КГБ = Клуб на Готините Баби - 66

  • 21 511
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4
Здравейте дружина.
И при нас времето е гадно.
Жабче на мен ми се падна нова къща.
Само се питам от каде ще ми дойде newsm78 newsm78 newsm78

# 391
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабче на мен ми се падна нова къща.
Само се питам от каде ще ми дойде newsm78 newsm78 newsm78

Moже да си купиш или наследство да ти дойде.  Joy
Никога , нищо се незнае.  Laughing

# 392
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 И на мене парите,ама нямам 10 човека да им пратя линка!Язък! Joy Joy

Здравейте,момичета!При нас е слънчево,но с много силен и студен вятър!Прибрах се,ама ме одуха яко!

Арита,честито ви бебче!Да е живо и здраво и да радва мама и тате!Разбрах,че майката днес е рожденичка и си е направила подарък!Леко майчинство й желая!

# 393
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И на мене парите,ама нямам 10 човека да им пратя линка!Язък! Joy Joy

Ееее Яне , Жаки , а дано се опаричим.  Joy
Аз затова тук го пуснах , белким Фане декиш.  Wink

# 394
  • Мнения: 179
Здравейте Hugчестит празник на всички,които празнуват днес.Жабче,на мен ми се падна кола-една червена страхотна и се чудя кой ще ми я подари,че такава немога да си купя newsm03.

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте .. Hug



Честит празник на всички които празнуват днес .
АРИТА да ви е живо и здраво малкото човече . Hug Hug Hug

СПЕЦИАЛНО ПОЗДРАВЧЕ ОТ МЕН ЗА ВСИЧКИ ВАС.


             http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2539741

# 396
  • Мнения: 7 391
Дидка, яви ли се новото гадже? Joy
                 Жаки,дойде да ме вземе с колата от работа!  Laughing Рекох,че е ново защото колата беше нова /на щерката  Laughing/ ама гаджето вътре същото! Малката щерка и мъжа и заминаха за Холандия и той ги е закарал до летището ,а двете ми мишлета са в П-к,та сега се мотам като гламава из къщи.Хем искам да си почина,хем главата ме заболя от мислене. Mr. Green
                 Арита,честита блага вест на приятелката ти!Да расте умна,блага и красива!Как ще се казва?

# 397
  • Мнения: 23
Здрасти!
Арита, радвам се и аз на добрата новина! Да са живи, здрави и щастливи и беба и мама!
Днес след обяд имах работа навън и после разхождах кучо и направо намръзнах - силен, студен вятър духаше. Сега си мисля за греяна ракия - по здравословни причини!
Хубава, топла и спокойна вечер!

# 398
  • Мнения: 7 391
                    Марси,почва да ме човърка  една мисъл  newsm78 Гледам в подписа ти пише "Пролетта идва!!!" Я го сменяй с " пролетта дойде"или "е тук" Та дано се промени времето.То с твойто "идва" може и до юни да изкара! Mr. Green Много бавно ходи ,бееее!

# 399
  • София
  • Мнения: 16 038
С голямо закъснение - честит имен ден на праднуващите днес!
Арита, честито бебе на приятелката. Да расте здраво и весело пожелавам.
Доколкото си спомням имаше нещо - като са родени майката и бебето в един ден - трябва да се чете молитва в църквата до 40 ден на бебето и се даряваше  за здраве.

# 400
  • Мнения: 814
Ех, колко е хубава споделената радост! С нетърпение ще изчакам да изпишат майката и бебчето, за да прочетат искрените пожелания към новият живот, появил се на днешния светъл празник. То всеки ден е такъв, щом се роди човек, но и съвпадението прави радостта двойно по-емоционална!
Айша, не бях чувала за такъв ритуал, но пък и за първи път ми се случва съвпадение на двете рождени дати. Вярно, че леля ми и дъщеря й бяха родени на един и същ ден, но аз не съм била родена тогава, за това и не помня да е споменавано пред мен за традиции по такъв повод.
Ще предам на майката и тя ще реши как да постъпи.

# 401
  • София
  • Мнения: 16 038
Аз го знам, защото чакахме Ани на рожд. ден на баща и. Ходих да питам в църквата и попа каза, че било за майка и дете - някаква риза спирала късмета /образно казано/. За баща и дете било само молитва. Пък тя избърза много и не се наложи нищо да правим.

# 402
  • Мнения: 7 391
                  Айша,на всяко новородено и майка му на 40-я ден се чете молитва за здраве!Без значение за датата ,на която са родени двете.За родени на една и съща дата знам,че се яде яйце с два жълтъка и то като единия седи от едната страна на прага другия от другата страна.Така се правело за да се "разделят".Каквото се случва на единия да не се случва същото и на другия.Предполагам,че важи за неприятните неща!

# 403
  • София
  • Мнения: 1 741
     Toчно така,както казва Дидия , се прави тук.Но има и друг начин-двете да засадят едно дърво.http://www.vbox7.com/play:7058af55

# 404
  • Мнения: 7 391
     Toчно така,както казва Дидия , се прави тук.Но има и друг начин-двете да засадят едно дърво.
         А и това съм чувала за дървото,ама не се сетих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт