Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 400
  • 514
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен. От утре почвам и аз едно прочистване, че имам и да свалям едно 15-17 кг. Преди година правих 20 дневно гладуване + захранване, даже отидох в центъра на д-р Емилова и се чувствам невероятно! Толкова жизнераздостна, без черни мисли, без лошо настроение, без комплекси... свалих 10 кг и изглеждах страхтно. Естествено лакомията надделя и след захранването не спазвах препоръчителният от д-р Емилова режим. Имам книгите в нас, чела съм ги хиляди пъти, но пак ще ги препрочета и много се моля този път вече да успея да преборя лакомията си... Praynig чувствам се много зле в момента...така че започвам да съм редовна тук и да споделям резултати. Успех на всички в начинанието и не правете грешката да се отказвате. Hug

Какъв режим ти препоръча д-р Емилова след захранването ?

Сутрин чай или плод, обед голяма салата с нещо готвенко и вечер също салатка + нещо готвено. Храните да са основно приготвени на пара с възможно най-малко термична обработка. Салатите не се ядат със сол и оцет, а зехтин и лимонов сок. Всички пакетирани храни , бял хляб захар и т.н. е ясно , че са за боклука. Купешко месо в никакъв случай, само домашно по възможност както и яйчицата ,сиренцето и млякото. Да не се прекалява с тях. Месото колкото може по-рядко, но не го забранява напълно. Важното е да е домашно чисто месце. Хляб аз си меся сама с пълнозърнесто или типово брашно. В общи линии е това най-важното което се сещам. Роднините ми го спазват и се чувстват перфектно, няма един дебел. Само аз останах от фамилията ама дано сега вече привикна, защото знам колко добре ще ми се отрази  Crazy Забравих да кажа и за спорта, ако няма възможност човек, е хубаво поне да прави дълги разходки някъде на по-чист въздух ( не по магазините  Crazy)

Забравих още нещо  Blush След гладуването и захранването да мине някъде месец поне да се хапва по горепосоченият начин и после да се прави веднъж седмично само на течности или плодове, или на пълнолуние и новолуние по 2 дена пак така.  Hug

# 31
  • Мнения: 637
oooff, точно това и смятам да правя от тук нататък. Дори мисля да си взема уред за готвене на пара. Ако някой има-да препоръча.
Аз днес се захраних. Направих си настърган морков и краставичка и си изпих един домашен доматен сок Heart Eyes Малко не спазих схемата, но се чувствам добре
Peace

# 32
  • Мнения: 49
oooff, точно това и смятам да правя от тук нататък. Дори мисля да си взема уред за готвене на пара. Ако някой има-да препоръча.
Аз днес се захраних. Направих си настърган морков и краставичка и си изпих един домашен доматен сок Heart Eyes Малко не спазих схемата, но се чувствам добре
Peace

Ами аз имам от тези обикновените металните на дупчици и струват по 10 лв и си ми върши работа, за тези: http://images-eu.amazon.com/images/P/B0002YSN0I.02.LZZZZZZZ.jpg нямам мнение, но със сигурност са по-удобни, но пък и по-скъпи Thinking

# 33
  • Мнения: 145
Доброутро на всички , днес ми е ден 3 и съм в отлична форма . Вчера имах гости готвих , но нищично не кусах издържах на изкушението .
Лек и успешен ден на всички  Hug

# 34
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Здравейте  Hug днес започвам 2 ден за момента се чувствам доста добре мислех, че много трудно ще издържа първият ден, но явно се справих  Sunglasses най -хубавото  е че кантара сега сутринта ми показа -1.3кг което е доста добре, дано да вървя със същият темп и през цялата диета  Crazy
 slan4ogled Билков трябва да бъде чай, въпреки, че аз на предното си плодуване 2 седмица пиех само такъв за отслабване и ми беше добре, но те пък имат доста странен вкус или поне за мен Simple Smile

Успешен ден на всички   bouquet

# 35
  • Мнения: 145
 ooofff - мерси за отговора .  bouquet

galana_s  - успех със захранването .  Peace

Добре че ви има да ви четем и да се мотивираме  Hug
 

# 36
  • Мнения: 305
здравейте сладурки  smile3525 ,

днес ми е 18 ден и се чувствам бомба. Вчера се случи нещо странно - прияде ми се дъвка  Mr. Green за пет години такова изпълнение не съм имала по време на режима. Все пак издържах, но в чантата си имах цяло пакетче. Направо мъка беше  Mr. Green

Добре дошли на новите плодчета. Желая им успех   bouquet

Xepka и zuza1984, бравос!  Hug

Мече Пухче, ако правиш толкова драстичен режим със сигурност трябва да се прочистиш дълбоко и вътрешно. Най-добре с хидроколон. Клизмата също е по-добре от нищо. В момента има шанс наистина да си тровиш тялото, защото след определен момент то започва да се храни с отпадъците отвътре.

