Пролетните ви парфюми 5

  • 14 628
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Хоп да не ви изпусна. Тес страхотно оформление  smile3525

# 16
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Айде и аз тук- обожавам нейните парфюми. Имам Beyond Paradise и Pleasures Intense - просто невероятни

Можете ли да ми опишете Clinique Simply (четох, че също е на Estee Lauder company  newsm78), предлагат ми го за замяна а не мога да го намеря за да го подуша   bouquet

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:15 от Рапунцел

# 17
  • Мнения: 423
Добро утро!
Да се запиша в новата темичка. Тес поздравления, за оформлението на новата темичка. Страхотно е  Hug!
Парфюмите на Ести Лаудер ми допадат и са доста трайни! Имам Pleasures и много си го обичам, много траен,цветен аромат подходящ за пролетта. Майка ми има Pleasures Intense тя много си го харесва даже ми казвала,че често я питат с какво е пръскалана, защото хубаво ухаела. Много цветяяяяяя  Heart Eyes!

# 18
  • Мнения: 4 166
Здравейте момичета  bouquet, много се радвам, че оформлението на темата ви харесва и не топли само мен - искам на плаааааж, на мореее  sun Има доста парфюми на Ести, които харесвам, но и някои, които са повече от странни - визирам Dazzling Silver, влюбих се в него от парфюмирана страница във (Воуг или Космополитън, да не излъжа) и после си го купих от чужбина - ееее, господи, толкова е странен, стипчиво -задушлив.......много особен, на кой ли не го подарявах всички ми го връщаха Laughing Laughing накрая сестра ми се престраши и го изпръска, признах я за смелчага Grinning

Рапунцел - Май много, много не се харесва Симпли на Клиник, размених го на приятелка - новата му притежателка също го размени (да не би да е същия), не рискувай с него, ако не го познаваш е моят приятелски съвет  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 407
Моного са свежарски парфюмите и,обожавам ги..

# 20
  • Мнения: 4 166
Плежърс класическия и подвидовете му, Емералд Дрийм, Бионд Парадайз - все хубави аромати за лято и топло време. Това, което много ми харесва в марката е, че никак не са еднопосочни - имат свой стил, но не са еднотипни - пробват в много посоки, експериментират, в повечето случаи много успешно Grinning

- а какво мислите за това Кавали, никога не съм имала нищо негово, най -отблизо познавам Серпентин, този специално само заради флакона го заобикалях дълго време, но май взе, че ми допадна - парфюм за купон, за парти - несериозен и секси, така ми се стори Grinning

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 10:16 от Tess d`Urberville

# 21
  • Мнения: 214
Здравейте момичета!
Много готина нова темичка Tess HugНа Estee Lauder почти нищо не познавам освен Pleasures и ще се радвам да науча повече за другите.
Miriama и аз се колебеаех между няколко като Pleasures,Diorissimo ,Love me love me not -Dior.При мен везните почват да тежат в посока Diorissimo което е момина сълза-умирам за този аромат на момини сълзи през пролетният сезон.Основата е жасмин.Страхотно парфюмче.
Жаки,красавица си ти!Защо не се яви на МИС БГ?????  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 590
Tess, от това Кавали нямам впечатления, но имам от това: http://www.fragrantica.com/perfume/Roberto-Cavalli/Roberto-Cavalli-Her-847.html  не знам дали си приличат по друго освен по флакончетата, но специално това, което съм показала на мен много ми допадна, но някак много бързо си замина. По тийнейджърски ми се стори, но иначе лек , приятен и свежарски парфюм(леко сладни). Някой ден трябва да ги сравня. Някак като гледам шишенцето си мисля, че Pink-а ще е по наситен, но това са си мои асоциации от по наситените цветове на самия флакон  Mr. Green
Миши и аз смятам, че която и да беше дали Тес или Жаки да се беше явила на Мис Бг щеше да е хиляди пъти по-достойна за титлата от сегашната такава   Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 972
И аз тук Simple Smile.

На Ести имам само Емералд дрийм, и то от смяна. Тес, да знаеш, че вече е преполовен, върви към свършване  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 166
Значи си имала другия, аз пък него не познавам Simple Smile, Вили трогваш ме, но съм далеч от такива претенции  bouquet, Еликс как си - добре дошла  bouquet - много е хубав Емералда Peace

# 25
  • Мнения: 214
vili и аз много харесм това Кавали,което си показала Just her. Peace

# 26
  • Мнения: 522
Този някой да го е срещал скоро. Търся го отдавна.

# 27
  • Мнения: 214
О,Tess също е за конкурс!Аз нямам нищо против блондинките,обаче ми харесват много специфичен тип руси жени,като Скарлет Йохансон и Никол Кидман.Жаки на снимката е много хубава.Има точно такава бяла кожа и платинено руса коса. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 166
Абе всички сме за конкурс то е ясно Laughing, Миши и аз харесвам хладното излъчване и стил на Никол Кидман Peace Паола това Роко Бароко ли, че не го виждам добре Simple Smile

# 29
  • Мнения: 22 433
Я да вземем тогава да си сложим и по една снимка като за конкурс. ))))))
Дали да съм първата престрашила се?.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт