"Twilight"/"Здрач"- тема 3 (предимно за фенове)

  • 32 111
  • 390
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 775
Тейлър е страхотна душичка, много е чаровен и има такова тяло Shocked Blush
Joy A като си помисли човек, че е на 15-16, и се чувства като педофил  Rolling Eyes hahaha
На мен именно заради това ми е противоестествено да мисля за него по този начин.

А иначе, на мен много ми харесва гледната точка на Едуард и ми се искаше да има повече от недовършената Midnight Sun. Допада ми интензивността на емоциите му, а и има някои много забавни реакции, на които много съм се смяла.

# 76
  • Мнения: 2 897
О да от компа се губи от удоволствието и магията!

# 77
  • Мнения: 2 897
Ами като педофил...
Мислете в насока 'хвани си кака да те отрака'.
Така де, правим му услуга на момчето Mr. Green!

# 78
  • Мнения: 49
Добре, де никой ли не езабелязал нищо на сцената в болницата #Crazy?

# 79
  • София
  • Мнения: 843
Аз ли съм единствената фенка на Джейкъб  Laughing

 Не си. И на 80 години да беше ако има това очарование, пак щях да зяпам. Mr. Green
 
Признавам си, че се заплених много от Едуард, като образ.   Heart Eyes
Актьора като го гледах на снимки, интервюта нещо не ме очарова ..... един раздърпан, мърляв, небрежен... въобще не е мой тип.

 Много точно казано.

# 80
  • Мнения: 2 897
Ава, гледала съм го на кино, не помня чак такива детайли, чакам си двд-то на 6ти Април.
Защо не го дръпнеш от линка на 1ва страница и не провериш сама?
Или не почакваш от 1 час, за да получиш отговор Peace  bouquet


И аз в клуба!

# 81
  • Мнения: 434
ava ,след като попита гледах сцената няколко пъти и не видях нищо. Thinking
Има едно смръщване на вежди и леко колебание и казва"Знам".Аз това видях.

Гледахте ли Едуард как пада при заснемане сцената на игрището? hahaha

Тук

И още едно падане на бала. Whistling

Тук

# 82
  • Мнения: 1 775
Аз исках да попитам, дали на някой му е направило впечатление или на мен така ми се струва. newsm78
Във филма - сцената в болницата, когато Бела протестира, че Едуард иска тя да си замине и тя му казава, че не могат да бъдат далеч един от друг,  той промърморва "Знам"- но преди това казва ли нещо друго или не?
Не, преди "Знам" не казва нищо, само се смръщва и издиша шумно през носа.

# 83
  • Мнения: 363
Лелееее, колко сте изписали Simple Smile Сега отивам да чета Simple Smile И гледам, че редиците ни на Джейкъб тийм се попълват Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 88
оооо, от мен определено имате глас за Джейкъб тийм!

Аз също не харесвам актьора Едуард извън ролята му. Във филма ми харесва образа, но ако можеше да е мъъъничко по-красив в класическия смисъл и щеше да е точно моят човек.

# 85
  • Мнения: 21
Също искам да споделя симпатиите си към Ес/зме, само дето актрисата дето я играе....хич не я долюбвам, бях фенка на "Анатомията на Грей" и тя има там една роля и така да ми стана антипатична....
Намерих песента http://www.youtube.com/watch?v=u41N2EaNDsI&feature=related...ама наистина ли я пее Робърт???[/color]

И на мен в Анатомията на Грей не ми хареса, но тук ми стана симпатична

Иначе за песента- да, Робърт я пее... в YouTube има и другата му от саундтрака-  Never Think
http://www.youtube.com/watch?v=un3xDuaHOpE&NR=1... в сцената в ресторанта можеш да я чуеш като бекграунд...талантливо момче, нали?

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 18:16 от staro-novo

# 86
  • Мнения: 1 775
Много харесвам и Never Think, и Let Me Sign, но ме дразни това, че като пее, изговаря думите много странно, заваляно някак си, и ми е трудно да чуя какво точно пее.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 18:36 от Stitch Winchester

# 87
  • Мнения: 434
Ето тук има текстове на песните му и даже превод на френски.

Тук
Слезте надолу по страницата,няма нужда от регистрация.

# 88
  • Мнения: 1 775
Да, имам ги текстовете на песните, но ми се искаше да не ми се налага да ги чета. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 434
На мен пък ми харесва .Характерен негов стил.
Е,аз не знам английски,де. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт