Първа пролет наближава и по две чертички ще раздава (16.03 - 22.03)

  • 7 254
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Док ми каза след 3-4 дни да си направя пак тест и ако е +++ да отида другата седмица на преглед, а за кръвен тест нямам възможност да дойда до София проверих в Плевен, но там ми казаха, че до скоро правели но вече неправят. И във В.Търново проверих, но там пък закрили лабораторията.

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Привет и от мен Hug
Весела и хубава седмица, изпълнена с много новини и положителни тестове!  bouquet

# 17
  • Мнения: 851
Хоп.... и аз да скокна в темичката.
Тя семдицата малко се мръщив първия си ден, поне тук при нас Sad, но аз съм залепила усмивката и пожелавам на всички прекрасни 7 дни, много положителни емоции и по-малко Sad
 Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 3 294
Миле , съжалявам мила , дай си почивка наистина и лятото с нова сила  Hug

Да се отчета и благодаря за палците . Аз се върнах от прегледа , всичко е ок с малкия ми принц , вече е  1400 гр.  , едричък , шийката е ок въпреки контракциите , явно не са страшни , дай боже все така да върви и да ни хвалят на прегледите  Praynig Praynig

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Миле,съжалявам за неуспеха ,но след 2 месеца с нови сили и положителен резултат  Praynig

# 20
# 21
  • Мнения: 961
И аз се върнах сега от Пловдив. Малко ме е яд, защото не сме се доразбрали с доки какво трябва да направим. Аз съм разбрала, че трябва нова спермограма, той смятал сега да правим 1 инсеминация, да ама ние нямаме 4 дена въздържание, така че отложихме за другия месец. Иначе при мен всичко е ок и днес съм си със овулация. Смятам с мажо да поработим по нормалния начин, като не може другото.  luvbed Знае ли човек може и така да стане.

Трябва да изчакам следваща менструация и на 8-9 ден от МЦ да си запиша час. Да ви кажа ли това май ще е най-чаканата менструация от 5 години.

Миле съжалявам, но не губи надежда. Малко почивка и пак атака.

Mindi много се радвам за теб. Само така.

pepa_25 стискам палци втората чертичка да стане много ама много червена и да се похвалиш с хубави новини.  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 699
Здравейте и от мен мили момичета  Hug Hug Hug Не съм се появявала от доста време>Беше умишлено исках да избягам но се оказа че няма такъв вариант  Crazy С много от вас все още не съм запозната но ще гледам да попрочета всичко и да поздравя тези които има за какво и да поплача с тези на които им се плачи.Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 246
Миле, spoko
Пламс, стискам палци да не чакаш много Hug
Минди, браво на малкото юначе, да си расте на спокойствие в коремчето на мама и да си стои на топличко Hug Peace

# 24
  • Мнения: 1 868
Здравейте и от мен Party
Mindi много се радвам, че сте добре, пък и големички сте станали, да погалиш пупата от мен Peace
plams стискам палци да си свършите работата по най добрия начин Laughing
Миле Hug
Аз днес съм в много тежко психическо състояние направо ми иде да се #2gunfire
Дано е за кратко и дано имаме много прекрасни поводи за радост всички заедно от тази темичка Praynig
 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 2 382
Здравейте и от мен с пожелания за лека и успешна седмица Hug!
Миленка, много съжалявам, мило spoko.Почини си много хубаво сега и много ще се радвам, ако отскочиш до Бг.
Пламс, пожелавам ти до следващия месец инсето да стане излишно Wink.
Мотонети, що така, пиле?Голяма прегръдка за теб Hug.
Минди, само такива новини до края Hug
Специални прегръдки за всички Hug

# 26
  • Мнения: 1 062
Мотонети, прибери ги тия калашници и дай да видим как д аоправяме положението.
Няма да се измъкнеш така лесно като се гръмнеш  hahaha  Heart Eyes  bouquet
Па и ако си карък като мен, най много да ти засече оръжието  Joy Mr. Green Hug

Миле, Елсинор  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 20:37 от Black_rose

# 27
  • Мнения: 312
 newsm51......мимичета надявам се наистина тази седмица да има много двойни чертички Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover...........аиде  с първа пролет.......слънцето изгря..........

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:13 от jdesika

# 28
  • Мнения: 1 247
Elsinor  слънце   Heart Eyes
Миле съжалявам миличка Hug

# 29
  • Мнения: 1 868
Шайн днес пак се гледах на ехографа и този месец овуто май ще ме прескочи, а и сутринта ходих да плащам кредитите та едва ги закърпих и куп други неприятности направо верно ще ми е по лесно да се  #2gunfire ама и Black_rose е права в този момент със сигурност ще засече ooooh!
Даже като се видях с док днес нещо ми се разприказва за евентуално изчерпване на яйчниковия резерв та съвсем се разстроих.Сега като ми е влезла тази муха в главата докато не уточня как стоят нещат ще е зор!
И сега след като избълвах куп гадости да попитам, понеже доста четох и разбрах какво трябва да изследвам само не разбрах ФСХ-то задължително ли е да е високо при ИЯР?Ако някой знае ще съм благодарна да сподели Simple Smile
Много си ви обичкам, добре че сте вие в такива моменти с никой друг не ми се говори Sad
Elsinor Hug
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт