Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 371
  • 514
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 49
beautiful_mind , супер резултат... и аз исках 30 кг (вече останаха 20  Crazy ) Разкажи ни малко предистория  Flutter За колко време ги свали, след това спазваше ли някакъв режим и т.н.  Whistling

# 496
  • Мнения: 208
Здравейте. От утре и аз съм с вас PartyМного се надявам да издържа, била съм на много диети, но...нищо.Засега смятам да направя 10 дни плодове и после 10 захранване.Аз съм на 23г. и тежа около 70кг/утре ще се претегля с точност/, а искам да стана 58, мислите ли че ще успея да смъкна тия 12 кила за 20 дни:oops:Страшно много искам, и се надявам да ми помагате Praynig

# 497
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте момичета. Поздравявам ви всикчи за постигнатите резултати. Аз ви чета тук тайничко. До тук си запазвам килограмите чудесно, даже онзи ден сутринта кантарът беше 75 кг, но вчера пак се качих на 76. А днес малко прегреших- с козунак . отивам в съседната тема да видя кога е фазата на луната да си направя разтоварващ ден на плодови сокове.

# 498
  • Мнения: 208
Да попитам, може ли да си пия обикновени чайове, напр.утро и има ли някакви забранени плодове newsm78предполагам че бананите не са за предпочитане

# 499
  • Мнения: 488
beautiful_mind здрасти  Hug
Аз бременея, но наблюавам и темичката, защото след като родя и ден няма да мине без да съм в нея и да съм на плодове и чай.
Ако знаеш с какво нетърпение чаках да се появи някой от старите плодчета. Писах на някои на ЛС, ама ни вест ни кост.
Много се радвам, че се появи. Успех ти пожелавам.

Поздравявам ви всички за постигнатото. Аз знам колко е трудно да започнеш, да издържиш и да задържиш. Поздравявам ви и ви желая успехи само и не само в плодуването, а и във всичко останало!!!

Миранди Hug

# 500
  • Мнения: 6 958
Здравейте на всички  Hug

Изкарах почти 2 дни, но пак прекъснах - няма да се откажа обаче  Crossing Arms

Много нови лица, много усмивки и много голямо настроение цари тук  Hug Hug Hug

# 501
  • София
  • Мнения: 317
Ох предисторията не искам и да я помня-но тази тема и момичетата тук много ми помогнаха тогава.
свалях тези 30 кг поне година-правих 10 дни, после 20, после 40 после пак 10-захранване като хората не направих.Качих към 5 кг докато започнах да се храня нормално.Но глада остава следа върху организма-трудно ми беше и си признавам-прекалих тогава с плодуването.

Трябва да се прави плодуване не повече от 2 пъти годишно.
И не слабеенето е най-важното-важно е, че пречистваме организма, мислите...усещането е страхотно.
Най-трудно е захранването, но много важно.

 Успех момичета, в плодовете е истината:)))

Рали кога очакваме бебчо? Hug
Миранди с теб какво се случва, че загубихме контакт? Hug

# 502
  • Мнения: 14
Здравейте на всички ! Днес ми е трети ден и съм свалила 1,500   кг.Благодаря за подкрепата на всички Hug Hug. Днес малко се чувствам отпаднала, но смятам , че това ще е временно.

# 503
  • Мнения: 38
Ден 8-ми...и още 0.300 кг в историята  Laughing
Добре че влизам тук и се надъхвам,иначе да са ми омекнали коленете вече  Hug
Отивам да  newsm75 ,правя го вместо фитнес  Mr. Green Откакто съм на диета постоянно шетам  и готвя,все на диета да съм била вика половинката Mr. Green

# 504
  • Мнения: 49
beautiful_mind , Не трябва да се прекалява определено , че може да доведе до обратен ефект  Naughty

Джемаа, ще ме скъсаш  hahaha Преди 2 минути се измерих и бях 75.....идвам тук да се похваля и гледам и ти си станала толкова  Joy (нищо, че после си малко съгрешила) Има нещо между нас двете  Mr. Green

tofi_fi , давай смело! Колкото и да свалиш, ще ти е от полза и ще подобри настроението и самочувствието ти  Hug

# 505
  • Мнения: 13
 Hug Hug HugКак сте днес милички.Аз продължавам със захранването.Преди малко си сварих 2 средни картофчета и след малко отивам да обядвам картофче и малко морковче. Flutter
Незнам на Великден как ще изкарам,все любими неща ще имаааааа ooooh! #CrazyМислех си след плодуването да започна"Японското чудо"за 7 дни,може и 14 да изкарам.И преди съм я правила и ми е лесна за спазване. WhistlingМомичета да ви питам по време на диета как ви е МЦ.Моят цикъл закъснява, newsm78а друг път съм швейцарски часовник.
Много усмивки и многооооооо минусчета да ви донесе този ден Hug Heart Eyes

# 506
  • Мнения: 38
Dani28 ,това японско чудо май не е много подходящо за след плодуване newsm78 След такова разтоварване и прочистване да се нахакаш с толкова яйца.....не знам....Бих ти препоръчала 90-дневната диета ,базирана е на препоръките на Емилова,като изключим протеиновия ден,ама Асан и той хора в крайна сметка.  WinkАко искаш я разгледай и сподели какво си решила.Аз лично за себе си съм категорична,че след захранването ще се "опра" на нея  chefИма си и плодовия ден,до обяд се ядат само плодове,а иначе е разделно хранене.Но това е лично мое мнение,пък и след това групата може и там да се прехвърлим Thinking Оф,най-трудното е да преборим пустите му навици...
Успех на всички     bouquet

# 507
  • Мнения: 208
 Simple SmileПривет. Днес ми е първият ден и съм на портокали, направила съм си един списък с 10 плода и мисля всеки ден да ги сменям newsm78.Стискам палци на всички.

# 508
  • Мнения: 49
Dani28, Omnia е напълно права. По-добре мини на разделно и 1 път седмично на плодове. Пак ще имаш резултати и е по-здравословно...целта ни не е само килограмите, ами и да сме здрави. Обмисли го добре  Hug

tofi_fi
, хубаво е да се сменят, защото омръзват страшно много. Само не смесвай на едно ядене  Naughty

# 509
  • Мнения: 1 424
Здравейте плодчета  Hug
Аз често ви чета и се възхищавам на резултатите ви   bouquet  Не знам кога най-сетне ще се наканя да се присъединя в редиците ви , защото в последно време си диетувам тайно  Laughing но не на плодчета. Какво ще кажете за системата 7 дни плодове , 7 дни леки храни , нещо от типа на захранване ( зеленчуци, плодове, по 1 филия хлаб, може би мляко и т.н. ) и така да ги редувам седмиците  до постигането на желаните кг ? Как ви си струва , дали е подходящ режим ?  Thinking Това ми се струва подходящ вариант за мен , защото не искам пък и не мисля ,че бих издържала едно дълго (20 дни ) плодуване.

Общи условия

Активация на акаунт