КГБ = Клуб на Готините Баби - 66

  • 21 508
  • 444
  •   1
Отговори
# 420
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Днес се надигнах пак рано , рано. Crazy
Нещо почнах да се наспивам бързо , от ЕГН-то ще да е. Laughing
Преди можех да спЪ по 24 часа , а сега 6-7 часа и съм готова. Peace
Айде на по кафенце , чайче и лека закуска.  Grinning

 

 

Хубав слънчев ден.

# 421
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро и от мен! Hug
Жабче, спретнала си страхона закуска Grinning
И аз нещо напоследък се събуждам рано, моето дали е пак от ЕГН-то newsm78 Joy

Яне, как си?Нощес се събуждах и си мислих за теб.Прочете ли на твоя какво сме писали?
Дидка  се е казала много точно Peace

Приятен ден, дами!  bouquet

# 422
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жаки , със сигурност не е от ЕГН-то при теб.  Mr. Green
Търси причината другаде.  Laughing
И аз сутринта се събудих с мисълта за Янето.  Hug

# 423
  • Мнения: 5 001
Добро утро на всички!  Hug Hug Hug Hug

Яне,как си? Успя ли да поспиш?

И аз се събуждах от мисли за Янчето  Sad

Показах написаното и на колегата ми...Непознат за вас човек.Той каза така:
" Няма такова нещо като платонична връзка за мъжа!!! Мъжа мисли по друг начин и за него на първо място е секса! Първосигнално е.Така,че за мен е тревожен факта,че мъжа не е искрен с жена си.Има нещо гнило"....



Жабчеееей,мерси за закуската  Hug Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 08:09 от TheNMaster

# 424
  • Видин
  • Мнения: 961
Жабче, може и аз да се събуждам, като пролетта JoyКрайно време е вече Grinning
Наборе,  Hug
Черпя ви едни теменужки Hug


Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 08:00 от *♥٭Жаклин٭♥*

# 425
  • София
  • Мнения: 4 178
Ей, ранобуднички-добро утро.
Жабче, мерси за закусата.
Жаки-на теб мерси   bouquet за красивите теменужки. Дано вече да свършва тая зима и да се поразлисти вече навън. Да се вдигне и настроението ни..
Мастерче, твоя колега е прав-друго е през поглед на мъж. За мен най-гнилото е, че го крие, каквато и причина да изтъква. Ако Янето почне да не му обръща внимание, да не му сервира вечерята (че и да го чака да се наприказва)  и да почне да се вижда с приятелки-ще запее г-на друга песен.

# 426
  • Мнения: 5 001
.... Ако Янето почне да не му обръща внимание, да не му сервира вечерята (че и да го чака да се наприказва)  и да почне да се вижда с приятелки-ще запее г-на друга песен.
И аз съм на същото мнение.....Докато жената си върши домашните задължения-Супер! А като започне да си обръща повече внимание - ТРАГЕДИЯ!

Аман от тия мъже,разглезени....Никога не порастват на колкото и години да станат!!!


Имаше един виц едно време....
-Какъв е мъжа с повече от една жена?
-Той трупа опит!
-Каква е жената с повече от един мъж?
-К**ва....
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 427
  • Мнения: 7 391

ДОБРО УТРО,МИЛИ ДАМИ!!!ЖЕЛАЯ ВИ ЛЕК И СПОКОЕН ДЕН!!!

# 428
  • Мнения: 179
Янче Hugимаш моята подкрепа,изпадала съм в подобно положение с моя бившия съпруг.Разговори по мобилния и то е другата стая,за да не чувам какво говори,на въпросите каква е тая-ми колежка една баба Танче,докато не дойде момента аз да му вдигна телефона и да разбера,че не е БАБА ТАНЧЕ,а млада жена,с една година по малка от мен,много е гадно такова положение.А най-интересното е,че аз като му показах врата,след мен естествено и тя.Ох,айде да не ви досаждам,тук е много гадно времето,прехвърча сняг,депресирам се вече........искам топло.

