Защо жените си падат по "лоши" момчета?

  • 8 046
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Имат мъжествено излъчване, излъчват увереност и сила, погледа им е убийствен Mr. Green
Не знам на кое казвате лошо момче, но един успял и уверен в себе си мъж, който е доволен от живота и лично, и професионално...бих казала, че излъчва същите неща Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 324
Ами то всъщност е ясно. Лошите момчета са интригуващи и забавни. Предлагат ти емоции и приключения, каквито добрите момчета по принцип не могат или не искат, защото имат здрав разум. За съжаление лошите момчета от живота, нямат нищо общо с тези от филмите. И приключенският филм, в който те вкарват, често ако не го спреш навреме, се превръща във филм на ужасите, или най-малко в криминале. Зад силата, която излъчват се крият много слабости. Лошите момчета са лоши, защото имат проблеми със себе си и със света. В началото са много сладки, но не след дълго започват да нагарчат.
И другата крайност на льольовците не е за предпочитане. Няма нищо по-хубаво от нормалните момчета. В крайна сметка една жена има нужда най-много от сигурност.
Брей, каква поучителна тирада дръпнах.  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

# 18
  • Мнения: 194
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.

Аха.

# 19
  • Мнения: 606
Знаех си, че трябва да стана лош.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
Защо жените си падат по "лоши" момчета?
Защото си мислят ,че могат и те да живеят на ръба на острието.

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз пък мисля,че напоследък все повече жени си падат по мухльовци.Мухльото е послушен,изпълнителен и няма собствено мнение.Какво повече да искаш от един мъж....

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда,
Това не е лошо момче. Лошите момчета са млади, хубави, авантюристи, егоисти, винаги си търсят белята и много гаджета. Ако успеят да оцелеят се превръщат в същите такива мъже на средна възраст,които са много харесвани от жените, но стават само за любовници.
Разбрах.
Ами тогава да си потвърдя мнението още веднъж - никога не съм си падала по лоши момчета Simple Smile Привличат ме мъже със сила и интелект, който съперничи на моя, които ме карат да им се възхитя, да ги уважавам... Такива разни ъндърграундовци с проблемна личност и романтичен ореол ме карат само да се подсмихвам и да ида на отсрещния бар Confused

# 23
  • Мнения: 15 619
Лошите момчета не ме привличат дотам неудържимо...  Мухльовците са скучни, stefani6.  Naughty
Един леко арогантен провокатор бих одобрила.... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 431
О, заради прехваления забранен плод, сигурно. Жените биват лошо възпитавани в мелодраматични и истерични насоки. Друго е да закачиш на колана си скалпа на Голямата Невъзможна Забранена Трагична Любов, за която да разказваш на внуците си, па макар и от друг дядо.

# 25
  • Мнения: 202
Може би защото с тях е една идея по интересно.


# 26
  • Мнения: 202
Може би защото с тях е една идея по интересно.



# 27
  • Мнения: 3 268
Лошите момчета не ме привличат дотам неудържимо...  Мухльовците са скучни, stefani6.  Naughty
Един леко арогантен провокатор бих одобрила.... Mr. Green
Ами,има няколко теми тук,дето определено ме карат да мисля,че харесват мухльовци.Скучният мъж е едни много желан мъж напоследък.А пък ако полива и цветята,вече е върха.

# 28
  • Мнения: 2 448
Преди си падах и то много. Само по такива.Мислех добрите за скучновати. Всъщност за мен тогава спокойствие и доброта беше равно на скука.
Сега съм на малко по различно мнение, но пак смятам, че добрите и същевременно интересни с по скоро едно голямо изключение.

# 29
  • Мнения: 516
Мда. Всичко с времето си. И за най-щурата мадама идва момента, когато "аз ще измия чиниите" и се струва много по-романтично от "ще те повозя на мотора си".  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт