Хайд парк 2

  • 113 672
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 084
Как мога да изтрия нещата, които съм писала? 

# 16
  • Мнения: 1 466
Това намерих:

Цитат
Настоящият уеб сайт BG-Mamma (www.bg-mamma.com) е обект на авторско право по смисъла на Закона за авторското право и сродните му права (ЗАПСП).
Информацията и материалите се предоставят от BG-Mamma като безплатна услуга и потребителите могат да ги използват само и единствено за лично осведомяване.

Всеки има право да цитира информация от сайта и прилежащите му форуми, като носи отговорността за нейната достоверност. При цитиране е задължително да се упомене източникът – BG-Mamma и авторът (преводачът) на съответния материал, а ако публикацията е в Интернет - цитатът да бъде придружен с хипер-връзка (link).

Използването на информация от сайта и прилежащите към него форуми при всички останали случаи - за захранване на бази данни, публикуване, размножаване, всяка форма на комерсиално използване, както и репродуциране, записване или препредаване на трети лица в пълна, частична или преработена форма без знанието и съгласието на BG-Mamma или автора (преводача) на съответния материал е забранено и съставлява административно нарушение по чл.97 от ЗАПСП, както и престъпление по смисъла на чл.172а и сл. от Наказателния кодекс и ще бъде преследвано по предвидения от закона ред с всички произтичащи правни последици. Незаконосъобразното използване ще бъде и предмет на претенция за обезщетение по реда на чл.94 и сл. от ЗАПСП.

При желание да ползвате част от съдържанието на настоящия уеб сайт и прилежащите му дискусионни форуми, може да се обърнете за информация относно условията на адрес mamma@bg-mamma.com

Целия текст е тук:
http://bg-mamma.com/pages/copyright

Дано ви помогне. Но за съжаление, сега вече всеки ще внимава какво пише тук  Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 9 517
Имаме развитие на нещата.
Фуси, дай някакво мнение, че вече започвам да викам. Това се появи там:

Осиновеното дете в къщи - месец първи 
автор: Фани Давидова

Статията ни е любезно предоставена от автора й и е препечатана от  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24465.0

 

# 18
  • Мнения: 358
То е ясно че статията е любезно предоставена.
Интересно как.
По повод форума Зачатие : Благодаря за благодарностите но аз също не съм дала съгласие да ме цитират там.
А е видно че точно от там е копната.


# 19
  • Мнения: 2 172
Мооого любопитно нещо открих днес.С чичко гугъл можеш да нямериш "всички публикации" на еди-кой си потребител, тези странички, сините,които са достъпни само за регистрирани потребители тук.
Не знам  на какъв прнцип търсачката ти разкрива, е, не всички, но 5-6  или повече страници от публикаците  потребител от бг мама  newsm78

Въпрос към модераторите. Защо е така? Недай си боже и лични съобщения да отваря гугъла!

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 08:23 от аистенок

# 20
  • Мнения: 4 138
я, какво писане сте му хвърлили.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 517
Бъзикай се ти, аз яко съм яхнала метлата /дали има такъв емотикон  newsm78/, само чакам от някъде вест и ще хвърчи перушина.
Ето така  afwitch hit fight fight bambam newsm61

# 22
  • Мнения: 4 138
не се бъзикам. по темата просто не знам какво да кажа..........
плагиати и кретени колкото щеш.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 517
Имам официален мейл от тях - пишат, че статията и информацията е предоставена от Фуси. Фуси, още чакам отговор.

# 24
  • Мнения: 2 172
не се бъзикам. по темата просто не знам какво да кажа..........
плагиати и кретени колкото щеш.

аз се чувствам обидена Crossing Arms
сигурно са ме сложили в няко полицейски форум като особено опасен рецидивист Joy

# 25
  • Мнения: 4 138
засега ще се въздържа от разсъждения в писмен вид, защото по изключение не икам да наливам масло в огъня Mr. Green
но случката е доста неприятна и показателна.........

# 26
  • София
  • Мнения: 9 517
аз се чувствам обидена Crossing Arms
сигурно са ме сложили в няко полицейски форум като особено опасен рецидивист Joy
Ти пък много обидчива стана напоследък  smile3534

но случката е доста неприятна и показателна.........
Абсолютно. Вече ще си правя сметката къде и какво пиша! На теб лично ти дължа извинение, ти си знаеш за какво  doh

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Лошото в цялата работа е, че оттук нанатък този форум който така ни помага с обмяна на споделен опит, "отваряне на очите", преодоляване на специфични за осиновяването и осиновените проблеми е на път да се превърне в "повърхностен" (бла, бла ...), защото всяка една от нас оттук нататък ще се замисли дали да споделя тук лична информация, снимки, дати, имена ....

За жалост се оказа, че ние не сме защитени по никакъв начин в уж "нашето" си пространство и всеки може да разпространява както си иска и каквото си иска, когато си иска без да пита за мнение, разрешение, съгласуване на информация.

Тъжно ми е  Sad. Това е мястото на което се чувствам разбрана, а не луда когато изясняваме в къщи дали голямото ми (иначе усмихнато, добро и щасливо дете) е разглезено или носи емоционална дисхармония в душата си (наследена от минала болка) когато се буди понякога нощем плачейки със сълзи без причина и после не помни ....

# 28
  • Мнения: 3 715
Аз затова пускам всички снимки с пароли или ако нямат пароли, трия снимката след няколко часа. Фъстъков споменавам с партизанското му име, личните ми преживявания не крия, но всичко за детето пиша много дозирано.
Имах добро мнение за девойката от форума, който ви е цитирал, но след като я видях по телевизията, определено не я харесвам, пък с това цитиране съвсем си затвърдих мнението. Ако не се лъжа, тя е осиновена и като такава би следвало да има повече уважение към споделеното от нас по разбираеми причини.

# 29
  • Мнения: 4 138
кудку, защото не си чела някои неща, които аз намерих в нета за въпрсната девойка........ не твърдя че са исвина, но пак ме накараха да се замисля.

а пък в желанието си да станем значими, капацитети и велики, понякога минаваме през трупове...........
опасно е, когато си си повярвал много.

Общи условия

Активация на акаунт