# 429
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Римар , напълно съм съгласна с теб.  Peace
Докато е слугиня , тотвачка , сервитьорка и кошче за душевните му отпадаци ,
така ще е. Яне , хващай се вечер като му звънне алото и излез навън , па като се
прибереш си разяснете кой прав , кой крив , на кой капата му е килната.  Peace

Мастерче , вица е баш на място. Mr. Green

# 430
  • Мнения: 2 000
Добро утро !
Благодаря за закуската и кафенцето !


Изчетох какво сте писали снощи.
Яне - цял живот съм работила с мъже. И аз ,както казват другите имам 1-2 приятели от години и съм им нещо като изповедник  Grinning Grinning,но аз се познавам и със съпругите им. Различно е от твоето.
Не  го приемам за нормално поведение- това на мъжа ти!
Вярно казват хората ,че след 50-те мъжете пощръклявали- може би ,заради усещането  че, годините са отминали и знаят какво ги чака- в крайна сметка  възможностите им ще са до време.
Та  ,както са ти казали другите - като вдигне телефона и отиде да говори в другата стая - грабни си чантата и изчезни нанякъде
Всеки може да прави на пук,но това едва ли оправя нещата.

Ще отмине - надявам се ,но всичко остава за твоя сметка.
За това по-спокойно,ако трябва поговори с децата !
С теб съм ! Hug Hug Hug

На всички пожелавам приятен ден,макар че сутринта като станах беше побеляло! Grinning Grinning Hug Hug Hug

Ето малко теменужки и от мене ! Hug Hug Hug


Ето нещо за мъжете и жените Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мисля,че съм го пускала,но на мен много ми харесва Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Една фея казала на двама съпрузи: "Вие бяхте прекрасна двойка в продължение на 25 години и аз искам да изпълня по едно желание на всеки от вас.". Жената
казала: "Аз искам да попътешествам по света със любимия си мъж.". Махнала феята с пръчицата и в ръката на жената се появили билети. Но неочаквано 50-годишният мъж казал: "Разбира се, това е много романтично, но такава
възможност имам веднъж в живота. Съжалявам, скъпа моя, но аз искам жена по-млада от мен с 30 години.". Махнала феята с вълшебната си пръчица и...превърнала мъжа в 80-годишен старец.
Извод: мъжете може да и да са гадове, но феите са жени.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 12:23 от gabkata

# 431
  • Мнения: 5 001
Извод: мъжете може да и да са гадове, но феите са жени.


  newsm10 smile3533 smile3534

# 432
  • Мнения: 23
Добро утро, момичета!
Дидиа, чакам я аз пролетта - оная истинската със слънцето и цъфналите дръвчета и усмивките по лицата!
Добрата новина е , че синоптиците обещават днес да е последният студен ден. От утре се стопля и идва наистина пролет! Дано познаят!
Янче, чак сега прочетох за твоя проблем. Объркана съм. На теория приемам , че може да има и такива отношения - чисто приятелски. Ама и в действителност, не бих понесла спокойно да ме зарязва на сервираната маса и да си споделя по телефона и то от другата стая. Определено не е редно. Дано скоро изтрезнее и разбере колко те наранява с това държание. Стискам ти палци да приключи историята без повече неприятни преживявания! Hug Hug Hug
Хубав и много усмихнат ден ви желая!

# 433
  • Видин
  • Мнения: 961
Извод: мъжете може да и да са гадове, но феите са жени.
  newsm10 smile3533 smile3534
Хихихи, баси номера дето са му скроили на този Joy
Тридесет години по-млада! Close Нека му е сега! smile3508

Янеее, видех те Hug

# 434
  • Мнения: 7 391
                 Жабче,благодаря за кИфенцето и закуската!
                 Яжке,то твоя пример е съвсем различен от този на Янчето!
                 Аз след като четох и писах се обръщам към мъжО както съм на компа и викам - знаеш ли какво пише едно момиче тук във форума и с една -две думи му разказвам,а той - айде бе какво толкова има да говори с някоя дето е на 500 км и не я е виждал изобщо.И той не възприе подобна връзка за приятелство и ми зададе същите въпроси които аз зададох.От къде и как се познават ,от кога и дали са се виждали някъде защото не възприема по никакъв начин как така си говорят само и то по половин час.С една дума по никакъв начин не приема подобно нещо за нормални приятелски отношения.Както и да спорих с него това излизаше накрая ми вика - я пробвай да си говориш в другата стая по телефона с някой чист приятел пък ще си поговорим на друга тема. Mr. Green
                  Янче,дано се разберете и да престане с тези глупости.Аз съм останала с добро мнение за него от разказите ти.Поговорете и се разберете.Лек ден ти желая и по-спокойно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт