Хайд парк 2

  • 113 809
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 024
   Както и с глупена...
   Калина, аз за децата бях писала който иска да се отърве да ги праща rotfImbo! Ама ти май мъжа си ми предлагаш...ми аз съм садистка и дресирам добре (моя е писенце), та ако искаш може услуга по домовете - взимам камшика и идвам да показвам на място! Ей така ще хвърчи после  newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash newsm71 hang и в очите ще те гледа!..

# 481
  • Мнения: 3 715
Деца искаш? Ей ти http://www.youtube.com/watch?v=OHfvbsEmITM Малко наопаки, ама пак става

# 482
  • Мнения: 448
Деца искаш? Ей ти http://www.youtube.com/watch?v=OHfvbsEmITM Малко наопаки, ама пак става

Това ми е толкова познато имам чувството ,че си снимала моя син-способен е с часове да се дере така ако нещо не е станало на неговата

# 483
  • Мнения: 367
И на мен това ми е мнооого позната сцена.  Само дето вие правите пируети, а ние тропаме с крак и задължително първо си хвърляме пантофите с изявлението: И това са най-грозните пантофи на света!
 Държи ни не повече от 10 минути. Обикновено извинението, до скоро, беше : Някой ме накара. Един човек дойде и ми каза да правя така!
С напредването на възрастта взе да измисля не толкова фантастични извинения. Явно вече схваща , че не хващам вяра на това.

# 484
  • Мнения: 127
Ох, успокоих се! 1към1 с днешното тръшкане. Вече се чудех аз ли бъркам, тя ли преживява, а то било нормално Simple Smile
Ако имаш и други такива радости-давай ги! Joy
 

# 485
  • Мнения: 1 467
Я, аз пък си мислех, че само у нас е така, пък то било масово. Значи не става и да си ги трампим, че все същото ще е.  Laughing

Абе първо четох някъде за неразбирането на едногодишните и се успокоявах с него. Като стана на две разбрах за кризата при двегодишните и пак се успокоих. Наскоро обаче разбрах, че има и инат на тригодишните и вече не съм толкова спокойна. Излиза, че тръшкането ще продължава през годините, но просто ще се нарича по различен начин и ще има различни обяснения...

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 21:22 от Stillness

# 486
  • Мнения: 157
 Joy Горката мама, горкия домашен любимец! Кучето явно е  свикнало на представленията на малкия артист, колкото и мама- дори не трепна! Но артиста е сладур голям, как да му се сърдиш! Hug Нацелувай го!

# 487
  • Мнения: 3 715
Какво да му трепна, то това си е ежедневие. Е, не винаги го приемам добре, ако не ми е до капризи, му нашамарвам дупето 2-3 пъти. То това май само аз си го признавам тук Simple Smile

# 488
  • София
  • Мнения: 1 024
   Кудку,    action032  bouquet ! Ама е много сладък!

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 23:17 от katri

# 489
  • Мнения: 4 138
и аз съм шамарила, но при алекс от това файда няма. плаша я, че ще яде големия бой, ама това е от много време.......
дивите я гепват сравнително рядко, та се трае, но ако я налазят карираните, тогаз удря бобо в земята. ще снимам някой път за доказателство.
сега съм на друга тактика. правя се, че плача. хваща страхотен декиш. идва да ме целува и да ме гали и всякакви истерии са забравени.
скоро мисля да мина към фазата - тъжна съм много, защото плаченето няма да е достоверно, а не искам да я лъжа.

ние утре отпрашваме към венеция. дупе да ми е яко. с две деца и половина Mr. Greenмъж ми читав сега, ама чат пат се забравя и спори с родителката. обаче съм им взела страха и като повиша малко тон и двамата млъкват одма. спорят естествено за методите на гледане на дете...........
майка ми разбира се може по-добре. тя смени памперса на алекс, той обаче съблече алекс за да и докаже, че памперсът е сложен неправилно.
преди малко имаше спор за това по колко време трябва да се къпе дете.......

