Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 057
  • 159
  •   1
Отговори
  • Попово
  • Мнения: 687
Е хайде, нека си полафим "защо жените харесват лоши момчета с готини г.зета"  Simple Smile
може би защото всички други жени ще ги забележат с какъв мъж са или просто "ей така"

# 1
  • Мнения: 673
   Амиии...от тях лъха на тестостерон Wink. Всичко е чиста химия , но допускам и че реномето за пред хората е важно.

# 2
  • Мнения: 5 370
Дефинирай "лоши момчета", моля.
Вин Дизел? На мотор , при това?
Колин Фарел?

Така е прекалено обобщено. Нямам критерий, за да каже дали си падам или не. Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не съм си падала по лоши момчета newsm78

# 4
  • Мнения: 17 409
Защото са кучки.

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Еволюция - гените на "лошото момче", но грижовността на "доброто". Преди много години имаше едно заглавие "момичетата харесват лоши момчета, но се омъжват за зъболекари".

# 6
  • Мнения: 1 324
Тия кавички нещо ме объркват. Върху кое да мъдрувам сега? Върху „лоши” момчета” или върху „лоши момчета”?

# 7
  • Мнения: 27 524
Никога не съм си падала по лоши момчета

И аз  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Лошото момче е обобщаващо понятие. Май може и без кавички.

# 9
  • Мнения: 24 467
Може би имаш предвид тинейджърките и то не всички? Laughing

# 10
  • Мнения: 776
От лошите момчета бягам като дявол от тамян. Laughing

# 11
  • Мнения: 2 401
Аз не си падам. 
Но първото ми гадже беше страшилището на училището  Simple Smile.  Беше изключително интересен, затова си паднах.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 301
Падам си по такъв тип мъже, въпреки че определението ви за "лошо" момче не ми е ясно  Laughing. По-скоро лошо, като излъчване.
Първото ми сериозно гадже беше "лошо" момче по всяко определение, пък аз "добро" момиче, мъжа ми само на външен вид го докарва "лошото".  Защо си падам по такива мъже? - Имат мъжествено излъчване, излъчват увереност и сила, погледа им е убийствен Mr. Green химия си е. Майка ми го отдава на зодията ми  Laughing и цял живот се опитва да ме обгражда с добри момчета. Неуспешно.

# 13
  • Мнения: 1 898
Никога не съм си падала по лоши момчета

И аз  Simple Smile

Станахме три. Wink

# 14
  • Мнения: X
Падах си навремето. Вече не.

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Имат мъжествено излъчване, излъчват увереност и сила, погледа им е убийствен Mr. Green
Не знам на кое казвате лошо момче, но един успял и уверен в себе си мъж, който е доволен от живота и лично, и професионално...бих казала, че излъчва същите неща Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 324
Ами то всъщност е ясно. Лошите момчета са интригуващи и забавни. Предлагат ти емоции и приключения, каквито добрите момчета по принцип не могат или не искат, защото имат здрав разум. За съжаление лошите момчета от живота, нямат нищо общо с тези от филмите. И приключенският филм, в който те вкарват, често ако не го спреш навреме, се превръща във филм на ужасите, или най-малко в криминале. Зад силата, която излъчват се крият много слабости. Лошите момчета са лоши, защото имат проблеми със себе си и със света. В началото са много сладки, но не след дълго започват да нагарчат.
И другата крайност на льольовците не е за предпочитане. Няма нищо по-хубаво от нормалните момчета. В крайна сметка една жена има нужда най-много от сигурност.
Брей, каква поучителна тирада дръпнах.  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

# 18
  • Мнения: 194
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

Аха.

# 19
  • Мнения: 606
Знаех си, че трябва да стана лош.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
Защо жените си падат по "лоши" момчета?
Защото си мислят ,че могат и те да живеят на ръба на острието.

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз пък мисля,че напоследък все повече жени си падат по мухльовци.Мухльото е послушен,изпълнителен и няма собствено мнение.Какво повече да искаш от един мъж....

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.
Разбрах.
Ами тогава да си потвърдя мнението още веднъж - никога не съм си падала по лоши момчета Simple Smile Привличат ме мъже със сила и интелект, който съперничи на моя, които ме карат да им се възхитя, да ги уважавам... Такива разни ъндърграундовци с проблемна личност и романтичен ореол ме карат само да се подсмихвам и да ида на отсрещния бар Confused

# 23
  • Мнения: 15 619
Лошите момчета не ме привличат дотам неудържимо...  Мухльовците са скучни, stefani6.  Naughty
Един леко арогантен провокатор бих одобрила.... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 431
О, заради прехваления забранен плод, сигурно. Жените биват лошо възпитавани в мелодраматични и истерични насоки. Друго е да закачиш на колана си скалпа на Голямата Невъзможна Забранена Трагична Любов, за която да разказваш на внуците си, па макар и от друг дядо.

