През ОКТОМВРИ бебе ще се появи,мамо ти на БХС и ФМ отиди!

  • 13 019
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 571
Има много успешни цветни къни, които уж са на билкова основа. Проверете за тях. Аз лично съм на кичури, и не мисля да я правя нещо през бременността, но слава богу нямам и бяла коса.
Но за тези които имат, може би е добра алтернатива.

# 301
  • Мнения: 183
Аз сега видях че Mirkam е дала линкче към книгата, но на мен не ми се отваря! Може ли някой да я качи в общия мейл или тук http://dox.abv.bg/files/login (влиза с общия потребител и парола) за да си я дръпна?

Кафе на мен не ми се пие отдавна...... А бях голяма кафеджийка едно време...

# 302
  • Мнения: 150
Аз сега видях че Mirkam е дала линкче към книгата, но на мен не ми се отваря!
На мен също. Може ли и някой да ми прати парола и потребителско име.

# 303
  • Мнения: 20
браво за блога smile3501Браво за труда....страхотен е,на мен много ми харесва!
Аз пия кафе сутрин с мляко,не мога без него,става ми лошо през деня,пада ми още кръвното/иначе ми е 90/60/,боли ме глава по цял ден,та още от първата си бременност знам,че по едно кафенце не вреди.кола и газирано не пия по принцип. Wink

# 304
  • Мнения: 23 165
Искричкеее,знаех си,че си ми позната,сега се сеъих оъкъде.Цъкнах на снимките линка от подписа ти и попаднах на снимките от сватбата ви.Помня,че се бях впечатлила много от прекрасната ви сватба от темата за булките, и от теб колко си хубава.Simple Smile

# 305
  • Мнения: 68
Кафе не мога да откажа, сутрин с мляко. Газирано не пия още от предния път като забременях. Сега откакто съм бременна, ми се случи 1-2 пъти, страшно ми се допи кола, купих си, 3-4 глътки и това беше.

За боядисването, аз бях руса като забременях, веднага отидох и се направих натурални ми цвят, като в него ми оставиха няколко руски кичура, да не съм съвсем скучна и грозна, че това тъпото кестеняво хич не ми стои  Confused Но няма как.... не искам да си мажа скалпа през 2 седмици......

Нещо друго да споделя, с ноктопластика съм. Мислите ли, че е проблем?  newsm78 От 1 година съм така и не искам и да си помислям да я свалям, въпреки че на всяка поправка (през 2 седмици) ме заболява дупето да стоя на стола 2ч.

Moondream   bouquet   bouquet   bouquet Супер е страничката!!!! Ти си нашия герой. Мнооооого ти благодаря!

# 306
  • София
  • Мнения: 969
Кафе и аз не пия, много рядко капучино. От началото на бремността да съм пила 3-4 капучината. Газирано и аз не пия или много много рядко да се случи. Пия си айран, натурални сокове и фреш като правя и за дребната. Алкохол никога и по никакви поводи не съм пила. Освен по една глътка вино колкото за наздравица, така че аз няма от какво вредно да се отказвам.
За боята това отдавна мисля е отречено да вреди на бебето. Става въпрос за хубавите качествени бои, не за разните съмнителни. Иначе при първата бременност съвсем в началото си правих кичури. Вече и с тях не ми се занимава.
едира,браво как успя да запазиш час от днес за утре. Явно Врагалева има някой и друг свободен час, защото аз още преди 2 седмици като звънях за Димитрова и взех последния свободен за 17-ти април. Но ти си и по-напред от мен с бремеността.

Нещо друго да споделя, с ноктопластика съм. Мислите ли, че е проблем?  newsm78 От 1 година съм така и не искам и да си помислям да я свалям, въпреки че на всяка поправка (през 2 седмици) ме заболява дупето да стоя на стола 2ч.
Ами освен, че ще ти пречи като се появи бебето и има опасност да го нараниш, за друга вреда не се сещам  Thinking
И да подсетя, май е време за нова темичка  Simple Smile. Специалистите по тази част да се включат моля  Hug

# 307
  • Мнения: 958
За боята, според мен е малко пресилено.
Аз се боядисвам в русо, винаги на фризьор с професионални бои, както се и подстригвам.
И няма да се откажа и да ходя 9 месеца, с черни корени. Нито да си семня цвета.
Предишният път си бях така и нямах проблеми, и сега така ще карам.
И на кола маска си ходя, и на всичко, което съм си правила и преди.

# 308
  • Мнения: 2 270
Здравейте!
За боята според мен също е пресилено - аз се боядисвам най-редовно. Кафе не пия по простата причина, че спря да ми се пие и от миризмата му ми става лошо, с предишната бременност си пиех 3в1 всеки ден. Peace
edira - каза ли в коя седмица си? При първата ми бременност ми казаха, че ако не по ПРМ, то поне по ехограф трябва да съм 11+ или 12 г.с. (явно по-рано не се вижда всичко добре за срока)
Moondream - благодаря за труда!  bouquet
Браво за добрите резултати от ФМ на Искричка и plamitoto! Peace
Стискам палци на всички, на които им предстоят прегледи тези дни! Praynig

# 309
  • София
  • Мнения: 463
Искричкеее,знаех си,че си ми позната,сега се сеъих оъкъде.Цъкнах на снимките линка от подписа ти и попаднах на снимките от сватбата ви.Помня,че се бях впечатлила много от прекрасната ви сватба от темата за булките, и от теб колко си хубава.Simple Smile

Благодаря ти Деси, радвам се че ти е харесала, родата още говори за сватбата ни ,това е трогателно за мен, защото всичко сама съм правила и купувала . Още веднъж благодаря lovekiss

# 310
  • Мнения: 205
Сбогом, милички.

Кюртажът ми е утре.


Пазете бебчетата си. Да са живи и здрави и много да ви радват.

# 311
  • Мнения: 571
Мартинка силно гуш от мен  Hug Hug Hug  Sad Ама и съдбата е една Close

# 312
  • Мнения: 23 165
EЙ,МАРТИ,много съжалявам.Кураж,късмет и здраве ти изпращам от все сърце.

# 313
  • Мнения: 103
Ох, съжалявам, Марти.

# 314
  • Мнения: 103
и аз питах моя доктор за кафето- дори до 3 умерени на ден не вредят. само че на мен ми се отпи от самосебе си. сега сутрин пия чаша студено мляко с лъжичка нес- кафе.
а за кола- маската, боядисването, подстригването- всичко си е нормално. като сме бременни не трябва да сме занемарени, я.
Moondream, жестока си!

Общи условия

Активация на акаунт