Берлински мами на среща събрани !

  • 3 810
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
и ние ще можем да дойдем на 31 март! за тези от вас, които се чудят кои сме ние (аз и Янес), ще ни видите  Laughing. само че мога след 14 ч. да се присъединя, защото Янес е вече градинар и по това време го будят и го забирам. хайде със здраве и до скоро!

# 16
  • Мнения: 117
Абе май и ние с детето ще дойдем...някой хора могат да бьдат много убедителни Laughing. Още ще мисля и ще проучвам маршрута с най-малко платна до мястото на срещата. При много шубе от моя страна ще дойдем с Пацето Grinning. Да е жива и здрава  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 242
Е това е, браво на берлинчанки и на околните берлинчанки. На тях най-вече!

# 18
  • Мнения: 117
Като го открих мястото на картата се хванах за главата ooooh!. Joy
За сьбирането през уикенда-само да не е на 25-26 април,че мьж ми е дежурен. Не че не можем да дойдем сами, но не искам да го оставям сам Grinning. По презумпция и Великден отпада, нали така. Аз тогава сьм с гости и сьм някьде по Остзеето.
Хайде, поздрав от една околоберлинчанка bowuu

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Поздрава е приет! Hug
Хайде, от кога чакам!  bowuu

В кафето бира предлагат ли? Коктейлчета правят ли?
Муни, ти обади ли се на ВИП-а? Да не забрави, ей!

# 20
  • Мнения: 30
Ееей евала, ще вземем да се съберем, да не повярва човек  Grinning . Гарги много добре, че се нави  Hug ; ти си верно герой,като гледам откъде идеш  ooooh! . На шубето ще му намерим цаката  Wink , тънкостите по акцията ще ги уточняваме по жицата.
Мястото си остава като гледам. Как е с часа?

# 21
  • Мнения: 230
Браво на Гаргата. Не знам от къде идва, но е хубаво, че се е навила. Значи до тук Мамунката, Гаргата, Шехи, myran, pazza и аз ще сме на срещата. Маса за 6 човека да резервираме? Има ли още някой, който ще дойде? Бискара не спомена ли нещо и тя, че на 31ви ще е в Берлин?

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 10:59 от Приятелка

# 22
  • Мнения: 1 242
Муни, ти обади ли се на ВИП-а? Да не забрави, ей!

Не го вдига, не се обажда обратно. Може да е нейде отвята от вятъра по задачи. Днес пак ще пробвам.

# 23
  • Мнения: 117
Бройте и децата, не само тумбаците Party. Мойто не е малко и седи на отделно място, ще плащам вход и за него Sunglasses. А дечурлигата всьщност колко ще са, май само за на Шехи принцесата разбрах и едно-две бебета(ще ги ползваме за суха тренировка на бьдещите каки) bowuu.

# 24
  • Мнения: 230
Муни, ти обади ли се на ВИП-а? Да не забрави, ей!

Не го вдига, не се обажда обратно. Може да е нейде отвята от вятъра по задачи. Днес пак ще пробвам.
Муни, ами като знаеш колко ще са хората, тогава ти да резервираш маса в кафенето, а? Май имаше телефон за резервации в инфото.
Мен ме е тръшнал някакъв вирус и кашлям като закоравял пушач. Но за срещата се надявам да съм здрава!

# 25
  • Мнения: 1 242
Открих я днес, разгеле. Може да дойде, но по-вероятно е да не дойде.

Строй се! Преброй се! По-малките ремаркета са в списъка само за пълнеж, ОК? Laughing
Ако забравя някого, моля да се обади.

1. Приятелка + Маги
2. Гаргата + тумбак
3. Малкото Гардже
4. Шехи 
5. На Шехи малката калпазанка
6. myran + Янес
7. pazza
8. Мамунката + 1, 2 маймунчета

9. Бискара - стои още под въпрос, докато не даде сигнал.


Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 19:29 от Мамунката

# 26
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Муни, много поздрави й предай ако не дойде!
Сега погледнах линка, нещо не ми се отваря, но успях да прочета най-важното- предлагали безалкохолни напитки. Зомбирането отпада, жалко!  Mr. Green

Моля и аз за отделно място за калпазанката.
Гарге, госпожиците ще имат кавалери. Супер!
 Миран, Янес на колко години е! Ако знаете какво пулене падна. Прочетох поста 4 пъти докато схвана ,че той не е градинар и не си поспива сред дървета, а посещава детска градина! Joy

Знаете ли защо Новичка и другата мама/ съжалявам, но й забрави ника, на Весито приятелка/ не пишат повече? Дъщеричката й трябва сега да е на 5 години.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 19:45 от Шехи

# 27
  • Мнения: 1 768
Мами,много ми се идва и на мен.Все пак срещата ми е на 3 минути от  вкъщи,но няма как да успеем да дойдем в 13 часа.Ако сте към 3-4 часа още там ще минем с Мики да ви видим.

Шехи,ако визираш Вени_B  мисля,че тя само чете без да си влиза в профила.Новичка също само чете. Peace

В кафето Spielzimmer последно,нали?
Ако е там са нужни поне 2-3 маси.

Ако искате направо да говоря със собственичката.Тя ми е приятелка. Wink

# 28
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Веси, ако взема бутилка с кройтер ликьор, може да откараме и до късно! Laughing
Шегувам се!  Mr. Green
Но ще те чакаме!

Новичка, Вени, ще чакаме и вас!


и последно в понеделнек, пак пуснете линк на кафето, за да не се объркам нещо...

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:10 от Шехи

# 29
  • Мнения: 1 768
Веси, ако взема бутилка с кройтер ликьор, може да откараме и до късно! Laughing
Шегувам се!  Mr. Green
Но ще те чакаме!

Новичка, Вени, ще чакаме и вас!


 Laughing Ще им съберем очите. Joy

Ето и интернет страницата на кафето. www.das-spielzimmer.net

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:51 от *Веси*

Общи условия

Активация на акаунт