Форумска мисис

  • 6 043
  • 195
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 194
Запис-с-с-с-с Twisted Evil Joy

# 91
  • Мнения: 15 619
Луне, като събереш кандидатките ще пуснеш и една анкетка със снимчици нали?  Mr. Green

И коя за какво се бори  Whistling
точно!

# 92
  • Мнения: 155
Супер идея. Много ми харесва. Аз бих участвала, ама не съм омъжена  Wink Др път! Но ще следя темата. Ще може ли освен журито и публиката да има глас?  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 2 018
Малко ли ви бяха годишните номинации.  Laughing

# 94
  • Мнения: 7 723
Гигова, моля да смените костюма заради рекламния надпис на Ве Ес Телешоп. Или последните да си платят чрез пощенски запис съответната сума.
Не си мислете, че като ми покажете две бедра и ще потъпча правилата на конкурса!
Къв Ве Ес телешоп те гони бре момче, все още не съм достигнала пенсионна възраст да пазарувам от там. Както споменах по горе костюмът е ръчна изработка, повтарям заради теб, все пак като си от журито трябва да четеш по внимателно Wink Ако все пак те интересува какво означава абревиетурата WS, ще ти кажа-Wonderful Sucking Embarassed Друго правило на конкурса да съм нарушила? Whistling

Ето, аз ще съм първата престрашила се. bowuu

Казвам се Руска Есесерова, на 19год. съм и се боря да спра глобалното затопляне
...
Първо, аз съм първата.
И второ конкурсът е за мисис, не за мис на 19 години, все пак Mr. Green
Поняла Whistling

Моля журито да обърне внимание на това Crossing Arms И все пак каква е възрастовата граница?
Не ме предизвиквайте, готова съм на всичко, за да спечеля Mr. Green
Извинитье менья, пажалуйстья, я не гаварю добре болгарский язык
и бавна пишУ. Мая действительная возраст е 38 лет Flutter

# 95
  • Мнения: 15 619
Супер идея. Много ми харесва. Аз бих участвала, ама не съм омъжена  Wink Др път! Но ще следя темата. Ще може ли освен журито и публиката да има глас?  Rolling Eyes
Ще пусна анкета, ако се осмелят да се кандидатират......

# 96
  • Мнения: 2 829
запис--в темата де Mr. Green

# 97
  • Мнения: 606
                                       Пльок!
                                             newsm47

# 98
  • Мнения: 2 401
Стига сте се лигавили, давайте да се състезаваме. Ето,  аз съм се показвала и друг път:

# 99
  • Мнения: 7 723
1. Гигова
2. Руска Есесерова - под въпрос, поради недоказано мисис-тво... само на 19 години...
Други имаше ли??? newsm78
Мерки, моля и достижения, цели!?!
Тя и МИС България е на 24, ама я избраха, нали? Crossing Arms
...в Росия по- рано стават мимиски, кво да направя аз? Crossing Arms
....и 4 деца имам даже, за доказателство Whistling

# 100
  • Мнения: 152
Стига сте се лигавили, давайте да се състезаваме. Ето,  аз съм се показвала и друг път:

ухааааааааа, щъ прасна!  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 2 070
верно се почна

# 102
  • Мнения: 15 619
1. Гигова - ...
2. Руска - 38 години, не говори добре български, с неустановен произход, руса...
3.Минзухар - ...
Ггова, каква ти беше специалността?

# 103
  • Мнения: 2 478
минзухарче не може така,трябва да видим и предницата.Може да имаш силикон пък Thinking

# 104
  • Мнения: 2 491
Луне, като събереш кандидатките ще пуснеш и една анкетка със снимчици нали?  Mr. Green

И коя за какво се бори  Whistling
Хмм, от значение ли е за какво се бори, ох да не ме задмине Руска с това глобално затопляне ooooh! все пак е наболял проблем, ама аз пък уча децата на хубави работи Whistling Mr. Green
Взех да се тревожа, губя преднина Thinking

Днес е много приятен слънчев ден и може би на журенцето ще им дойде добре нещо разхладителничко Flutter  newsm73  newsm24 newsm03 newsm53




 newsm80 newsm80 newsm80

Общи условия

Активация на акаунт