Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 085
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 448
Че при такъв съпруг за кво ще ми е тоз любовник?  newsm78

Цитат
добро момче, сериозно, работливо, което обаче и да ми угажда, да ме глези, да се сеща, че съм жена

# 106
  • Мнения: 7 947
Еми щото всичко на тоя свят омръзва и човешкото око е ненаситно, винаги искаме още и още, винаги търсим нови изживявания  Wink

# 107
  • Мнения: 2 448
Ясно, неразбираемо остава за мен. Хубавото до сега не ми е омръзнало, обикновено ако от нещо ми писне, това е от лошото в живота.

# 108
  • Мнения: 7 947
Ахахаха, нормално да ти писне от лошото и това още повече те навежда на идеята да си търсих още от хубавото  Wink

# 109
  • Мнения: 9
Аз пък незнам за "добро" момче, което да не се заглежда по отракани и уж лоши момичета. Най-грозна ми е гледката, как двойка си седи в заведение и "добрия" тип вместо да се забавлява и да си говори с жената до себе си, блее някъде по някоя дама /е ... същото го правят и "лошите" момчета/.  Затова вместо да вкарваме мъжете в "добри" и "лоши" нека се замислим какво им даваме и ние. Така, че "добро" и лошо" момче е относително.

# 110
  • Мнения: 562
А защо мъжете харесват кучки???  Whistling

# 111
  • Мнения: 88
Щото лошото момче не пита, а действа. А доброто чака ти да му кажеш! Това води до известни колебания. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 2 448
 Затова вместо да вкарваме мъжете в "добри" и "лоши" нека се замислим какво им даваме и ние.

Каквото си заслужат, вересиите някъде в миналото останаха.   Laughing

# 113
  • Мнения: 3 999
Навремето си падах по лоши момчета. Но после открих, че са твърде много желани и съответно вероятността да кротува само с мен намалява драстично. Секси са, да. Обаче от друга страна и аз се убедих, че куче дето много лае не хапе. Преориентирах се. Сега харесвам на пъв поглед скучноватите, с добра професия, интелектуалци. Да се развихря само когато трябва.

Пък щото много философ го раздавам мъжът, с когото живея, не е нито от едните, нито от другите. Така ми се пада. Като много знам. Хем не е е интелектуалец, хем и лошо момче не е. Но пък е златен - винаги има проблеми с хазарта. Не съм предполагала, че от толкова философстване ще взема баш жЮвотното дет не е ни риба, ни рак.

# 114
  • Мнения: 262
Що ли,щот с тях ми е било достатъчно весело Grinning

С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

# 115
  • Мнения: 1 192
Защото си търсят боя, падаме си мазохистични екстремистки.

# 116
  • Мнения: 262
Защото си търсят боя, падаме си мазохистични екстремистки.

 Peace Mr. Greenя  яяяяя.... Joy

# 117
  • Мнения: 593
С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

Искаш да кажеш, че те държи "на сухо"?  Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 262
С доброто ми момче,ми е някак скучно(идва ми СуХ) newsm78

Искаш да кажеш, че те държи "на сухо"?  Rolling Eyes


Тц, в друг смисъл сух.
сух-скучен newsm78

Аз съм друг тип човек,и всичко което казвам и правя за него е като тип лудост.На мен пък обратното,идва ми сух Sick

# 119
  • Мнения: 7 947
Е тогава кво правиш с него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт