През ОКТОМВРИ бебе ще се появи,мамо ти на БХС и ФМ отиди!

  • 13 054
  • 319
  •   1
Отговори
# 60
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Мартина  моля се всичко да е наред  newsm17 newsm17 newsm17

# 61
  • Мнения: 205
Не съм следила ову. Цикълът ми варира между 32 и 75 дни, така, че е почти невъзможно. Имаме само, 4е на 26 януари теста е -, а на 03 февруари +.

# 62
  • Мнения: 15
Здравейте мили мами!http://www.dw-world.de/image/0,,3136073_4,00.jpgПо случай рожденият ми ден ви черпя ,макар и виртуално! Hug

# 63
  • Мнения: 99
Дибро утро  Peace страхотна закуска сега ме хвърлихте в мисли как да си я набавя  ooooh!

Мартинче стискам палци миличка, дано всичко да е наред с бебчо  Praynig

Сгодена пожелавам ти всичко най-хубаво и лека бременност Честит Рожден Ден   bouquet

# 64
  • Мнения: 103
Здравейте, мами!
Вече и аз съм на линия.
Мартина75, пожелавам ти от цялото си съце всичко да е наред, не се отчайвай!!!!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Сгодена, честит рожден ден и от мен! Само усмивки най-малко до следващия рожден ден!

# 66
  • Мнения: 15
Благодаря момичета!Много сте мили! Hug smile3521Вече може да ме пишете на 23 на първа страница! Laughing

# 67
  • Мнения: 23 466
Martina,стискам палци нещата да се оправят с бебчето ти! Praynig

Сгодена,да си жива и здрава,само хубави неща ти желая!!!  bouquet Ах,колко бях щастлива и хубава на 23,само мога да си спомням. Flutter

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 09:20 от ДесиХ2

# 68
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Мартинче, стискам палци и се моля за твоето бебче! Дано всичко е  наред, ти се дръж и мисли позитивно..
Сгодена, честит рожден ден!!!!!Много е хубаво на 23 Simple SmileИскам и аз пак на толкова..... Пожелавам ти много хубави моменти, много лека бременност и хубаво ,здраво бебе накрая! Hug
Хубав и спокоен ден на всички

# 69
  • Мнения: 103
Сгодена, и на теб и на всички мами пожелавам всичко най-през тази и следващите мнооооого години!

# 70
  • Мнения: 20
Добро утро сладурки,
Мартина75,и аз ще се моля всичко да се оправи за теб и твоето бебче! newsm17Бъди силна!Гушкам те!!!
Сгодена,да си жива и здрава,много радост,много усмивки и сбъднати желания Wink

Аз също пия витаминки,в тях има оптималното количество ФК,аз си записах час за ФМ в петък.
Успех на прегледа edira Grinning,пиши после Wink
Моята док. ми пусна изследвания още преди 2 седмици-кръви и урина,за да види как ми е хемоглобина,който се оказа много нисък117,та затова ми изписа витаминките на този етап и сега се чувствам по-добре Wink

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Мартинка,ще се моля всичко да е наред с теб и бебчето ви Praynig

Сгодена,Честит Рожден Ден!Да си жива и здрава,а пък през октомври да получиш най-прекрасния подарък Mr. Green



пс-когато искаш да покажеш картинка,пускайки линка го маркирай с таговете за вмъкване на картинка,горе вляво Wink

# 72
  • Мнения: 203
Честит рожден ден Сгодена!Пожелавам ти да бадеш най-обичаната жена!
http://images19.snimka.bg/003601642.jpg

# 73
  • Мнения: 2 270
Сгодена - ЧРД! Бъди много здрава и щастлива!

# 74
  • Мнения: X
Сгодена, Честит рожден ден! Да си жива, здрава, много обичана и много щастлива   Hug

                                           


Мартина, дано всичко бъде наред  Praynig Praynig  Praynig

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 10:02 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт