Хайд парк 2

  • 113 733
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз не наказвам до стената с вдигнати ръце - струва ми се някак си... не знам какво. Наказанието при нас е (за големия де) - отиди в другата стая, помисли по това, което сме говорили и като си готов да поговорим пак, ела. Ами, откакто стана на 4 - работи, а и напоследък не ми се е налагало да го правя, но може би просто им свикнах на номерата. Затова ми беше странно, как малкото се самонаказа. Май само кучето го наказваме на мястото си да стои, но и той не го прави - все под масата се крие, като е наказан. Ох, наказания, наказания... хич не ги харесвам. Сто пъти предпочитам да говоря, да повтарям едно и също нещо по 100 пъти, но по някога се налага.

# 496
  • Мнения: 3 246
е като сте отворили темата за инатите, поне да се успокоя че не излизам само аз от релси, снощи обаче не успях аз да подивея , ами дребния - имаше си порвинение и съответно наказанието беше да не гледа филмче  при това диска беше нов, първоначално реши че ще му се размине и продължи да си прави, това което си е наумил, втора фаза беше "аз си отговарям за играчките и филмите", да бе ама не му мина номера, третна фаза беше кански инат, сиреч - нададе буен вик,  и тропаше с крак, накрая се кротна но реши да пореве за всеки случай, и като видя че няма да помогне , каза "ако сега слушам вече утре ще гледам ли филма" та така, а предния ден в рамките на пет минути бях най-лошата и после най- добрата майка...
вчера пък така командореше горкото куче -" Рекси, излез от там, после - я ела тук да изгониш мухата от стаята...." горкото животно накрая се скри в банята, а детето заяви че кучето не искало да го слуша, после ходихме до баба му та там се опита и нейното куче да командори Crazy
 

# 497
  • Мнения: 4 138
ганката, ти уби всичко детско в мен. Mr. Green аз се надявах детето още малко да е неадекватно, после да си станем приятелки. а, впрочем при нас и това помага. казвам и че няма да съм и приятелка и тя слуша.
сега обаче ни се води, ни се кара, защото баба и е тук и не ни бръсне за сливи. а последната я защитава и става мазало.

# 498
  • Мнения: 3 246
Е Мата ми то е съвсем нормално пред баба да си показва номерцата, пък и теб да не те зачита, особено ако баба й я глези повече. Хм ми ти днес не си ли на разходка Hug

# 499
  • Мнения: 4 138
около един или два тръгваме. сега раздадох правосъдие и всички шепнат Mr. Green
предполагам, ще вечряме във верона, после до венеция са стотина километра.
казах им, че ако не слушат, става дума за двете големи деца, си взимам детето и се качвам на първия влак за вкъщи. парите са в мен Joy
те да бутат колата до мюнхен..........

# 500
  • Мнения: 3 246
 hahaha hahaha hahaha добре се справяш с големите деца ми приятна разходка и да те слушат всички, че лошо става Hug

# 501
  • Мнения: 4 138
ще хвърчат май глави, натам вървят нещата................затишието е измамно...........
ще докладвам от мястото на инцидента лайф bowuu

# 502
  • Мнения: 3 246
Ами ще чакаме репортажи от мястото на събитието Hug

# 503
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
ганката, ти уби всичко детско в мен. Mr. Green аз се надявах детето още малко да е неадекватно, после да си станем приятелки. а, впрочем при нас и това помага. казвам и че няма да съм и приятелка и тя слуша.

С момичетата е друго. Албена и тя се тръшка - има си едни танц бягане на място и реване с всички сили, обаче така хубаво умее да си прецени кога започва да става лошо... и става кротичка и гальовна... Толкова хубаво се разбираме в повечето случаи с нея, че чак ме плаши на моменти послушанието й. Аз много кротки и послушни деца не обичам.

Ама пък от друга страна и зодиите май имат значение, защото един колега на мъж ми има две момичета със същите зодии като моите и при тях положението е същото. Овненцето просто като си навие нещо на рогата, докато не си изкара голямо наказание с отговарянето, не мирясва. А другата седи докато й се карат за нещо, гледа разбиращо.... и после прави каквото си знае.

То "шамаросването" от баща му е един-два пъти по дупето и нещата се кротват, достатъчно е да усети, че ни е изкарал от релси. Аз досега ефективно наказание не съм измислила, само говоря, говоря, говоря, говоря, говоря.... и всеки път имам чувството че наливам вода в каца без дъно. Е, случвало се е и да крещя когато става неудържимо, но и това няма кой знае какъв ефект - много скоро се спретва следващо изпълнение.

Обаче аз моите не си ги давам... Толкова време съм ги чакала и точно такива си ги искам!

# 504
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз пък се сърдя. Млъквам като пън и той става един миличък, кротичък, добричък, умилкващ се... да не го познаеш - Мамо, това, мамо, онова, мамо, обичам те. Ситното пък като му се скара баща му и подава буза за целувка. Абе деца...

# 505
  • Мнения: 1 152
http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/funkids/kids.htm

Малко усмивки в края на деня Laughing

# 506
  • Мнения: 2 172
Фоксиииии,

кой изкукал, че не разбрах?

Аватарът ми или аз newsm78 Щото него  ще го сменям пак някой ден...ако е за мен, нек'фЪ тУталнУ изтрещелЪ ли съм изкаш да кажеш,а Simple Smile, ама ха!

Аз съм бяла и добра сега , че се видях с много съкъ хора тези дни Simple Smile

# 507
  • София
  • Мнения: 9 517
Аист е бяла и добра  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 2 172
 Grinning Grinning Grinning и ти, и ти...

# 509
  • София
  • Мнения: 9 517
Аист, съмняваш ме с тоз щъркел, кво носи в клюна си?

Общи условия

Активация на акаунт