Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 103
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.

Просто повечето като чуят "лошо момче" си представят Марлон Брандо на млади години...много филми гледат  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 301
В темата "лошо" -то в словосъчетанието лошо момче е зададено в кавички т.е. лично аз не влагам криминален смисъл  Laughing
Ама преименувайте я най-накрая темата в  Защо жените си падат по мутри, побойници и т.н....? и с радост ще се отвратя от тях публично.  Laughing

# 77
  • Мнения: X
Ох, и тая тема пак кучетата ще я ядат, също като кучките. Народът явно има неистова нужда от дефиниции. Не знам защо се сещам сега за едно лошо момче-барабанистче, с елемнтарният си Уотсъновски мозък.

# 78
  • Мнения: 2 388
По мъже, които карат мотори не си падам.

# 79
  • Мнения: 1 212
Този младеж ... македонския , дет' пее по Айдъла .... Александър...
Гледам темата и се чудя ...
Дал'ли е "лошо" момче  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: X
Възможно, възможно. Нали знаеш, що е маке, се е лАйно. И со кротце, со блгаце и со малко кютек  Sunglasses

# 81
  • Мнения: 830
"Добрите момчета опиват в Рая, лошите....където си поискат" - това обяснява по-добре от мен какво е моето лошо момче.
 
Toва са глупости, разбира се. При едни нормални обстоятелства лошите следва да отиват в затвора. И въобще подобни напъни за оригиналност са от смешни, по-смешни. Не знам защо през 2-3 постинга и оп - мотор! Това да не е отличителна черта на лошото момче? Най-добрите и благородни хора, за които се сещам, карат мотори и се грижат редовно за сирачетата от един дом край София. Сещам се и за ветеринарен лекар, който с мотор обикаля селата от района си.
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Глупости са това което ти пишеш, ако си гледала въпросният филм който цитираме аз и Джулия ще знаеш, че там лошите момчета играят на страната на добрите  Wink Лошо момче не е = на престъпник, айде да се разберем веднъж завинаги за това нещо!
И какво против моторите имаш?! Представи си, че обичаме да си вдигаме адреналина, представи си, че се размазвам от кеф като видя хубав мъж на мотор, така ми действа и мъж в кимоно препасан с черен колан примерно, но това не значи, че си падам по престъпници. Колкото и невероятно да ти се струва има лоши момчета с бели досиета!
А сега отворете широко прозореца нека звездите влязат при вас.... Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: X
Хелооуу, защо се палите толкоз бре? Който по каквото иска да си пада, щом след това може да стане на два крака.
Има и нещо друго, че ти можеш да си падаш по много работи, ама не се знае накрая какво ще ти се падне. Понякога истината се стоварва късно и отвисоко. Понякога пък просто бунтаря се оказва без благородна кауза и се превръща в паразитиращ философстващ безделник ...хайде да не се отплесвам....Аз лично не вярвам някой чак пък толкоз да си пада по истински престъпници и мутри, просто някои "лоши момчета" наистина се оказват лоши , дет са вика, чукай на дърво, че твоят само изглежда такъв.

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:46 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 24
Защо, защо, защо...много ясно защо - заради зловредното влияние на телевизията! Вчера с ужас установих, че дъщеря ми си пада по мишките-рокери  Shocked ....а е само на 3 години!

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Моите деца (а и аз) отдавна си падат по "лошите" герои във филмчетата . По техните думи добрите са отвратително добри и мазни, а лошите повече приличат на хора и винаги мислят и планират какво да направят, а добрите били много смотани, защото никога не мислят.

# 85
  • Мнения: X
Ох, и аз открай време намирам добрите герои от филмите за адски скучни. Ако бях артист щях да приемам само роли на злодеи и жени-отровителки.

# 86
  • Мнения: 14 654
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Добро утро, гънка 1  bouquet  Ако ще се обади и гънка 2, да се чувства и тя поздравена  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 166
Филмите са виновни, съгласна съм. Вземете един произволен филм. От него ще научите 360 начина да постъпите мръсно, гадно, подло, а ролята на добрия е просто да оправи последиците. И евентуално да убие паразита. Инициативата и творчеството в образа се приближават до тези на чистачка.

# 88
  • Мнения: 830
Добър деееееееееееееен, на вас може би ви го говорят звездите Laughing Laughing Laughing
Добро утро, гънка 1  bouquet  Ако ще се обади и гънка 2, да се чувства и тя поздравена  Mr. Green
Ако целта ти е да се правиш на глупава, справяш се успешно, продължавай да се излагаш! Нещо за напъните на оригиналност говореше, имаш какво още да учиш! Като прочетеш и половината от поста ми който си цитирала и като го осмислиш можеш да ми пишеш на Л.С.  Laughing Очевидно е, че с теб спора е безинтересен  Whistling

# 89
  • Мнения: 2 448
Какво става тук, за мъже ли се карате?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт