ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 25

  • 22 751
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14
здр-те момичета ! как сте ! цял ден ви чета но...някак нямам никакво настроение (сигурно заради времето) , че чак сега седнах да пиша!
аз също пия нутри маг ! нямам наблюдения за другото лекарство!
EliG - прекрасна дъщеря ! страхотно че е музкален талант!   bouquet
за друскането... и на мен ми казаха че не е хубаво , но не е задължително и да вреди , всичко е индивидуално и все пак трябва да се пазим !
прекрасна вечер на всички!
 Hug  Hug  Hug

# 286
  • Видин
  • Мнения: 4 921
При друсане най-естествената реакция на матката е да се свие - т.е. да контрахира.Вие сами си вадете изводите ще се пазите или не от тези контракции Peace

# 287
  • Мнения: 253
Момичета бебо преди малко беше много активен newsm44/бях легнала и ми местеше потника/ и аз си сложих ръката,за да го усетя,но малко повече си натиснах корема,за да го усетя. Нали няма нещо,като натисна малко повече,за да го усетя newsm78
А мен в момента ме боли ниско долу-точно където започва корема #Crazy

# 288
  • Мнения: 9 093
Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382244.new#new

Дарка живко - каква е болката? Като стягане, менструална или...? Може и ти да минеш скоро към магнезиевата партия Wink

# 289
  • Мнения: 123
    Laughing Здравейте всички мами ...да ви се похваля , вчера ходихме на ФМ и се оказа че всичко с бебенце е супер, да чукам на дърво, освен това друг сюрприз е това че ще имаме момиченце, а таткото преживя културен шок , то и аз , но вече сме добре   

Имам следните въпроси: Докторката ми каза пак да отидем в 32 седмица, пак да го видят...вие как мислите, необходимо ли е?
 Нормално ли е да съм +6 кила в 5-ти месец и кога излиза новият брой на сп . 9 месеца:) Hug  bouquet Crazy Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт