Промени ли ви се МЦ след раждането?

  • 3 648
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Всичко си е по старому- надявах се болката поне да изчезне- така разправят, но нямах този късмет.

# 46
  • Мнения: 1 691
Както преди си е - идва когато си поиска (е, в обозрими граници), почти никога не боли. Количеството и продължителността са същите.

# 47
  • плевен
  • Мнения: 643
Незнам дали е от раждането но след това имаше месеци в които идваше на една и съща дата като по часовник но имаше и месеци да закъснява с по 10 дни.За количеството мога да кажа че определено е по-малко.Аз преди бях трагедия,а за болките-нормални както всеки път

# 48
  • Мнения: 1 629
Да! Вече ме боли доста преди да ми дойде. Да не говорим колко е нередовен ooooh!

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 380
При мен промяната е положителна-вече почти няма болка, а преди това през първите два дни не можех без обезболяващи.

# 50
  • Мнения: 1 121
Имах само 2 цикъла преди да забременея с дъщеря ми, но ми се сториха по-кратки и по-леки.

# 51
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Да промени се.Преди да родя изпитвах ужасни болки,даже припадах няколко пъти.Сега не ме боли изобщо. LaughingПродължителността си е същата,докато количеството леееко се увеличи.

# 52
  • Мнения: 2 587
Промени се - стана по-редовен и количеството леко се увеличи.Продължителноста си е същата,и преди и сега не ме е боляло.

# 53
  • Мнения: 466
При мен се промени много- нямам болки и е много по-слаб,дефакто нормално течение имам 1 ден другите 3-4 дни е съвсем слаб,иначе ми е както преди на 25,26 дни

# 54
  • Мнения: 1 740
Досега ми е идвал само 3 пъти, но количеството е доста по малко от преди.

# 55
  • Мнения: 202
При мен само продължителността се промени.Пак ми е много болезнен и си ми идва на същото време.

# 56
  • Мнения: 244
Започна да ми идва на 25-26 дни, по-обилен е и ме тресе як ПМС, а до преди да родя не знаех какво е това.  Confused

# 57
  • Мнения: 318
При мен първите 7-8 месеца след раждането беше много обилен, а болките никога не са били толкова силни.......Дано след второ раждане намалеят поне болките Wink

# 58
  • Мнения: 2 660
Същото си е - и като дължина и като усещане - все едно никога не съм раждала. А уж щяло да бъде по-леко.

# 59
  • Мнения: 2 013
Същото си е - и като дължина и като усещане - все едно никога не съм раждала. А уж щяло да бъде по-леко.

Даа,и аз силно се надявах,но всичко си е както преди,дори и малко по-обилен. Sad

Общи условия

Активация на акаунт