"Twilight"/"Здрач"- тема 3 (предимно за фенове)

  • 32 091
  • 390
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Аз исках да попитам, дали на някой му е направило впечатление или на мен така ми се струва. newsm78
Във филма - сцената в болницата, когато Бела протестира, че Едуард иска тя да си замине и тя му казава, че не могат да бъдат далеч един от друг,  той промърморва "Знам"- но преди това казва ли нещо друго или не?

# 61
  • Мнения: 121
Спечелихте още една фенка.... Вчера гледах за първи път филма и съм меко казано изненадана от себе си. Започнах го със скептицизъм, а в края направо останах без думи. Просто уникален - изпълни ме със страхотни емоции.  Hug
Тази седмица ще поръчам и книгите  Peace Просто нямам търпение Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 88
Има и още нещо, което ме вълнува още от първата книга, във филма не е толкова детаилно, но според вас за каква аудитория са предназначени книжките.
Според мен са за 12-16 годишни, най-вече. А всъщност има доста...не знам дали еротични моменти е правилното определение, но които е чел предполагам ще ме разбере. Поне според мен, емоцията на тези моменти и разговорите им не биха били разбираеми за тази възраст. Аз нямам деца и не съм много веща по въпроса, обаче  newsm78

# 63
  • Мнения: 1 775
Записвам се, да не изпусна темичката. Започнах книгите в странен ред - първо прочетох недовършената Midnight Sun, после малко от Twilight, а след това само 1ва и 3та книга на Breaking Dawn - без 2ра, защото не мога да понасям да чета от името на Джейк. Не ми се иска да чета New Moon и Eclipse, защото не мога да си представя дълго време без Едуард и, както казах, не понасям Джейк. Моля някой да ме убеди да прочета и останалото. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 897
Ама каква е тая половинчата работа, я прочети всичко!
Аз Джейкъб не го понасях, но стоически четох....
То иначе се получават огромни бели петна....
Срамота.
Я хващай книгите и строй се преброй се почвай да четеш Peace Mr. Green  bouquet!

# 65
  • Мнения: X
АААА, ама нищо не разбирам (за кой ли път)-как така Едуард няма да го има в другите книги и как така се разказват от името на Джейк????? Моля ви се който има търпение да ми обясни  Praynig.
 Аз пък се сетих за нещо от книгата, което ми липсва във филма-в книгата в доста случаи описват.......хм, нескопосаността на Бела-демек, че е много непохватна и все се удря, пада и т.н. А във филма има само няколко такива момента.
 Също с Aquariel ( Wink)се опитваме да намерим една песен дето я няма в саундтрака-тя звучи във филма, когато убиват лошия вампир и Едуард започва да спасява Бела, като й пие кръвчицата...и не може да спре-някой сеща ли се и ако да-от къде може да се свали песенчичката  Rolling Eyes
 Също искам да споделя симпатиите си към Ес/зме, само дето актрисата дето я играе....хич не я долюбвам, бях фенка на "Анатомията на Грей" и тя има там една роля и така да ми стана антипатична....

Намерих песента http://www.youtube.com/watch?v=u41N2EaNDsI&feature=related...ама наистина ли я пее Робърт???

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 16:56 от Анонимен

# 66
  • София
  • Мнения: 88
Аз ли съм единствената фенка на Джейкъб  Laughing Харесвам го, много дори. Още не съм стигнала момент, в който Едуард го няма, а съм на 4тата книга, не разбирам за какво става въпрос...

# 67
  • Мнения: 2 897
Ема, успокой се де, няма нито 1 книга, която да се развива от името на Джейк, поне не цялата.
Просто 4тата книга е разделена на отделни "подкниги" и 1 от тях е от името на Джейкъб.
Едуард го няма само около 1/3та от книга 2ра.
И въпреки това книгата е много интересна.
ОБОЖАВАМ Едуард, но все пак не може да го има във всяко изречение...

# 68
  • Мнения: 2 529
Аз ли съм единствената фенка на Джейкъб  Laughing Харесвам го, много дори. Още не съм стигнала момент, в който Едуард го няма, а съм на 4тата книга, не разбирам за какво става въпрос...

Не, не си единствената Laughing
Аз съм повече "тийм Едуард", но както и преди съм казвала, историята щеше да ми е много "по-постничка" без Джейкъб. А Тейлър Лаутнър е много сладък актьор, но не е мой тип  Wink

# 69
  • Мнения: 2 897
Тейлър е страхотна душичка, много е чаровен и има такова тяло Shocked Blush

# 70
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Едуард го няма само в част от Новолуние, иначе в другите книги си е на мястото.
Лично на мен ми хареса как част от 4-тата книга е през очите на Джейк. Някак си нещата изглевждаха по-забавни.
Но Новолуние много трудно ми вървеше без Едуард.

# 71
  • Мнения: 1 775
А New Moon и Eclipse изцяло от името на Бела ли са разказани?

# 72
  • Мнения: 2 897
Да, с изключение на 1 епилог от няколко страници.

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Тейлър е страхотна душичка, много е чаровен и има такова тяло Shocked Blush

 Joy A като си помисли човек, че е на 15-16, и се чувства като педофил  Rolling Eyes hahaha

А забелязахте ли Бела как го удари с вратата на пикапа, преди да се качи за първи път в него?  Laughing

# 74
  • Мнения: 3 576
Наде, аз ги имам всички на английски и се четат много лесно, даже още преди като ти предлагах книги си мислех именно "Здрач" да ти дам  Grinning
Аз съм от най-старите фенки (не само по възраст, де  Laughing ) Wink

Кики,
направо минавам да ти взема книгите от вас.  Laughing
Много ми се иска да прочета и английски оригинал, и на БГ (но за БГ ще изчакам книгата с твърда корица), не ми се чете от компа, ще ми убие удоволствието.

Признавам си, че се заплених много от Едуард, като образ.   Heart Eyes
Актьора като го гледах на снимки, интервюта нещо не ме очарова ..... един раздърпан, мърляв, небрежен... въобще не е мой тип.

Общи условия

Активация на акаунт