Надявам се, че и другите плодчета са добре. Усмивки и прекрасен ден на всички  Hug

# 37
  • Мнения: 2 759
...Мече Пухче... В момента има шанс наистина да си тровиш тялото, защото след определен момент то започва да се храни с отпадъците отвътре...
                        Ами аз до определен момент нямах проблеми, но малко след като намалих храненето драстично и спрях. Все пак вчера ме притеснихте малко и започвам захранване. Успех на всички продължаващи    bouquet!
                       П.П. А аз ще изчакам да дойдат черешите и пак ще се включа.

# 38
  • Мнения: 802
Здравейте, дами.Аз както вчера казах от днес съм на плодчета, преди малко хапнах една круша и една хапка ябълка.Само дето не пих кафе и много ми се спинка.Успешен и плодов ден на всички.

# 39
  • у дома
  • Мнения: 258
Добро утро/ добър ден, момичета Simple Smile
Днес съм ден 6-ти.
Да си стискаме палци взаимно.
Снощи късно такава глава ме болеше, но може би е заради работата, защото тия дни имам яко висене до късно в офиса... Но поне режима успявам да спазвам.
Хубав ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 49
Днес ми е първи ден и съм си накупила 4-5 кг ябълки лимони и грейпфрути да имам за идните дни Simple Smile Нямам търпение да видя края на гладуването ноо има доста време до тогава  Crazy Иска ми се да направя 20 дни, но ще видим до къде ще стигна. Няма да се заричам, но поне 10 ще мина .При мен проблемът е, че не обичам чай и доста често го забравям  Tired Трябва да се постарая повече и да се наливам с течности.   Hug за всички

# 41
  • Мнения: 3 537
Привет от мен!
galana_s , успех със захранването, мисля, че добре си хапнала първия ден Wink Ще помагаме ако трябва Hug
Аз съм вече накрая на захранването ден 8-ми,хапвам вече доста зеленчуци, задушени или печени на фурна ,зеленчукови супички, с малко сол,зехтин и сок от лимон,  днес  даже си взех и сурови кайсиеви ядки......., общо взето се храня и ще продължавам да го правя така както е обяснила ooofff ,а млечните и месните ако успея може постепенно да ги вкарам след Великден или поне месото със сигурност,не бързам и не изпитвам тази нужда поне засега.
ooofff , не знаех и благодаря ти за информацията,значи след 1 месец ще започна да правя лунните диети 1-2 пъти седмично, иначе се бях засилила още утре да лунувам Wink
Днешното меню ми е : сутринта 2кивита, 1 фреш грейпфрут, на обяд сега-зелена салата с домати и пълнини гъбки със зеленчуци, следобяд имам 2 ябълки,а довечера може би ще си направя гювече и зелена салатка със пресен луки чесън. bowuu
Успешен ден, мацки! Hug

# 42
  • Мнения: 637
Aз пък се лутам между захранване и лунна диета. Днес измислих да съм на тетокса на Зуза, но без английската сол.
Зузи 1984, да те питам нещо Wink Тая английска сол няма ли да ми прави беля през деня Laughing Не си стоя вкъщи и се притеснявам да не ме свие някъде коремчето и да стане лошо Wink

# 43
  • Мнения: 7
момичета, имам въпроси. то нали съм новак и нещата не са ми много ясни.Нормално ли е това силно главоболие и това безсъние, което имам от снощи?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте !
Ден трети ми е. До тук едно киви, един банан и един чай. Вие хапвате ли банани или са ви много калорични ? И аз май ще минавам на разхлабващи чайове...имам един зелен с мента.
mama na Maria   и аз съм така с главоболие, вечер заспивам рано но спя неспокойно, а сутрин се събуждам първите дни на режима към 6, а после и в 5 часа, дали е нормално обаче не знам. Аз съм с ниско кръвно може би е заради това.
galana_s успех със захранването  bouquet
Мече Пухче много стриктен режим. За това време колко килограма си свалила.
ooofff успех щом един път си издържала 20 дни пак ще успееш.
Дните на Sunny girl мога само да ги сънувам. Аз обичам да джвакам с дъвка и всеки ден си преживям, че ми залъгва глада.
Успех на всички и да не забравяме, че след 2 месеца идва време за бански  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт