Nivea?

  • 2 323
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
а каде е тази сладка промоцийка и ние да се възползваме Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
а каде е тази сладка промоцийка и ние да се възползваме Simple Smile

В "ХИТ" В Младост магазина.Беше миналата седмица..
Днес пак имам път натама,мога да проверя и да ви кажа...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не ползвам Нивея, защото не ми понася - от кремовете за лице се изривам, от душ геловете ми се лющи кожата, а от шампоаните и балсамите получавам пърхот.  Sad
Купувам само крем за бебешките дупета.

# 18
а каде е тази сладка промоцийка и ние да се възползваме Simple Smile

В "ХИТ" В Младост магазина.Беше миналата седмица..
Днес пак имам път натама,мога да проверя и да ви кажа...

Мерси Simple Smile Но хит ми е много далечко а все още нямам кола Cry

# 19
  • Мнения: 3 200
От всичко съм доволна без шампоаните им, косата ми става ужасна от тях

# 20
  • Мнения: 5 140
Харесвам Нивеа,става! Peace

# 21
  • Мнения: 730
Dolu-gore,no poveche mai  newsm11

# 22
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз ползвам шампоани, балсами и душ гелове. Мъж ми си купува дезодоранти, аз от време на време, но по рядко. А за детето ползвам само мокрите кърпички.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В България от Нивея се изривах цялата.Ако ползвах шампоана,кожата на главата ми се белеше и ми ставаха рани.НО за мое разочарование се оказа,че наистина май всичко което внасят е менте SadТук им позвам до момента почти всички продукти и нищо ми няма,дори аромата е по-различен Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз ползвам само тоалетното им мляко.Купих си и тоник ,но толкова ми щипеше , а уж няма алкохол в него и съм го изоставила.Кремовете не попиват добре , но мъжът ми донесе от Англия техен крем и той ми допадна доста.

# 25
  • Мнения: 1 999
Не съм фенка на тази марка! no

# 26
  • Мнения: 8 505
Май съм доволна само от рол-он-а и то прозрачния като вода.Другия оставя яки петна по дрехите.
Шампоаните и балсамите са под всякаква критика.
Други продукти не съм ползвала.Умишлено.

# 27
  • Мнения: 2 241
Баба ми от десетилетия ползва само крем Нивеа, този стария в синя плоска кутийка (малко трудно й го намирам вече, но с повече търсене Simple Smile). Да ми е жива и здрава, скоро ще стане на 92 години, но не изглежда на повече от 70 Simple Smile

Аз лично кремове не съм ползвала, но от слънцезащитните им продукти за нас и за детенце съм доволна - това лято пробвах върху себе си този със стягащ ефект, фактор 15. Не знам дали съм се стегнала, но поне не изгорях Simple Smile

Виж декоративната им козметика много ми хареса, купувала съм си спирала и червило от чужбина. За съжаление в България не се внася Sad

# 28
  • Мнения: 35 967
непочитател!

# 29
  • Мнения: 1 938
Супер! newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт