Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 32-та тема

  • 54 517
  • 367
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 726
Такааа...не съм се разписвала от няколко теми насам,сега се залавям тема по тема да ви изчета,не искам да изпусна нито едно изкушение Crazy

Аз готвя,снимам и все ме мързи да качвам снимките Blush

DessiJ зебрата се е получила чудничко и милинките ми харесаха,ааа сега видях и топчетата Heart Eyes,кажи на вкус как са

dixi Честит Рожден Ден!Пожелавам ти само положителни емоции и много усмивки!  bouquet
Много сладка тортичка си си спретнала,а от вътре каква е?

Берина крем карамелчето ти е мммммм.... Grinning

Лабрекс,никога нямаше да позная че под тази весела тортичка се крие рошлата.Чудна е!И ЧРД на Марти! Simple Smile

Няма как да изпусна и шоколадовото изкушение на краси.мира.Видя ли нещо шоколадово и ми омекват коленете Blush

И аз да се разпиша с малко снимки

Свински джоланчета под фолио                                                                                                                  Зелена салатка                                                                                       
 

Тиквички с млечен сос                                                                                                                        Гъбки със сиренце
 

Пържен шаран и пъстърва                                                                                                             Гювеч със свинско
 

"Дупчен" кекс                                                                                                                                       Мекички
 

Леле,че голям пост стана,ама така е който не си публикува снимките на време Crazy


# 31
  • Мнения: 2 950
Твоя ли е рецептата за бонбоните?

# 32
  • varna
  • Мнения: 676
Poli,джоланчетата са..... Crazyедин път  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 726
Бубинка и на вкус бяха направо...мозък Laughing

DessiJ, рецептата не е моя,просто много ми харесаха на снимката ти,и затова попитах на вкус как са Simple Smile

# 34
  • Мнения: 623
Деси,може ли рецептата за милинките......ако пък и кажеш,че е лесна  thumbsup,никога не съм правила.
....бонбоните наистина изглеждат супер!

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 15:41 от didibu

# 35
  • Мнения: 1 777
За днес прясно зеле с ориз и пилешки хапки и за десерт шоколадово кремче на Сладка Хапка.

 

# 36
  • Мнения: 7 474
Панирани сиренца и салата от праз с лютеница. Crazy

# 37
  • Мнения: 679
Много сладка тортичка си си спретнала,а от вътре каква е?

Тортата е съвсем обикновена. Този път не разполагах с много време и я правих с готови блатове, иначе е по тази рецепта:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362705.msg9802666#msg9802666

Разрязана изглежда ред черно, ред бяло, в случая само черно. Simple Smile Още не съм я разрязала...

# 38
  • Мнения: 14
Здравейте! Аз съм нова във форума, но искрено се възхищавам на кулинарните Ви умения.

# 39
# 40
  • Мнения: 2 950
poli__5 , на вкус са уникални. Аз не трябва да ям такива неща, но не устоях и изядох един.  Embarassed Истинските Рафаело обаче имат и някаква вафлена коричка. Но и тези са много готини.

didibu, не е трудно, като изключим месенето на тестото. Използвах тесто за раирани кифлички на Марабу. Но има и други рецепти за тесто за милинки. Ако искаш оригиналното (на майка ми), ще ти го напиша на лични. От тестото късаш топчици и ги редиш в намазнена тава едно до друго, не много на гъсто. Оставяш да втасат още 20-ина мин. През това време на котлона на слаб огън слагаш тенджерка. В нея едно пакетче масло, 2 с.л. брашно и малко сол. Бъркаш с вилица около 2 мин, докато стане като боза. Но малко - аз съм противник на пърженето на мазнини и т.н. С това заливаш милинките или на всяка слагаш по една лъжица, то се разтича. Печеш. Лесно е.  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 3 816
Пепика   bouquet

dixi, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и любов!

Пиленце със спанак, яйца и извара, хапнахме за обяд.

 

# 42
  • Мнения: 1 063
berina можеш ли да ми покажеш какъв вид булгур използваш? Този, който си купих нещо не ми харесва и не ми се получава Табули-то Peace

# 43
  • Мнения: 3 782
Картофено пюре с яйца на фурна:


Бих искала да разбера рецептата за това картофено пюре.
Темата е страхотна.

# 44
  • Мнения: 319
dixi ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm51   Gift   bdbaloni
Да си най-обичаната, най-щастливата и прекрасна жена на света !!!

 polin_a дано ти хареса  Wink

 

Общи условия

Активация на акаунт