Горчиво ми е

  • 4 304
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 610
И наистина не знам какво да правя оттук нататък...

Наеми частен детектив. Май само това не си направила досега, нали?
И когато го заковеш на местопрелюбодеянието, не забравяй да пуснеш тема и да ни информираш подробно. Имаме право да знаем как се е развила историята, нали?  Hug

# 16
  • Мнения: 1 393
Никой,които истински обича не иска да си тръгва,затова намира извинение и лъже дори себе си в компромисите,но някъде дълбоко в душата му се таи съмнението и веднъж зародило се,то никога не изчезва...повярвай ми.Никои никога не е готов за раздяла особено,когато обича,но ако позволиш да те лъжат и изчезне доверието,подкрепата,разбирането само с поглед,а има само лъжи и обеснения,тогава си плюй на петите и бягяй далече.Колкото по-късно,толкова по-мъчително.По-добре ужасен край,отколкото ужас без край!Ако ти се страда се примири с положението,но ако болката е нетърпима се спасявай.Надявам се най-искрено да намериш най-правилното решение за себе си,важното е да НЕ СТРАДАШ!Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 15 619
Не си му най-важната, щом продължава да търси.  Това мисля аз.  бих се почувствала така....не последната и не най-важната.
Съжалявам!

# 18
  • Мнения: 5 468
Мъж и "последна"? Магаре и политика!

# 19
  • Мнения: 3 726
Доста са магаретата в политиката... Thinking

# 20
  • Мнения: 5 468
Доста са магаретата в политиката... Thinking
Ама истински, истински  Laughing

# 21
Благодаря на всички за мненията:)
Надявам се в скоро време сама да открия правилната посока за себе си, все пак прекалено се обичам, за да съм готова да продължа по този начин.
Колкото до ровенето, откриването на всичко за което писах стана случайно, ей така пиейки кафе рано сутрин в неделя и искайки да прочета последните клюки в "БГ мама" .Нямах намерение да ровя, но след като видях, че от компютъра е влизано във въпросният сайт се поразтършувах и разбрах всичко за което писах вчера. Никога не съм оправдавала навлизането в личното пространство, но вече предпочитам да разбера / макар и по този начин/, отколкото да не знам и да си въобразявам, че съм единствена.

Още един път ви благодаря. Любов, късмет и вътрешен мир желая  на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: 35 964
запитай се наистина как се печели загубено доверие - няма такава случка Simple Smile
следващите 50 години и да не погледне друга жена, пак ти ще го гледаш с други очи - искаш ли да живееш така?
нямате деца /поне не си писала/, значи пътят ти назад е доста по-широк
успех ти желая!

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
не с лошо Stop . Поне не пиша анонимки, да се похваля - имам какво да кажа.
Трай бабо, да не те стига мечка  Laughing Laughing Laughing
Не всяка анонимна тема е пързалка  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 041
Не знам до колко го познаваш, но има някои хора, които са някак пристрастени към виртуалните контакти и обичат да си пишат "глупости" с хора от противоположния пол без изобщо да си го слагат на сърце и да търсят реален контакт.
След като си толкова навътре в ровенето може би имаш представа за какво говорят и дали си уреждат срещи или само лаф.

Да де, ама те така са се запознали, та не ще да е търсил само виртуален контакт. И от всички безкрайно много познати и непознати, той да търси само лаф с бифша тръпка... Wink

# 25
  • Мнения: 26
вра6та ти го сега  Sad Sad Sad

# 26
  • Мнения: 35 964
в истинската връзка има ли място за 'връщане' и отмъщение?

# 27
  • София
  • Мнения: 170
в истинската връзка има ли място за 'връщане' и отмъщение?
Peace

# 28
`Що не го потърсиш в сайта за запознанства - направи си нов профил, не бъди агресивна... Сигурно ти най-добре знаеш какво би го заинтригувало... Ами, предложи му го...

Така ще разбереш с какъв човек си имаш работа.
Само гледай да не те хване, че...  bash

# 29
`Що не го потърсиш в сайта за запознанства - направи си нов профил, не бъди агресивна... Сигурно ти най-добре знаеш какво би го заинтригувало... Ами, предложи му го...

Така ще разбереш с какъв човек си имаш работа.
Само гледай да не те хване, че...  bash

Далеч съм от мисълта да се дегизирам по какъвто и да е начин, за да ровя из сайта и да си играя игрички. Под достойнството ми е и не това ми е представата за чисти отношения. А и не мисля, че той се изтипосъл със снимка и истинските данни за себе си. Това, което знам е, че има регистрация, че се поддържа някакъв контакт с въпросната девойка, а това е достатъчно!

Общи условия

Активация на акаунт