Пак гадните колики....капките подействаха само 2-3дни

  • 1 581
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
освен гушкане и повече кърмене Peace Като плаче даже и да е ял преди 10мин му предложи пак, просто за успокоение. При нас коликите продължиха доста дълго време /почти до 5месеца/ когато положението е било ужасяващо е спал дори и върху мен Rolling Eyes Но дори и най-нетърпимите колики отминават..... и следват зъбите Wink Не се отчайвай Hug

# 16
  • Мнения: 4 070
Аз сега давам Инфакол, не виждам много да има ефект, но доктора каза,че не могат да му навредят и затова продължавам. Ако още известно време няма ефект ще спра.

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз давам Инфакол в комбинация с Био Гайя- сякаш му подейства. Но на всички капки пише, че започват да действат след няколко дни- 2-3 дена едва ли е достатъчно. Не спирай капките, продължи да даваш поне 10 дена и ко тогава не действат търси нещо друго.
А и го вдигай да се оригне детето- въздуха, който е погълнало после отива в червата.

# 18
  • Мнения: 292
Одеве проЧетох в едно списание на Педиатрите, Че коликите минават и със сушуар. А съм го Чела и тук във форума. Пускаш го на най слабата степен и на растояние от коремЧето. От топлината и от шума бебетата се успокоявали и даже заспивали  Hug ....

# 19
Колийф са уникални... те помагат на бебето .Те са различни от всички останали продукти на пазара и нямат аналог .Напълно безвредни са за бебето,защото съдържат ензима лактаза в разтвор от вода/те са хранителна добавка,а не лекарствен продукт,както останалите/:За мен най-важното бе ,освен да облекчават коликите на бебето и да са абсолютно безвредни за него,и се оказа че това е единственият продукт с такива показания/отук и разликата в цената-качеството изисква и по-висока цена,но нашите бебета заслужават най-доброто,нали? Wink/

Общи условия

Активация на акаунт