Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 396
  • 514
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Я кажете колко килограма искате да свалите , колко сте били и с колко искате да преборите и какво искате да си излекувате . Аз бях 110 стигнах лятото до 96 и сега съм 78 искам да стана 65 - 172 см съм висока . Общо свалени до сега 32 кг . Боря се с астма , житовидна жлеза , алергии и т.н

Аз съм 168 висока и 84 кг, искам да стана 64 поне, но и на 70 ще се чувстам много добре. При д-р Емилова като ходих правих изследвания, кръвни на ехограф и всичко ми е в нормите, единственото отклонение беше , че имам предразположение към диабет. Целта ми са килограмите, не чак толкова задрвословно, въпреки че ако не се взема в ръце, след време ще ми повлияят тези кг на здравето Tired Така че първоначалната цел е 15 кг за да приличам на човек и да се чувствам добре в кожата си.  Blush

# 61
  • Мнения: 802
Добро утро, дами  bouquet днес ми е 2-ри ден, чувствам се добре, само коремчето ми е леко подуто Thinking Хубав ден, плодоранки.

# 62
  • Мнения: 637
На мен кантарът от 3 дни ми показва застой, което ме кара да мисля, че време да спра с гладуването. Дори днес съм 100грама отгоре при положение, че вчера бях само на сок от 2 грейпфрута, един портокал и един лимон Rolling Eyes
Ще се връщам при вас един път седмично за разтоеарващ ден на плодове.

На всички момичета-успех  bouquet

# 63
  • у дома
  • Мнения: 258
Привет момичета!
Днес ми е 7-ми ден, ха дано е успешен.
Да ви споделя - едва ставам сутрин, такава умора ме е налегнала... Сигурно има общо и с плодуването, но... Ще изкараме!

Зуза, много интересен вариант за детоксикация. Ако се навия - може да го направя за няколко дни след плодуването.

Хубав ден на всички!

# 64
  • Мнения: 145
Привет момичета!
Днес ми е 7-ми ден, ха дано е успешен.
Да ви споделя - едва ставам сутрин, такава умора ме е налегнала... Сигурно има общо и с плодуването, но... Ще изкараме!

Зуза, много интересен вариант за детоксикация. Ако се навия - може да го направя за няколко дни след плодуването.

Хубав ден на всички!


Препоръчвам да го съобразиш с пълнолунието  Peace

# 65
  • Мнения: 305
Плодчета, здравейте   bouquet

желая на всички един прекрасен ден изпълнен само с положителни емоции.

Аз съм ден 19 и съм бомба. Режимчето го почнах преди години при д-р Емилова заради разширени вени и определено има разлика. И аз мисля живот и здраве на пълнолуние да направя детокса на Зуза  Hug

elean, умората може да е и пролетна. От плодчетата би трябвало да имаш повече енергия.

# 66
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета! Днес е 4-ти ден от плодуването ми. Успях да сваля цели 2 кг.

# 67
  • у дома
  • Мнения: 258
Съни, и аз си мисля, че е от пролетната умора и колебанията във времето. Щото допреди няколко дни си бях съвсем наред!

# 68
  • Мнения: 958
Здравейте, момичета,  Hugот няколко дни ви чета и много ме мотивирате.От днес и аз започвам едно плодуване, не знам още колко дни ще го направя, иска ми се поне 15 да изкарам Blush, имам много килца за смъкване, дано махна десетина PraynigМиналата седмица направих 7дни житен режим, смятах да направя схема 2 седмици жито и 10дни плод, но на седмия ден нещо ме прихвана и прегреших, опитах се да продължа, неуспешно и реших да сменя режима с плодовия, така че от днес съм при вас Hug

# 69
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета,  Hugот няколко дни ви чета и много ме мотивирате.От днес и аз започвам едно плодуване, не знам още колко дни ще го направя, иска ми се поне 15 да изкарам Blush, имам много килца за смъкване, дано махна десетина PraynigМиналата седмица направих 7дни житен режим, смятах да направя схема 2 седмици жито и 10дни плод, но на седмия ден нещо ме прихвана и прегреших, опитах се да продължа, неуспешно и реших да сменя режима с плодовия, така че от днес съм при вас Hug

Внимавай много с плодуването. Ако усетиш, че вече не можеш да издържаш на глад, по-добре започни захранването. Казвам ти го от личен опит. Много пъти съм си патила по този начин. Почна да гладувам и минат 10 дни и започне зверски глад, но аз не искам да спирам и продлжавам. Като стигна до 13-14 (попринцип и те се водят критични) и вместо захранване, така яко се наяждам, че.... после съм стигала до повръщане, до жестоки киселини и 2 дни не ми се живее. Много внимавай...а това беше на-малкото , което можеше да ми се случи. Слава богу се разминах с тежките последствия... ooooh! . Между другото д-р Емилова на една лекция беше отделила именно за това и даде пример с мъжа си. Гладувал е и му се прияло нещо  Shocked После не стига че страшно мн му се раздразнил стомаха, ами и получил преплитане на червата  Confused  Само внимавайте, защото не е шега  Naughty

# 70
  • Мнения: 958
ooofff, благодаря ти, мила HugПреди години правих плодуване и знам, че най-трудната част е захранването, точно затова правя няколко пъти житуване, по-лесно е някак, и след него също има период на захранване както при плодовете, 10дни житен режим и после 10дни захранване(издънката всъщност ми бяха малко варени картофи , които са си включени като етап в захранването, мислех си да продължа с житото на следващия ден, но не успях, продължих си със захранването по схема, пред мц съм и това ми изигра лоша шега), досега не съм имала проблем със захранването, дано се справя и след плодуването Praynig

# 71
  • Мнения: 49
Пожелавам ти успех и много воля  Hug На мен ми е 2-ри ден, -1 кг и влизам по-често в темата, че да се насърчавам...да не взема да се издъна още в началото Laughing

# 72
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Днес ще има изкушения за мен дано да устискам.
Zuza 1984 какви проблеми с щитовидната жлеза имаш. Гладът дали не влияе. Четох че гладуването я кара да страда и може да отключи нещо...проблем. Питала ли си ендокриноложката си може ли и как се отразява този режим ? Аз от 3 месеца съм с половин щитовидна и ми е голям дерт да не стане нещо и с останалата половина. Иначе напълнях след операцията около 10 кг и все ми беше омагйосано едно такова никакво. От  скоро сякаш ми е по-добре и не ми се ходи да пускам хормони.

Започнах от 66 кг 169 см. След 3 дни съм 62 кг, но първите 2 дни ми бяха на минимум плодове. Цел 53, но няма да я стигна скоро че често прегрешавам, но дори и с прегрешенията пак свалям. През ден се мятам на кростренажора по 30-40 мин. Едва ли ще изкарам повече от 7 дни на режима, но като си хапна подобаващо и пак започвам.
Успех на всички, добре дошла на jedira    bouquet
Шъ отслабним, то си е баш глад нашето:)

# 73
  • Мнения: 28
Здравейте и от мене , 3 дена то плодуването и резултата - 2 кг. През деня се чувствам добре макар , че не спазвам схемата и ям по 2 - 3 ябълки слетобед през останалото време пия по 2 чая с мед . Просто няма къде да рупам тези ябълки но ще се наложи да почна защото вечер ме почва едно главоболие една слабост не съм гладна а ми е нервно най вече като започнат в къщи да вечерят  Shocked постояно съм жадна това нормално ли е добре че сте вие да не губя кураж . Успех на всички плодуващи и много свалени кг.

# 74
  • Мнения: 305
Добре дошла  jedira   bouquet ooofff, добре е обяснила колко сериозни са нещата при прегрешения, но се радвам, че и ти си наясно. Желая ти успех.

nadyagogo, страхотно е , че ти се пият течности.  И аз съм така. Хубаво е и вечер да си хапваш плодче.

soleil, ще устискаш къде ще ходиш?!  Wink Хапна подобаващо - хммм? /надявам се все полезни храни/ Хубаво е времето по време на режима да се използва и за вътрешна нагласа към спирането на вредните храни /тестени, сладки и т.н./ тоест да си променим изцяло начина на хранене.  Hug

ooofff, ще се справиш. Ти имаш ценна информация и знаеш какво ти дава този режим   bouquet не върви да се дъниш.

Усмивки на всички

Общи условия

Активация на акаунт