Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 086
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

потвърждавам опита ти  Mr. Green

Поглеждайки от ъгъла на времето разбирам, че не точно. А по скоро успяват да те накарат да мислиш така през времето , което си с него, заради адреналина, опасността и несигурността.

# 46
  • Мнения: 5 940
А има ли лоши момчета, калпави любовници?
Най-вероятно всички са си такива, иначе що да са лоши, биха били благи и щастливи.
Само добри и светли харесвам, нямам опит.
За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.
Да.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 15:52 от valerie

# 47
  • Мнения: 112
Защото си мислим дали ще са толкова лоши и в леглото.

# 48
  • Мнения: 673
radivdani, имам предвид чисто физически и технически характеристики – големина, издръжливост, коефициент на полезно действие и др.
Това, че калпав любовник няма, е много мило, но не е съвсем така.
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

 Аз пък съм имала доста "калпави любовници", които са имали визията и поведението на "лоши". Дори при някои животни външната фасада е понапудрена, за да привлича женската / особено при птичките/.Защо и умело поддържания образ на "лошо" момче, да не е само прикритие за полова недодяланост? Въпреки всичко смятам , че сексуална удовлетвореност може да има само тогава ,когато партньорите си допадат взаимно . Размера, издържливостта и КПДто не са от голямо значение. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 324
Разбира се, това далеч не е най-важното в една връзка. Напротив.
Просто се чудех, дали сексуалните им възможности, не им дават самочувствието да се държат като лоши момчета - нахакани, самоуверени в отношенията си с жените, дръзки. Като цяло по-мъже. Все чета колко е важно за мъжете „мъжкото им достойнство”.

# 50
  • Мнения: 301
Лошите момчета, за които мога да споделя опит излъчват някаква леко арогантна самоувереност, която е особенно привлекателна. Размери и бицепси не съм мерила.  Mr. Green Уточнявам, че моят опит с такъв тип мъже е с по-софт "лоши". В Хард-а не се бутам - те по-скоро са ми отблъскващи.

За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.

това не са "лоши" момчета, а малоумни простаци

# 51
  • Мнения: 1 470
Лошите момчета?!За мен това са момчета които обикновенно отстояват своята позиция било то и против обществото,може би за това са и привлекателни...Силни физически,но и психически,създават усещането че могат да те защитят...А в природата женската точно това търси...

Аз съм попадала само на такива момчета,и не са ме карали да съжалявам за това... Wink

# 52
  • Мнения: 2 478
Винаги съм държала да бъда уважавана от човека до мен.Е с лошо момче едва ли би се получило.Никога не съм искала да се набутам в някой филм с поредното лошо момче,не ставам за такива работи.Дори и на 16 год бях дама,а дамите се пазят от грубияните с моторите.Не им отиват Laughing
П.С.Ако ви покажа снимка на Милуто колко лош изглежда,доста ще се посмеете предвид гореописаното от мен.Ама той само така изглежда,а в действителност е ужасно добър човек.

# 53
  • Мнения: 1 470
Винаги съм държала да бъда уважавана от човека до мен.Е с лошо момче едва ли би се получило.
Странно...Защо смяташ че лошото момче не би те уважавало?!Аз никога не съм имала проблеми с каквито и да било лоши момчета,като се почне от тези с моторите,та се стигне до тези с БМВтата...

# 54
  • София
  • Мнения: 53
Доста жени си мислят, че могат да променят лошите момчета, да ги спасят от самите тях и това е някак романтично. "Той към другите е лош, а аз го въртя на пръста си"

# 55
  • Мнения: 1 324
Пак се сетих за „не харесваме и искаме да променим у мъжете си онова, заради, което сме се влюбили в тях”. Не помня кой го каза, но си е типичен женски парадокс.

# 56
  • София
  • Мнения: 53
Именно, искат да опитомят вълка и да го превърнат в агънце, въпреки , че мразят агнешко

# 57
  • Мнения: 830
Аз ще отговоря с това..... Mr. Green
http://www.vbox7.com/play:e6f0e3da

# 58
# 59
  • Мнения: 4 303
Ми не знам за жените, по-скоро момичетата си падат по лоши момчета. Повечето се усещат навреме, след като се поопарят малко. Или просто им писне.

Общи условия

Активация на акаунт