Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 23!

  • 11 776
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Цецифло, добре дошла и на теб!   bouquet 

Геринела, значи вече ти личи доста коремчето! И много е хубаво да разбереш, че все още има хора, които отстъпват ред на бременна жена.

# 16
  • Мнения: 27
Гутен морген!!!  bowuu   bouquet  Laughing
Как сте всички?  Grinning
Данчето, при Памукчиев ходиш, аз съм при Чернев - пак в Младост 3, кабинет до кабинет са.
Аз останах много доволна от Папукчиев!!! Значи сме комшийки? Може да се видим  Grinning 
Добре дошли на новите момичета   bouquet
Бия, браво за темичката   bouquet

# 17
  • Мнения: 9
Привет на всички Simple Smile
Как сте мамчета Simple SmileСлед един единствен ден почивка за някои Cry
Шайн, mo72 Ей ама като гледам снимките .. леле колко сте вталени  #Crazy Аз направо съм гигант в сравнение с вас. Браво браво Simple Smile
smiley Аз съм с 5,5 на едното око и 4,75 на другото. Но скоро трябва да се запиша на очен за да видя какво е положението в момента. Сякаш няма промяна откакто съм бременна ..но ще разбера.
Gerinela Е значи все още има съвестни хора.
При мен бебчо толкова много рита, вече го усещам с ръка на корема. Много е вълнуващо  Party Утре съм на преглед и се надявам и ние да видим мъника какъв е и дали всичко е наред в сего Simple Smile
Лек ден на всички Hug

# 18
  • Мнения: 60
Привет и от мен Simple Smile добре дощли на новите мамчета Simple Smile Относно коремите....мен все още ме гледат като извънземно и никой нестава или непомага ама майната им......пък не е като да не ми личи.......Manik обра овациите за коремче Simple Smile тук във варна дето сме бременните имам чувството че моя е най-голям....а има момичета които са доста по-напред със седмиците от мен......Пожелавам само хубави новини на мамите които са на преглед или си очакват изследванията   Hug

# 19
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ БЪДЕщИ И НАСТОЯщИ МАМИ Hug
и аз съм нова тук ,на 8 ми март само дето пуснах поздравителна картичка за всички ви
надявам се ще ме приемете и заедно ще извървим оставащите ни  сладки месеци  Praynig
аз преди два дена дадох кръв за генетично изследване която пратиха в София-майчин дом и до края на месеца трябва да получим резултатите-дано всичко ни е наред.и после мисля да отида на 4 Д да се видим по обстойно всичко ли си имаме.
А ИМАЛИ БЪДЕщИ МАЙчЕТА ТУК В РУСЕ newsm78

ЛЕКА,СПОРНА И УСМИХНАТА СЕДМИЦА НА ВСИчКИ  bouquet

здравей
аз съм от русе-можем да обменим данни на ЛС Simple Smile

# 20
  • Мнения: 38
Мацки, приветус и от мен    bouquet

Добре дошли на новите мамчета, да си пожелаем дружно най-щастливия финал!

Иф не се шашкай, нали знаеш кое е най-доброто за бебеока: МАМА да е спокойна и усмихната! Айде стискам палци и после да разказваш! иНаче за кошмарите и аз съм така по няколко пъти се будя през нощтая и понякога ме е страх да заспя пак да не ми се продължи съня, абе луда работа  #Crazy

Биа страхотна темичка, благодаря!  Hug и тези мишоци... супер е!

Моля мамите, които са ходили вече на фетална морфология да разкажат как минава прегледа и кои са основните неща без които да не се тръгвам, ако не са ми ги казали. Между другото при мен е станло дублиране и сега имам 2 часа за фетална морфология във Фемина. Ако някой се интересува мога да отстъпя единия при доктор Цолова, Фемина от 9ч, на 26.03. Дано съм била полезна  Grinning

А има ли значение в каква поза е бебо при феталната, защото при последния ми ултразвуков преглед беше по очи и нищичко не се видя  newsm78

# 21
  • Мнения: 60
Мацки, приветус и от мен    bouquet

Добре дошли на новите мамчета, да си пожелаем дружно най-щастливия финал!

Иф не се шашкай, нали знаеш кое е най-доброто за бебеока: МАМА да е спокойна и усмихната! Айде стискам палци и после да разказваш! иНаче за кошмарите и аз съм така по няколко пъти се будя през нощтая и понякога ме е страх да заспя пак да не ми се продължи съня, абе луда работа  #Crazy

Биа страхотна темичка, благодаря!  Hug и тези мишоци... супер е!

Моля мамите, които са ходили вече на фетална морфология да разкажат как минава прегледа и кои са основните неща без които да не се тръгвам, ако не са ми ги казали. Между другото при мен е станло дублиране и сега имам 2 часа за фетална морфология във Фемина. Ако някой се интересува мога да отстъпя единия при доктор Цолова, Фемина от 9ч, на 26.03. Дано съм била полезна  Grinning

А има ли значение в каква поза е бебо при феталната, защото при последния ми ултразвуков преглед беше по очи и нищичко не се видя  newsm78




за феталната позата мисля че няма значение освен че няма да се види пола.....

# 22
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен в новата темичка.
Поздравления, Биа , страхотна е!!!
Относно ФМ и позата на бебо,моят беше по гръб с крака качени на ушите  Laughing гледахме каквото гледахме и той като се премести Врагалева ме накара да стана и да подскачам известно време на едно място дано се поразмести,но уви... инат от сега  Laughing като не стана по този начин бръкна с вагиналната сонда и той се премести бързо бързо, явно не му стана много приятно  Embarassed
Аз лично за прегледа не съм носила нищо,там ме питаха за датата на последния МЦ и лични данни и така.Прегледа ми продължи около час,беше много обстоен,разгледахме всички органи на бебчо,разказа ни всичко подробно,много вълнуващо изживяване!!! А като пусна да му чуем как му бие сърчицето и двамата с мъжът ми се разплакахме,страшна картинка бяхме  newsm62
Накрая ни даде три снимки и диск с около десетина клипчета.
А аз да ви попитам,Врагалева каза,че следващата ФМ се прави 28-30 седмица и после в 36 седмица.Има ли смисъл според вас?
Благодаря предварително за отговора! Хубав ден,макар и мрачен и успешна и ползотворна седмица на работещите!!!

