Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 32-та тема

  • 54 535
  • 367
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 770
Lindita , спаначеното ти руло е направо красиво !  Peace Загладенко и стегнато !  Grinning

labrex , ти пак си се проявила с много ястия , но не виждам за моя приятел ?!  Thinking Пролет иде - зарадвай го !  Hug

От мен днес


Тиквички със сирене и орехи



Диде , твоят виц ми дойде ободряващ , наместо кафе , сутринта ! Аз само не знам откъде ще намеря такъв костюм с моя номер ?  Thinking И дали ще приличам на Батман ?  Rolling Eyes Май на нещо друго ще да е ! Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 17:00 от ¨¨*:•. Диди .•:*¨¨

# 196
  • Мнения: 1 798
 labrex,може ли рецептата за тези мекички

# 197
  • Мнения: 9 776
Свинско в доматено-винен сос:

# 198
  • Мнения: 22 867
labrex,може ли рецептата за тези мекички

delicate, няма рецепта, от обикновено тесто с мая са. Замесих днес за питка, и понеже го правя на око, стана доста. Отделих от него и изпържих мекички. Тестото е с топла вода, сол, захар, олио и мая. От едно яйце сложих в тестото белтъка, а с жълтъка намазах питката.


labrex , ти пак си се проявила с много ястия , но не виждам за моя приятел ?!  Thinking Пролет иде - зарадвай го !  Hug


¨¨*:•. Диди .•:*¨¨ , да не го мислиш твоя приятел, и на него съм наготвила, нищо, че яде барабонки (т.е.гранулки Grinning). И да не мислиш, че съм минала само с рецепата на пеп-4о за всички, нищо подобно, неговата манджа е друга -  с дроб и ориз без подправки. Laughing


А на мамето на вица цял ден се хиля Joy

# 199
  • Мнения: 1 798
labrex,благодаря   bouquet

# 200
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета
аз днес ще се отчета с една плодова тортичка , намачках ягоди със захар от получения сок сиропирах блатовете стана много вкусна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298625.msg7629727#msg7629727

# 201
  • Мнения: 58
Леле kar4ita тортата изглежда страхотна не искам и да си помислям за вкуса и че уж съм на диета    bouquet

# 202
  • Мнения: 1 777
За днес една малко по-различна супа топчета. Simple Smile

# 203
  • Мнения: 623
Люсил,моля - ето рецептата за канелено-карамфилената марината.

Гелева,мерси за рецептата ...... и Браво за кашкавала.Някой ден може и аз да се престраша да пробвам.
 Hug


......един въпрос- откъде го взимате това пълнозърнесто брашно и на коя фирма е добро.Днес гледах в близкия ни супермаркет - тц ....няма никакво...

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 19:42 от didibu

# 204
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Добър вечер,момичета.Аз днес готвих шкембе чорба
и топла пачаДиди,би ли споделила рецептата за тиквичките със сирене и орехи,изглеждат Crazy.Предварително благодаря! Hug

# 205
  • София
  • Мнения: 3 817
didibu , аз моето го взех от магазин "Фамилия" /по принцип не го харесвам, магазина де  Laughing/, иначе в диетичните магазини го има със сигурност.  Peace Брашното, което аз купувам е

# 206
  • Мнения: 9 144
Ени, страхотни мекици  Peace обожавам ги, а през седмицата няма време за тях.

Дидке, маме тези джобове са единствената домашна храна, която Стоев-младши си носи в училище  Wink

Линдита, спаначеното руло на Ася изглежда доста апетитно  Peace  направо си ме изкушава  Blush

Показвам вечерята - НЕ е приготвена от мен  Naughty Naughty Пържоли по телефона от Ники Стоев (първа смяна е на училище, а ако трябваше аз да ги правя като се прибера, щяха да станат за закуска. Та телефон, пълни обяснения, но пък резултата е/беше изяден с удоволствие/  Но смятам и занапред да процедираме  newsm78 newsm78 понякога де, така
От мен гъбения сос със сирена


# 207
  • Мнения: 1 352
Здравейте, аз скоро не съм пускала снимки, та ето:

- кюфтета от телешка кайма за мен и детето, и пилешки Дюкански, за мъжа ми

- айсберг салата

- мляко с ориз

и бисквитено руло със сладко от череши

# 208
  • Мнения: 11 607
 smile3534 smile3534днес чистих основно у нас...в момента съм разглобена, нищо не съм готвила,разчистихме хладилника и започвам от кота 0, само се разписвам и казвам на Мариета и Ася добре дошли отново, загубиха се, радвам се,че са тук....Лабрекс, теб да те поздравя за страхотната питка! Спокойна вечер!

# 209
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Линдита, спаначеното руло на Ася изглежда доста апетитно  Peace  направо си ме изкушава  Blush


Пепчо, рулото е страхотно, даже мъжът ми го яде, макар да не обича спанак.
Блонди е дала рецептата със сьомга, аз съм я дала с тарама... виж коя ще ти допадне Peace

днес ядахме за вечеря салата с корабче, пълно със скариди Mr. Green
но е потънало от тежестта на товара...

Общи условия

Активация на акаунт