувам няма да прекъсвам . Peace

# 49
  • Мнения: 145
И аз днес почнах. Купих си редуктил и не изпитвам глад.

Мила имах огромен проблем със щитовидната жлеза и качих доста и едновременно раждането и аз питах моята ендокриноложка дали мога да го пия с моя проблем и тя много надълго и нашироко ми обясни , че не трябва да го пия защото има много странични ефекти , които влиаят на организма и е много опасен за здравето на всеки човек .

# 50
  • Мнения: 305
Първите дни съм с главоболие, но след това ми минава. По принцип сънчо ме навестява без проблем  Mr. Green

ooofff, първите дни и при мен са критични. Освен главоболието, има куп изкушения  Wink  Но, след това е песен.

Момичета, бананите са Ок. Да не говорим, че са и полезни, ако не се прекалява няма проблем.

Усмивки

# 51
  • Мнения: 2 811
И аз днес почнах. Купих си редуктил и не изпитвам глад.

 аз питах моята ендокриноложка дали мога да го пия с моя проблем и тя много надълго и нашироко ми обясни , че не трябва да го пия защото има много странични ефекти , които влиаят на организма и е много опасен за здравето на всеки човек .
вов, какви? Аз може би ще го ползвам само в началото, за старт...

# 52
  • Мнения: 637
И аз днес почнах. Купих си редуктил и не изпитвам глад.

Мила имах огромен проблем със щитовидната жлеза и качих доста и едновременно раждането и аз питах моята ендокриноложка дали мога да го пия с моя проблем и тя много надълго и нашироко ми обясни , че не трябва да го пия защото има много странични ефекти , които влиаят на организма и е много опасен за здравето на всеки човек .

Датака е Peace Редуктилът е много вреден. Не се тровете. Говореше се дори, че предизвиквал тумори на дебелото черво. Колко е вярно, не знам, но ще сваляш и без него Peace

Зуза, аз пак за детокса да питам Laughing Защо точно на 8,9,10 април?  newsm78
Аз почнах днес и мисля с него да завърша сагата "лечебен глад" и после да си карам по схемата на офффф.
Ти беше дала един линк, който не се отваряше, дори и като го копна. Ако може пак да го дадеш Praynig

# 53
  • Мнения: 123

Зуза, аз пак за детокса да питам Laughing Защо точно на 8,9,10 април?  newsm78
Аз почнах днес и мисля с него да завърша сагата "лечебен глад" и после да си карам по схемата на офффф.
Ти беше дала един линк, който не се отваряше, дори и като го копна. Ако може пак да го дадеш Praynig


               Grinning и аз чакам отговор                         

# 54
  • Мнения: 2 759
И аз днес почнах. Купих си редуктил и не изпитвам глад.

 аз питах моята ендокриноложка дали мога да го пия с моя проблем и тя много надълго и нашироко ми обясни , че не трябва да го пия защото има много странични ефекти , които влиаят на организма и е много опасен за здравето на всеки човек .
вов, какви? Аз може би ще го ползвам само в началото, за старт...
                        Прегледай темите на взимащите го: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368601.0. В по-старите теми може да видиш и конкретните потребителки, които са били наистина много зле от него. После може да им пишеш и на лични. Има писани ужасни неща  Rolling Eyes.

# 55
  • Мнения: 145
Относно детокса той се прави според фазата на луната и по точно пълнолуние , започва се 2 дни преди него т.е ако пълнолунието е на 9 детокса се започва на 7 . Следващото пълнолуние е на 9.04.2009г  и започва в 17:56 часа и аз ще го правя на 8,9,10 , за да хвана цялото пълнолуние . Няма проблеми да се прави и на други дати , но при пълнолуние ефекта е най - голям . Ако някой го интересува от фазите на луната ето линк : http://gotvarstvo.georgievi.net/a/lunna_dieta

А за детокса : http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=12596 - второто мнение 1-ви вариант на детоксикацията .
Ако не ви отваря линковете напишете в гугъл детоксикация , аз я чета във форума на часът на мама . А ако някой иска да даде скайп там да пробвам да пратя линк . Peace

# 56
  • Мнения: 145
Започва се 2 дни преди пълнолуние като по този начин се дава възможност за отделяне на токсини от тъканите и насочването им към кръвта. В деня на пълнолуние има мощна отливна вълна, която ги "измива". Преди пълнолуние се гладува по-лесно, постигнатите резултати се задържат трайно и т.н.
Дори само в деня на пълнолунието да не се приема храна (пият се подходящи чайове или топла вода), може да се стопят 1-3 кг, но 3-дневното пречистване има голяма сила.
Методът е подходящ за всички, включително бременни жени и кърмещи майки (регулира лактацията).


Варианти за детоксикация

1. Детоксикация с прясно изцедени сокове
Сутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода. Английската сол изтегля токсините към червата.
Половин час по-късно започва пиенето на сок от 2-3 лимона, 4-6 грейпфрута, 4-6 портокала - общо като сок да се получи 2 литра. Сокът се разрежда с 1,5-2 литра минерална вода. Друга храна не се приема. При глад привечер може да се изяде 1 ябълка или 1 портокал.
Органичните киселини в плодовете подкрепят очистването, плодовата захар подкрепя черния дроб, предпазва от хипогликемии и влияе добре на тонуса.
Процедурата се повтаря 3 поредни дни, а на четвъртия се прави захранване. Вместо от цитруси, сокът може да се направи от ябълки. При много силно чувство на глад може да се вземе 1 ч.л. мед с лимонов сок (на вкус) и минерална вода.
Може също пектин - 1-2 ч.л. пектин с половин ч.л. мед се разбърква на каша. Долива се малко вода и се разбива с ножа на миксера до гъстота на желе. Пектинът набъбва в червата, създава чувство на ситост и ускорява чистенето.

Захранване:
Закуска - 2-3 кивита или 1-2 ябълки, или 1-2 портокала. Към 10 часа - 2-3 с.л. овесени ядки с малко стафиди (стафидите не са задължителни) се заливат с топла вода 50-60 градуса. След 15-30 минути са готови за консумация.
Обяд (по-въглехидратен) - картофи соте, картофена салата с лук, варен ориз, задушени зеленчуци, салата от зеле и моркови. Ястията могат да се гарнират с маслини.
Вечеря (по-белтъчна) - салата със сирене или извара, счукан чесън и зехтин, отново картофи, ориз. Месо не се разрешава.
На петия ден следва обичайно хранене.

# 57
  • Мнения: 637
Зузи, златна си, мила   smile3525

Мерси много Hug

# 58
  • Мнения: 145
Зузи, златна си, мила   smile3525

Мерси много Hug

Hug

# 59
  • Мнения: 145
Я кажете колко килограма искате да свалите , колко сте били и с колко искате да преборите и какво искате да си излекувате . Аз бях 110 стигнах лятото до 96 и сега съм 78 искам да стана 65 - 172 см съм висока . Общо свалени до сега 32 кг . Боря се с астма , житовидна жлеза , алергии и т.н

Общи условия

Активация на акаунт