# 23
  • Мнения: 285
Здравейте, големи кореми,

Да напомня на вси4ки да отидат да направят по един стоматологи4ен преглед, да видим дали бременността си казва своето за ка4еството на зъбките. Аз ве4е ходих и вси4ко ми е наред. Казаха да пия Зимафлуор и да спазвам висока хигиена. Това е.
За фм и аз съм другия понеделник и много се вълнувам как ще мине. На тези, които са ходили, дадоха ли ви диск с клип4е на беб4ето? А и също така дали казват пола на 100%, 4е аз май съм с мъжко, но докторката не можа да каже със сигурност преди 2 седмици, та сега си 4акам фм-то. Ще ходя при Марков. Има ли някои от вас ве4е ходил при него на преглед?
А да си кажа и моето корем4е расте, но по институциите никои не ми обръща внимание и нямам привилегии за жалост. Явно трябва сами да си казваме, ина4е не се съобразяват хората, правят се 4е не виждат.  ooooh!
И аз от известно време сънувам кошмари и се будя често, беше ми поминал този период, но сега от около седмица пак се будя много и трудно заспивам.
Току що установих, че вече не мога да си държа компютъра на корема както досега, вече ми тежи и ме дразни Laughing.

# 24
  • Мнения: 521
Добро утро и добре дошли на terpsyhora и на ceciflo  Laughing дано заедно да ни е приятно и да стигнем бързо и безпроблемно всичко до финала.
Шайн, Мо, вие верно сте сууупер вталени, то изобщо не си ви личи  Laughing

Денди, мила, не се притеснявай, че не усещаш бебчо, и аз го усетих за първи път в началото на 18 седмица. Скоро ще го усетиш и ти  newsm51

Иф 73, за кошмарите изобщо не се притеснявай, аз имах страшно много кошмари, оплаках се на доктора, той ми каза да пия чай от маточина преди лягане. Незнам дали е от нагласата или от чая, но вече кошмарите понамаляха, а и аз не им обръщам внимание вече.
Ако вземем да се притесняваме и за това .. все пак са само сънища. И аз имах точно един такъв, че му намират някаква ужасна болест, но ето на виж че всичко е ОК при мен. Така че спокойно мила  smile3525 Hug

Количката тази на Пер перего е много готина, но скъпичка ми се вижда.
Аз вече май съм решила да е тази Джема на Чиполино

# 25
  • Мнения: 1 240
Обърках се за тези ФМ. Втората четох, че се прави 18-23 г.с., най-добре 21 г.с. Сега чета, че някои момичета правят втория преглед 16 седмица. Аз съм вече 16+няколко дни. Вие кога правихте втория преглед?

# 26
  • София
  • Мнения: 17
Обърках се за тези ФМ. Втората четох, че се прави 18-23 г.с., най-добре 21 г.с. Сега чета, че някои момичета правят втория преглед 16 седмица. Аз съм вече 16+няколко дни. Вие кога правихте втория преглед?
Мила,аз на ранната ФМ не съм ходила,но втората я направих в 18 седмица и 3 дни. По принцип като се обадих да си запиша час от Фемина ми обясниха , че е най-добре да се направи 18-23 седмица.Надявам се да съм била полезна.  Hug

# 27
  • Мнения: 9
Дю Аз вторият преглед ще го правя утре .. 20 седмица и 1 ден. Така съм инструктирана от Аг при който ходя.
tracy_t Количката е страхотна просто  Heart Eyes  Само с този кош ли е или има още към нея ? А видях че има 2 в 1 и 3 в 1. Изглежда много добре. Аз утре може би ще мина през някой магазин и ако има такава ще разгледам.
Galka_84  Аз съвсем незнаех , че се правят и още 2 ФМ  Shocked
Поздрави.

# 28
  • София
  • Мнения: 791
Здравейте в новата тема , на всички мами и добре дошли на новите попълнения!  bouquet
Ох, пак се заговори за колички и покупки за бебо.Добре че сте вие,щото аз изобщо не мога да стигна до мисли и планове за бебо от други щуротии. Ние утре сме на редовната ЖК,много ми се иска да се види той или тя е,за да не го съобщавам по тел на татко му като замине пак за месец и нещо.
Иначе днес изобщо не съм в кондиция,за 5лв работа не мога да свърша,взе често да ми се случва,дали да не си взема почивка за седмицата.Вие като ходите на кръвни изследвания после връщате ли се на работа? Аз предния път се върнах и почти припаднах,нещо ми падна кръвното,нито звук, нито картина.
А да,един малко интимен въпрос:ние си правим секс спокойно,по-рядко разбира се, но за мъжо съм някак по друг начин секси,с малко коремче. Като го разпитвам казва, че и отдолу е по различно,по-хубаво било! Embarassed Много му харесва новата ситуация Grinning При вас как е?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 248
Аз ще ходя на ФМ във 22 седмица, д-р Даскалов твърди, че тогава се виждало всичко най-добре.
За секса-ние правихме няколко опити, но нещо ми е притеснено, все мисля да не навредя на бебчо и ме е страх... Знам, че е позволен, особено ако няма проблеми, но не мога да се отпусна и това си е.

Общи условия

Активация на акаунт