ще оцелея, още четири дни има. много си ги обичам и двамата, ама са като куче и котка. все са в клинч. да доказват кой аджеба е по-прав.

# 490
  • Мнения: 2 084
Хи, хи - има го и при петгодишните. Днес излязохме с уговорката, че при втората забележка, ще се обърна и без да обяснявам нищо се прибирам от разходката. На третата се фръцнах, извиних се на другия, че разходката свършва, заради брат му и тръгнахме. Че като се почна... На 5 са по-гласовити. Обаче вървя си, говорим си с другия, което засилва писъците. И я докара до 'ще те ударя". Ай като ми кипна чайника - креснах по улицата, че ако се опита такъв ще му плесна... Доста е добър в словестните битки. Ама и аз не се давам. И така до в къщи. Порева си детенце, поосополиви се, усъвършенства си скандалждийската култура.
Другото не се тръшка чак така. Пробва се, ама той се тръшка с финес, така да се каже. Не изкарва от релси. Спира преди да е минал границата. Устатото ми чудо не спира преди да ме изстреля доста зад границата. И баща му така прави. Обявила съм им война - няма да готвя!

# 491
  • София
  • Мнения: 9 517
Кудку, той много пораснал, бре. Сладур

# 492
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Че като се почна... На 5 са по-гласовити. Обаче вървя си, говорим си с другия, което засилва писъците. И я докара до 'ще те ударя". Ай като ми кипна чайника - креснах по улицата, че ако се опита такъв ще му плесна... Доста е добър в словестните битки. Ама и аз не се давам. И така до в къщи. Порева си детенце, поосополиви се, усъвършенства си скандалждийската култура.
..............Устатото ми чудо не спира преди да ме изстреля доста зад границата.

Все едно за наш Иван и мен е писано. И на шест е абсолютно същото. Баща си докарва до шамаросване най-редовно като почне да отговаря. И не мога да разбера как никога не се усеща кога трябва да спре. Всичко знае и всичко може да ти обясни.

# 493
  • София
  • Мнения: 9 517
Мда... за сега май аз имам най-послушните и кротки деца във форума  Mr. Green
Не само големия слуша, но и малкото. Е, тръшкат се от време на време, ама не ме изкарват из нерви. Или пък аз съм най-дебелокожата и вече свикнах  newsm78.
Ние имаме готина случка от вчера - седим всички на балкона, малкото се инати да ми къса пъпките на розата. Баща й - не, тя - усмивка и пак хваща пъпката. На шестия път баща й й каза "Щом не слушаш, прибирай се вътре - наказана си.", като очаквахме, че си говори на вятъра, а то  ситното взе че се прибра и се лепна на другия край на стаята на стената - седи облегнато, наказано и се хили. А никога не е наказвана, а и брат й не е наказван в последните месеци, май само кучето постоянно е наказано. Та така.

За сметка на това отново поредна нощ не съм спала, щото на ситното му растат зъби, а пък големия е отново с хрема и кашлица, има варицела в детската, скарлатина в друга група... Май съм станала дебелокожа, то избор нямаш в един момент.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 10:08 от Фоксче

# 494
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Аз на Ваньо само веднъж опитах да приложа наказване прав до стената с вдигнати ръце. Той беше на 3 години, не помня вече провинението. Та беше ме ядосал аз го наложих въпросното наказание със срок докато баща му си дойде (знаех, че всеки момент това ще се случи). Стоя нашият десетина минути там без въобще да роптае, влезе баща му, обяснихме се и наказанието приключи. На следващия тръгнахме да се приготвяме за следобедна разходка и аз казах, че трябва да изчакаме тате. При тези ми думи Ваньо отиде във въпросния ъгъл и застана в същата поза като предишния ден да чака татко си.... толкова беше разбрал от "наказването".

Общи условия

Активация на акаунт