Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 068
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Защото с добрите им е скучно!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: X
Ами то с лошите се получава по-скоро."Дай да те повозия на мотора си, а после вър' да мийш чинии, а преди това да ми купиш цигари"
Имах навремето едно лошо момче, с което всичко беше много диво и красиво, но в един момент и двамата знаехме, че няма да ми е приятно да му кълцам салата, докато се прави на художник.

# 32
  • Мнения: 516
Именно, buttinsky. Жените узряват в един момент и осъзнават, че мотор къща не храни.  Laughing

# 33
  • Мнения: 502
  Аз си падам само по добри.

# 34
  • Мнения: 301
Скучновати мъже не мога да харесам, прекалено спокойни също, за мухльовците въобще не се и замислям.

Мда. Всичко с времето си. И за най-щурата мадама идва момента, когато "аз ще измия чиниите" и се струва много по-романтично от "ще те повозя на мотора си".  Laughing

Е, то и тези момчета еволюират, т.е. търпят развитие. За такъв съм омъжена и проблема с чиниите го разреши с миялна машина,  Laughing а на мотора още си ме вози. Това освен като шега, го приемете и като реалност.  Мотора се смени 3 пъти оттогава, но пък и той се разви - къща, коли, работа (много работа), детето - в къщи си е домошар, с мотора - моторист. Променят се в отговорни хора, въпреки че си запазват гъделичкащото в тях. Не всички естествено. Не правя обобщения, то си е до човек. Може би има значение и интелектуалното ниво, интелигентност, акъл ...както искате го наречете - важно е в един момент да осъзнае, че можем и да порастнем, и да си запазим част от адреналина.
И в определението за лошо момче не влагам някакви престъпни наклонности, въпреки че първото ми гадже си ги имаше. Хора с повече адреналин. Mr. Green

# 35
  • Мнения: X
А аз влагам И престъпни наклонности.

# 36
  • Мнения: 15 619
А аз влагам И престъпни наклонности.
И аз, и аз. Иначе де е лошотията?

# 37
  • Мнения: 301
А аз влагам И престъпни наклонности.

В смисъл на крадец, убиец, рекетьор?  Thinking На 16 години обичах един авто-крадец и въпреки, че той вече си е съвсем "нормален" не съм повтаряла опита с подобен тип мъж. Не, че е имало някакъв проблем между нас - по-скоро напрежението и мисълта, че всеки следващ ден може и да му е последния, ми дойдоха в повече. В известен смисъл още пазя хубави чевства към него.
Аз имах предвид мъж, които е по-нестандартен в разбиранията си за живота, за границите и нормите, за адреналин. Някак по-екстремен или пък бохем.  Crazy Не ми се оттдава обяснението.  Laughing

# 38
  • Мнения: 593
Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

Напълно подкрепям, интересни са.   Grinning

Все пак се омъжих за "добро момче" - такъв човек искам до себе си за цял живот.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 324
Стигнахме до съществото. Добри любовници ли са лошите момчета? Сексуалността на мъжа има ли пръст в това да бъде лошо момче? Това, че един мъж е страхотен любовник, променя ли по някакъв начин държанието му, отношението му към жените, връзките му?
А има ли лоши момчета, калпави любовници?

# 40
  • Мнения: 15 619
...
А има ли лоши момчета, калпави любовници?

Пострадалите да отговорят, моля! Wink

# 41
  • Мнения: 673
  Според мен секса е нещо споделено между двамата партньори. Мисля , че категория "калпав любовник" няма. Просто партньорите не си допадат взаимно. Външния вид, този на "мачото" подлъгва жените , но това не дава гаранция , че точно този е подходящия партньор. Искам да кажа ,че не би могло да се обобщи.

# 42
  • Мнения: 1 324
radivdani, имам предвид чисто физически и технически характеристики – големина, издръжливост, коефициент на полезно действие и др.
Това, че калпав любовник няма, е много мило, но не е съвсем така.
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

# 43
  • Мнения: 301
Въпросът е, че лош мъж, лош любовник не съм имала. Напротив наистина добрите ми любовници са кофти мъже. Но не съм била с достатъчно голяма бройка, за да установя със сигурност това закономерност ли е или съвпадение.  Thinking Та моля, да обменим опит.     

потвърждавам опита ти  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 654
За мен лошо момче = побойник с почти гладък мозък и склонност към пороци - хазарт например. Преди да се ожени шамаросва  "мухльовците", като се ожени -  жена си.

Общи условия

Активация на акаунт