# 25
  • Мнения: 202
Може би защото с тях е една идея по интересно.


# 26
  • Мнения: 202
Може би защото с тях е една идея по интересно.



# 27
  • Мнения: 3 268
Лошите момчета не ме привличат дотам неудържимо...  Мухльовците са скучни, stefani6.  Naughty
Един леко арогантен провокатор бих одобрила.... Mr. Green
Ами,има няколко теми тук,дето определено ме карат да мисля,че харесват мухльовци.Скучният мъж е едни много желан мъж напоследък.А пък ако полива и цветята,вече е върха.

# 28
  • Мнения: 2 448
Преди си падах и то много. Само по такива.Мислех добрите за скучновати. Всъщност за мен тогава спокойствие и доброта беше равно на скука.
Сега съм на малко по различно мнение, но пак смятам, че добрите и същевременно интересни с по скоро едно голямо изключение.

# 29
  • Мнения: 516
Мда. Всичко с времето си. И за най-щурата мадама идва момента, когато "аз ще измия чиниите" и се струва много по-романтично от "ще те повозя на мотора си".  Laughing

# 30
  • Мнения: 2 013
Защото с добрите им е скучно!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: X
Ами то с лошите се получава по-скоро."Дай да те повозия на мотора си, а после вър' да мийш чинии, а преди това да ми купиш цигари"
Имах навремето едно лошо момче, с което всичко беше много диво и красиво, но в един момент и двамата знаехме, че няма да ми е приятно да му кълцам салата, докато се прави на художник.

# 32
  • Мнения: 516
Именно, buttinsky. Жените узряват в един момент и осъзнават, че мотор къща не храни.  Laughing

# 33
  • Мнения: 502
  Аз си падам само по добри.

# 34
  • Мнения: 301
Скучновати мъже не мога да харесам, прекалено спокойни също, за мухльовците въобще не се и замислям.

Мда. Всичко с времето си. И за най-щурата мадама идва момента, когато "аз ще измия чиниите" и се струва много по-романтично от "ще те повозя на мотора си".  Laughing

Е, то и тези момчета еволюират, т.е. търпят развитие. За такъв съм омъжена и проблема с чиниите го разреши с миялна машина,  Laughing а на мотора още си ме вози. Това освен като шега, го приемете и като реалност.  Мотора се смени 3 пъти оттогава, но пък и той се разви - къща, коли, работа (много работа), детето - в къщи си е домошар, с мотора - моторист. Променят се в отговорни хора, въпреки че си запазват гъделичкащото в тях. Не всички естествено. Не правя обобщения, то си е до човек. Може би има значение и интелектуалното ниво, интелигентност, акъл ...както искате го наречете - важно е в един момент да осъзнае, че можем и да порастнем, и да си запазим част от адреналина.
И в определението за лошо момче не влагам някакви престъпни наклонности, въпреки че първото ми гадже си ги имаше. Хора с повече адреналин. Mr. Green

# 35
  • Мнения: X
А аз влагам И престъпни наклонности.

# 36
  • Мнения: 15 619
А аз влагам И престъпни наклонности.
И аз, и аз. Иначе де е лошотията?

# 37
  • Мнения: 301
А аз влагам И престъпни наклонности.

В смисъл на крадец, убиец, рекетьор?  Thinking На 16 години обичах един авто-крадец и въпреки, че той вече си е съвсем "нормален" не съм повтаряла опита с подобен тип мъж. Не, че е имало някакъв проблем между нас - по-скоро напрежението и мисълта, че всеки следващ ден може и да му е последния, ми дойдоха в повече. В известен смисъл още пазя хубави чевства към него.
Аз имах предвид мъж, които е по-нестандартен в разбиранията си за живота, за границите и нормите, за адреналин. Някак по-екстремен или пък бохем.  Crazy Не ми се оттдава обяснението.  Laughing

# 38
  • Мнения: 593
Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

Напълно подкрепям, интересни са.   Grinning

Все пак се омъжих за "добро момче" - такъв човек искам до себе си за цял живот.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 324
Стигнахме до съществото. Добри любовници ли са лошите момчета? Сексуалността на мъжа има ли пръст в това да бъде лошо момче? Това, че един мъж е страхотен любовник, променя ли по някакъв начин държанието му, отношението му към жените, връзките му?
А има ли лоши момчета, калпави любовници?

# 40
  • Мнения: 15 619
...
А има ли лоши момчета, калпави любовници?

Пострадалите да отговорят, моля! Wink

# 41
  • Мнения: 673
  Според мен секса е нещо споделено между двамата партньори. Мисля , че категория "калпав любовник" няма. Просто партньорите не си допадат взаимно. Външния вид, този на "мачото" подлъгва жените , но това не дава гаранция , че точно този е подходящия партньор. Искам да кажа ,че не би могло да се обобщи.

# 42
  • Мнения: 1 324
radivdani, имам предвид чисто физически и технически характеристики – големина, издръжливост, коефициент на полезно действие и др.
Това, че калпав любовник няма, е много мило, но не е съвсем така.
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

# 43
  • Мнения: 301
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

потвърждавам опита ти  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 654
За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.

# 45
  • Мнения: 2 448
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

потвърждавам опита ти  Mr. Green

Поглеждайки от ъгъла на времето разбирам, че не точно. А по скоро успяват да те накарат да мислиш така през времето , което си с него, заради адреналина, опасността и несигурността.

# 46
  • Мнения: 5 940
А има ли лоши момчета, калпави любовници?
Най-вероятно всички са си такива, иначе що да са лоши, биха били благи и щастливи.
Само добри и светли харесвам, нямам опит.
За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.
Да.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 15:52 от valerie

# 47
  • Мнения: 112
Защото си мислим дали ще са толкова лоши и в леглото.

# 48
  • Мнения: 673
radivdani, имам предвид чисто физически и технически характеристики – големина, издръжливост, коефициент на полезно действие и др.
Това, че калпав любовник няма, е много мило, но не е съвсем така.
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

 Аз пък съм имала доста "калпави любовници", които са имали визията и поведението на "лоши". Дори при някои животни външната фасада е понапудрена, за да привлича женската / особено при птичките/.Защо и умело поддържания образ на "лошо" момче, да не е само прикритие за полова недодяланост? Въпреки всичко смятам , че сексуална удовлетвореност може да има само тогава ,когато партньорите си допадат взаимно . Размера, издържливостта и КПДто не са от голямо значение. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 324
Разбира се, това далеч не е най-важното в една връзка. Напротив.
Просто се чудех, дали сексуалните им възможности, не им дават самочувствието да се държат като лоши момчета - нахакани, самоуверени в отношенията си с жените, дръзки. Като цяло по-мъже. Все чета колко е важно за мъжете „мъжкото им достойнство”.

# 50
  • Мнения: 301
Лошите момчета, за които мога да споделя опит излъчват някаква леко арогантна самоувереност, която е особенно привлекателна. Размери и бицепси не съм мерила.  Mr. Green Уточнявам, че моят опит с такъв тип мъже е с по-софт "лоши". В Хард-а не се бутам - те по-скоро са ми отблъскващи.

За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.

това не са "лоши" момчета, а малоумни простаци

# 51
  • Мнения: 1 470
Лошите момчета?!За мен това са момчета които обикновенно отстояват своята позиция било то и против обществото,може би за това са и привлекателни...Силни физически,но и психически,създават усещането че могат да те защитят...А в природата женската точно това търси...

Аз съм попадала само на такива момчета,и не са ме карали да съжалявам за това... Wink

# 52
  • Мнения: 2 478
Винаги съм държала да бъда уважавана от човека до мен.Е с лошо момче едва ли би се получило.Никога не съм искала да се набутам в някой филм с поредното лошо момче,не ставам за такива работи.Дори и на 16 год бях дама,а дамите се пазят от грубияните с моторите.Не им отиват Laughing
П.С.Ако ви покажа снимка на Милуто колко лош изглежда,доста ще се посмеете предвид гореописаното от мен.Ама той само така изглежда,а в действителност е ужасно добър човек.

# 53
  • Мнения: 1 470
Винаги съм държала да бъда уважавана от човека до мен.Е с лошо момче едва ли би се получило.
Странно...Защо смяташ че лошото момче не би те уважавало?!Аз никога не съм имала проблеми с каквито и да било лоши момчета,като се почне от тези с моторите,та се стигне до тези с БМВтата...

# 54
  • София
  • Мнения: 53
Доста жени си мислят, че могат да променят лошите момчета, да ги спасят от самите тях и това е някак романтично. "Той към другите е лош, а аз го въртя на пръста си"

# 55
  • Мнения: 1 324
Пак се сетих за „не харесваме и искаме да променим у мъжете си онова, заради, което сме се влюбили в тях”. Не помня кой го каза, но си е типичен женски парадокс.

# 56
  • София
  • Мнения: 53
Именно, искат да опитомят вълка и да го превърнат в агънце, въпреки , че мразят агнешко

# 57
  • Мнения: 830
Аз ще отговоря с това..... Mr. Green
http://www.vbox7.com/play:e6f0e3da

# 58
# 59
  • Мнения: 4 296
Ми не знам за жените, по-скоро момичетата си падат по лоши момчета. Повечето се усещат навреме, след като се поопарят малко. Или просто им писне.

# 60
  • Мнения: 155
Аз мисля, че лошите момчета стават за покачване на адреналина, както казва Пасинет, но за брак и по-сериозни взаимоотношения мисля, че не са по-подходящи от добрите момчета  Wink Смятам, че моето момче е с обвивка на лошо а отвътре е добро момче, така може  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 478
Винаги съм държала да бъда уважавана от човека до мен.Е с лошо момче едва ли би се получило.
Странно...Защо смяташ че лошото момче не би те уважавало?!Аз никога не съм имала проблеми с каквито и да било лоши момчета,като се почне от тези с моторите,та се стигне до тези с БМВтата...


Не го смятам.Виждала съм го много пъти.Прекрасни "лоши" момчета,бурни емоции и никакво зачитане на жената до себе си.
Не го казвам с лоши чувства,на мен не ми се е случвало,не ме засяга.Но доста мои познати чакаха "лошото" момче да порасне,да му родят деца,да им купи къща ,да ама не.Е,мерси!Не си падам по лоши момчета.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 271
Оказа се, че не жените харесват лоши момчета, а някои жени. Което означава, че всеки си има вкус. А защо е така? Хм, не мисля, че има обяснение защо някой има еди какъв си вкус.

# 63
  • Мнения: 830
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" Хубав филм беше Laughing като говоря за лоши момчета визирам именно тези като от филма  Peace
айде песничката-  http://www.youtube.com/watch?v=2XaTyq36vVQ&feature=related

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 10:42 от BENI MAMA

# 64
  • Мнения: 301
Сигурна бях, че ако някой изобщо ще разбере аз какво казвам досега - това ще е Бени.
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 

# 65
  • Мнения: 3 268
Аз харесвам поносимо лоши момчета. GrinningПобойници,убийци и мутри не доближавам.

# 66
  • Мнения: X
Понякога обаче границите на нещата се размиват и някой от най-лошите може да се окаже по-малко зло от някой уж по-безопасен.
Ле Солейл говореше за уважение. И аз си мисля, че в момента, в който го загубим един към друг, колко си добър или ло всъщност няма значение...

# 67
  • Мнения: 6 624
Не знам, не си падам по такива.

# 68
  • Мнения: 830
Сигурна бях, че ако някой изобщо ще разбере аз какво казвам досега - това ще е Бени.
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 

Нищо човешко не ми е чуждо, затова  Hug

пп.мъжът ти кога ще идва към Варна с мотора? Wink

# 69
  • Мнения: 301
Още е зазимен мотора. Но май месец ще правят 2-седмична обиколка. Със или без мен - според зависи от детето.  Mr. Green

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Никога не съм си падала по лоши момчета newsm78

И аз така.
Всъщност- само с едно изключение, хубаво че нищо не стана помежду ни. Беше адски секси, супер мачо. И страшен женкар естествено. Казва ми, че е влюбен в мен, после отива на дансинга и се целува с някаква случайна. След време се ожени насилствено, щото една девойка забременя от него, но скоро се разделиха, после чух, че го гони Военна полиция за някакво прегрешение. Абе, типично лошо момче.

# 71
  • София
  • Мнения: 61
Има една бабичка тука, чат-пат като я видя навън как се тюхка и мина та и помогна с нещо. А тя обича да казва - Ауу, какво добро момче, да си намериш някоя хубава булка, която да се грижи за тебе... '
А аз и викам - Бабо, жените вече не харесват добрите, а лошите момчета!
Времената изглежда са се променили.  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 210
Защото са лоши, лоши, лоши. И паднали.
Мен само добри момчета ме обичат- това дали ме прави лошо момиче по аналогия?

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 16:28 от didkapitka

# 73
  • Мнения: 24
Защото обичат да ходят с бушони под очите и да обясняват гузно как са паднали по стълбите, много ясно.

# 74
  • Мнения: 14 654
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.

# 75
  • Мнения: 24
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.

Просто повечето като чуят "лошо момче" си представят Марлон Брандо на млади години...много филми гледат  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 301
В темата "лошо" -то в словосъчетанието лошо момче е зададено в кавички т.е. лично аз не влагам криминален смисъл  Laughing
Ама преименувайте я най-накрая темата в  Защо жените си падат по мутри, побойници и т.н....? и с радост ще се отвратя от тях публично.  Laughing

# 77
  • Мнения: X
Ох, и тая тема пак кучетата ще я ядат, също като кучките. Народът явно има неистова нужда от дефиниции. Не знам защо се сещам сега за едно лошо момче-барабанистче, с елемнтарният си Уотсъновски мозък.

# 78
  • Мнения: 2 388
По мъже, които карат мотори не си падам.

# 79
  • Мнения: 1 212
Този младеж ... македонския , дет' пее по Айдъла .... Александър...
Гледам темата и се чудя ...
Дал'ли е "лошо" момче  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: X
Възможно, възможно. Нали знаеш, що е маке, се е лАйно. И со кротце, со блгаце и со малко кютек  Sunglasses

# 81
  • Мнения: 830
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Глупости са това което ти пишеш, ако си гледала въпросният филм който цитираме аз и Джулия ще знаеш, че там лошите момчета играят на страната на добрите  Wink Лошо момче не е = на престъпник, айде да се разберем веднъж завинаги за това нещо!
И какво против моторите имаш?! Представи си, че обичаме да си вдигаме адреналина, представи си, че се размазвам от кеф като видя хубав мъж на мотор, така ми действа и мъж в кимоно препасан с черен колан примерно, но това не значи, че си падам по престъпници. Колкото и невероятно да ти се струва има лоши момчета с бели досиета!
А сега отворете широко прозореца нека звездите влязат при вас.... Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: X
Хелооуу, защо се палите толкоз бре? Който по каквото иска да си пада, щом след това може да стане на два крака.
Има и нещо друго, че ти можеш да си падаш по много работи, ама не се знае накрая какво ще ти се падне. Понякога истината се стоварва късно и отвисоко. Понякога пък просто бунтаря се оказва без благородна кауза и се превръща в паразитиращ философстващ безделник ...хайде да не се отплесвам....Аз лично не вярвам някой чак пък толкоз да си пада по истински престъпници и мутри, просто някои "лоши момчета" наистина се оказват лоши , дет са вика, чукай на дърво, че твоят само изглежда такъв.

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:46 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 24
Защо, защо, защо...много ясно защо - заради зловредното влияние на телевизията! Вчера с ужас установих, че дъщеря ми си пада по мишките-рокери  Shocked ....а е само на 3 години!

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Моите деца (а и аз) отдавна си падат по "лошите" герои във филмчетата . По техните думи добрите са отвратително добри и мазни, а лошите повече приличат на хора и винаги мислят и планират какво да направят, а добрите били много смотани, защото никога не мислят.

# 85
  • Мнения: X
Ох, и аз открай време намирам добрите герои от филмите за адски скучни. Ако бях артист щях да приемам само роли на злодеи и жени-отровителки.

# 86
  • Мнения: 14 654
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Добро утро, гънка 1  bouquet  Ако ще се обади и гънка 2, да се чувства и тя поздравена  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 166
Филмите са виновни, съгласна съм. Вземете един произволен филм. От него ще научите 360 начина да постъпите мръсно, гадно, подло, а ролята на добрия е просто да оправи последиците. И евентуално да убие паразита. Инициативата и творчеството в образа се приближават до тези на чистачка.

# 88
  • Мнения: 830
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Добро утро, гънка 1  bouquet  Ако ще се обади и гънка 2, да се чувства и тя поздравена  Mr. Green
Ако целта ти е да се правиш на глупава, справяш се успешно, продължавай да се излагаш! Нещо за напъните на оригиналност говореше, имаш какво още да учиш! Като прочетеш и половината от поста ми който си цитирала и като го осмислиш можеш да ми пишеш на Л.С.  Laughing Очевидно е, че с теб спора е безинтересен  Whistling

# 89
  • Мнения: 2 448
Какво става тук, за мъже ли се карате?  Laughing

# 90
  • Мнения: 188
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

потвърждавам опита ти  Mr. Green

И аз. Лошите момчета определено са много добри любовници. Поне при мен е така.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 623
Не знам какво точно означава "лошо" момче,
но ще ти кажа по какви не си падам - по лустросани,
гелосани, напудрени, такива, които биха седяли
пред огледалото 2 пъти повече от мен, професори,
дървени философи, т.нар. метросексуални и т.н.
Останалите биха могли да ме заинтригуват, но
гореизброените - никога  Naughty

# 92
  • Мнения: 1 788
Не си падам по "лоши" момчета.
А всъщност какво точно е "лошо" момче?
От онези дето го докарват откъм поглед, походка? (Мен лично такива пози могат само да ме отвратят...)
Или от онези дето си бият приятелките, налитат на бой за най-малкото и се тупат в гърдите, че, разбираш ли, били мъже? (Такива, за мен, по-скоро не са "лоши", а "болни"  Laughing...)

Този отговор ми хареса:
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 13:17 от Servallan

# 93
  • Мнения: 222
Никога не съм си падала по лоши момчета newsm78


Аз също

# 94
  • Мнения: 582
 Оказва се, че всеки човек асоциира "лошото момче" с различни неща.
Аз лично мисля, че в днешно време в нашата мила родина за лоши момчета се приемат тези, които фучат с БМВ-тата, гледат лошо от сепарето на някоя чалготека, обградени с 10 горили за охрана.  И именно за вниманието на тези момчета се борят 18 годишните красавици, накичени с два ката изкуствена коса и още толкова други притурки. Просто манталитетът на по-младите българи отива в тази посока за съжаление.
  Аз лично избягвам такъв тип момчета.  Peace

# 95
  • Мнения: 1 131
Защото лошите момчета са по-забележими.

# 96
  • Мнения: 4 668
Аз това за лошите момчета го разбирам по различен начин от общоприетия ...
Истината обаче е , че си падам по откачени мъже ... за съжаление  Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 2 483
Моят се води добро момче, ама е такова мрънкало, че понякога изпитвам зверска носталгия към времената с едно уж лошо момче, с което всичко беше точно и ясно...И категорично.

# 98
  • Мнения: 4 785
Абсолютно нямам отговор за това...но имам влечение към такъв типаж - имам приятелки, дето мъжете им са пухчета как се вика - ти го риташ то ти се усмихва, винаги гледат те да са добре, аз в другата крайност. Сегашната ми връзка за мен е страхотна - любов голяма и от двете страни, ма иначе е кошмар за познатите ми - той си е такъв - ще се заяде, ще се подиграе дори, ще ги накара да се чувстват малоценни  Confused Не мога да намеря баланса в тази ми връзка - хем за мен е страхотна, хем отчитам факта, че не мога вечно да го държа настрана от приятелите ми, сакън да не ги обиди ooooh!  Rolling Eyes Не казвайте, че са комплекси - не са, той просто има всичко дето може да се иска да има - хубав е, умен е...май си е "лошо момче" и толкоз  Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 6 010
Не познавам такива жени дето си падат по "лоши момчета", аз също не си падам. И за мен да кара мотор или да има татус не е "лошо момче".
За мен "лоши" са простаците, тези дето те обиждат, карат с 200 по бул. България без да ги е грижа, че има и други на платното, ходят с по няколко момичета/ жени наведнъж, изневеряват, системно се напиват и т.н. Та това за мен са все отвратителни неща и не харесвам такива мъже.

# 100
  • Мнения: 3 034
защото се ласкаят от мисълта, че ще се превърнат в "Тя, която промени живота ми". а чарът на лошите момчета е в това, че Тя така и не се появява. и идва друга, и следваща...
аз винаги ще смятам лошите момчета за солта на женското ми съществуване и това няма абсолютно нищо общо с някакви опростенчески определения, затвори, престъпления и т.н. за мен класическото лошо момче е артистът, който обикновено (ако е наистина талантлив) е луд, егоист, невероятен любовник и тотално непокорим, макар да обича както само той може. това по повод липсата на уважение - изобщо не е вярно. липса на уважение може да демонстрира и привидно примерния заводски портиер, а нагла липса на уважение е често срещана характеристика на белите якички - колкото по-нагоре, толкова по-нагло. и обратно - едно лошо момче може да сваля звезди, понякога даже и за по-дълго.  Wink
и колко нощи изпратени, колко музики изкомпозирани, картини нарисувани...  Heart Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 1 735
Никога не съм си падала по лоши момчета.Обичам спокойствието!

# 102
  • Мнения: 4 586
По Дискавари даваха филм и за най-лошите момчета. Ми и те си имат гаджета. Един пандизчия лежал осем и оставащи му дванайсет години в щатски затвор разполага с всичкото време на света - за писма на хартиен носител, за поезия, не изневерява.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Защото мъжете си падат по кучки.  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 7 947
За съпруг или спътник сериозен - си трябва добро момче, сериозно, работливо, което обаче и да ми угажда, да ме глези, да се сеща, че съм жена. За любовник - много ясно, че предпочитам "лошо момче" , ама това само на теория,  щото живота не пита Laughing

# 105
  • Мнения: 2 448
Че при такъв съпруг за кво ще ми е тоз любовник?  newsm78

Цитат
добро момче, сериозно, работливо, което обаче и да ми угажда, да ме глези, да се сеща, че съм жена

# 106
  • Мнения: 7 947
Еми щото всичко на тоя свят омръзва и човешкото око е ненаситно, винаги искаме още и още, винаги търсим нови изживявания  Wink

# 107
  • Мнения: 2 448
Ясно, неразбираемо остава за мен. Хубавото до сега не ми е омръзнало, обикновено ако от нещо ми писне, това е от лошото в живота.

# 108
  • Мнения: 7 947
Ахахаха, нормално да ти писне от лошото и това още повече те навежда на идеята да си търсих още от хубавото  Wink

# 109
  • Мнения: 9
Аз пък незнам за "добро" момче, което да не се заглежда по отракани и уж лоши момичета. Най-грозна ми е гледката, как двойка си седи в заведение и "добрия" тип вместо да се забавлява и да си говори с жената до себе си, блее някъде по някоя дама /е ... същото го правят и "лошите" момчета/.  Затова вместо да вкарваме мъжете в "добри" и "лоши" нека се замислим какво им даваме и ние. Така, че "добро" и лошо" момче е относително.

# 110
  • Мнения: 562
А защо мъжете харесват кучки???  Whistling

# 111
  • Мнения: 88
Щото лошото момче не пита, а действа. А доброто чака ти да му кажеш! Това води до известни колебания. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 2 448
 Затова вместо да вкарваме мъжете в "добри" и "лоши" нека се замислим какво им даваме и ние.

Каквото си заслужат, вересиите някъде в миналото останаха.   Laughing

# 113
  • Мнения: 3 963
Навремето си падах по лоши момчета. Но после открих, че са твърде много желани и съответно вероятността да кротува само с мен намалява драстично. Секси са, да. Обаче от друга страна и аз се убедих, че куче дето много лае не хапе. Преориентирах се. Сега харесвам на пъв поглед скучноватите, с добра професия, интелектуалци. Да се развихря само когато трябва.

Пък щото много философ го раздавам мъжът, с когото живея, не е нито от едните, нито от другите. Така ми се пада. Като много знам. Хем не е е интелектуалец, хем и лошо момче не е. Но пък е златен - винаги има проблеми с хазарта. Не съм предполагала, че от толкова философстване ще взема баш жЮвотното дет не е ни риба, ни рак.

# 114
  • Мнения: 262
Що ли,щот с тях ми е било достатъчно весело Grinning

С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

# 115
  • Мнения: 1 192
Защото си търсят боя, падаме си мазохистични екстремистки.

# 116
  • Мнения: 262
Защото си търсят боя, падаме си мазохистични екстремистки.

 Peace Mr. Greenя  яяяяя.... Joy

# 117
  • Мнения: 593
С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

Искаш да кажеш, че те държи "на сухо"?  Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 262
С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

Искаш да кажеш, че те държи "на сухо"?  Rolling Eyes


Тц, в друг смисъл сух.
сух-скучен newsm78

Аз съм друг тип човек,и всичко което казвам и правя за него е като тип лудост.На мен пък обратното,идва ми сух Sick

# 119
  • Мнения: 7 947
Е тогава кво правиш с него  newsm78

# 120
  • Мнения: 3 963
bg_mama, аз пък ти завиждам на "сухаря". И аз искам такъв. Е, предполагам, че все има някоя област дето не е така "сух"? Например ако е необходимата... какво пък?

# 121
  • Мнения: 262
viliko тормозя го с простотията си,която при мен е в огромна доза(това са негови думи). Mr. Green
На мен да ми е весело,пък той да си живее в скуката Peace.Кво да правя,нагодила съм се Rolling Eyes



stefka.k си ги сменим за малко,аз имам нужда от някое куку кът мене. Mr. Green

# 122
  • Мнения: 1 192
Е тогава кво правиш с него  newsm78
Той я попива,тя го овлажнява...

# 123
  • Мнения: 262
Е тогава кво правиш с него  newsm78
Той я попива,тя го овлажнява...


 smile3532

# 124
  • Мнения: 1 192
Палят се,гасят се...и ний сме тъй  Wink

# 125
  • Мнения: 7 947
viliko тормозя го с простотията си,която при мен е в огромна доза(това са негови думи). Mr. Green
На мен да ми е весело,пък той да си живее в скуката Peace.Кво да правя,нагодила съм се Rolling Eyes



stefka.k си ги сменим за малко,аз имам нужда от някое куку кът мене. Mr. Green
ма кво печелиш от цялата работа, като е явно, че не си подхождате? дете ли ви връзва?

# 126
  • Мнения: 262
Не дете,а деца.....и не само.
Пък и кво да се разпърдим  щот аз съм луда а той сух ли Rolling Eyes.
Понякога нещата са много посложни отколкото изглеждат.13 години брак не се тазртогва ей така,щот на Ива и било скучно.

Аз пък се замислям и че ако отрещния ми е нещо като мен,че ще се избием Mr. Green!

# 127
  • Мнения: 1 192
bg_mama, не ти трябва друго Ку-ку, няма да можеш да се изявяваш.Твоят, колкото и да ти се оплаква, щом си те търпи е достатъчно Ку-ку  и той самият  Wink Търколило се гърнето, па си намерило похлупака...Колко неща ви свързват вас от миналото...

# 128
  • Мнения: 262
Важното е да е весело,дори и да се веселя сама Crazy

# 129
# 130
  • Мнения: 6 713
Аз пък не си падам по кисели дупета... Whistling
Лоши.... кои са лоши момчета,а? Thinking

# 131
  • Мнения: 262

 newsm78Сестра ми е в Италия,заминавам....край край стегнах куфарите.По ирония на съдбата майка днес се кача на саломета за там.Татко дали е чел тая статия,а майка newsm78

# 132
  • Мнения: 3 963
Татко дали е чел тая статия,а майка newsm78

Ти остави майка и баща... "Сухото" момче да не я е попрочел, че току виж осъзнал, че животът е кратък.

# 133
  • Мнения: 1 192

Смеете се на италианците вие, ама то и в България става неофициално  Wink Той хванал приятелката на жена си, Тя пък мъжа й... Joy

# 134
  • Мнения: 262
Татко дали е чел тая статия,а майка newsm78

Ти остави майка и баща... "Сухото" момче да не я е попрочел, че току виж осъзнал, че животът е кратък.


Той така е затъпял с тия онлайн игри,че вярвам е забравил и умението си да чете newsm48

Пумукъл  в нашия малък град нямаш идея какви многосериални(има ли такава дума?е вече я има)сапунки се вихрят.Тъки ли не се научи тоя народ,как да кръшка и да се крие,без да става за смях smile3505

# 135
  • Мнения: 17 546
Най-готино е когато изглежда като лошо момче, а всъщност е сладурче, което те носи на ръце! Crazy

# 136
  • Мнения: 262
Най-готино е когато изглежда като лошо момче, а всъщност е сладурче, което те носи на ръце! Crazy

Аз като се замисля,повечето лоши момчета носят на ръце Peace Mr. Green

# 137
  • Мнения: 17 546
Аз като се замисля,повечето лоши момчета носят на ръце Peace Mr. Green
Така е! Wink

# 138
  • Мнения: 2 161
Няма по-голямо удоволствие от лошо момче със свити перки.

# 139
  • Мнения: 262
Няма по-голямо удоволствие от лошо момче със свити перки.

 newsm10 А най големия кеф е да му ги свиеш "собственоръчно" smile3521

# 140
  • Мнения: 2 161
То се знае.

# 141
  • Мнения: 17 546
И всички да те питат: "Абе какво му направи на този мъж, че те гледа в очите!? Как го опитоми?" Whistling

# 142
  • Мнения: 2 161
А ти слагаш ръка на гърдите си:Аз!Аз нищо не съм направила.Аз никога не бих го променила.

# 143
  • Мнения: 1 212
 Laughing Laughing Laughing
/ Не се стърпях, Шанел измъкна ми го изпод пръстите  Grinning ... точно го формулирах /

# 144
  • Мнения: 17 546
А ти слагаш ръка на гърдите си:Аз!Аз нищо не съм направила.Аз никога не бих го променила.
Mr. Green
Или пък: ами... Flutter имам си начини. Whistling

# 145
  • Мнения: 2 161
Предпочитам да се правя на три и половина.

# 146
  • Мнения: 262
Chanel ,Magesta ,Бижy на това на една приятелка мъжа и му вика кУчК.... Mr. Green

# 147
  • Мнения: 17 546
Предпочитам да се правя на три и половина.
Но те знаят, че не е защото си три и половина.  Wink Никой обаче не смее да пита за подробности. Като те видят, се усмихват престорено любезно, а като ги отминеш, имат тема за поне един час клюки и коментари. Какво ти пука, всъщност!?

Chanel ,Magesta ,Бижy на това на една приятелка мъжа и му вика кУчК.... Mr. Green
Кой е казал, че е нещо лошо да си... това-което-е-казал-мъжа-на-приятелката-ти?  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 7 947
Е това си е едно от най-големите постижения - да си го опитомиш и направиш по твой образ и подобие  Peace

# 149
  • Мнения: 1 212
Аз друго се чудя ...
Как в 10 страници никоя не се сети да отговори на на въпроса
"Защо жените си падат по лоши момчета ?"  просто и ясно :

"Защото противоположностите се привличат "!
Или пък съм чела между редовете  ... ?!  Wink

# 150
  • Мнения: 2 161
Chanel ,Magesta ,Бижy на това на една приятелка мъжа и му вика кУчК.... Mr. Green
Простак!Аз много се обиждам.

# 151
  • Мнения: 262
Chanel с това простак ми звучиш като една позната Shocked newsm78.Ма толкова много че чак ще имам глупоста да те питам,дали не се казваш Диана Sick

# 152
  • Мнения: 7 947
Аз друго се чудя ...
Как в 10 страници никоя не се сети да отговори на на въпроса
"Защо жените си падат по лоши момчета ?"  просто и ясно :

"Защото противоположностите се привличат "!
Или пък съм чела между редовете  ... ?!  Wink
Ако ти отговорим така излиза, че ние сме добрите, а ние добре се познаваме и не искаме да лъжем  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 262
viliko това за противоположностите си го пимислих и аз,но умишлено пропуснах да го напиша.Нямам идея коя как ще реагира Rolling Eyes

# 154
  • Мнения: 7 947
Е то това му е интересното - да видим кой как ще реагира, затова се пускат темите...пък иначе- не че ни грее особено, ма на, лаф да става  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 262
Е то това му е интересното - да видим кой как ще реагира, затова се пускат темите...пък иначе- не че ни грее особено, ма на, лаф да става  Mr. Green

Виж мъ с колко публикации съм,гледам да се съобразявам какво "говоря". Peace
Тва е докато се нагнездя добре,после ако усетя че със във свои води по ще се отпусна Mr. Green
А гледай там горе,вече има една обидена.  Rolling Eyes Laughing

Chanel   bouquet

# 156
  • Мнения: 7 947
Е има обидена, да, то като "Крадеца вика дръжте крадеца"  Joy

# 157
  • Мнения: 262
Е има обидена, да, то като "Крадеца вика дръжте крадеца"  Joy
smile3532

# 158
  • Мнения: X
А, падат си. На някои просто им се падат такива.

# 159
  • Мнения: 262
А, падат си. На някои просто им се падат такива.

 Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт