Пролетните ви парфюми 5

  • 14 645
  • 374
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 522
Съжалявам и аз да ти го кажа но на тази цена е ментак.

# 331
  • Мнения: 338
 В get.bg цените на старите Диори са горе -долу същите Peace
http://get.bg/catalog/index.php?cPath=3_422_536&sort=&filter_id=306

# 332
  • Мнения: 13 627
Тея парфюми кой знае колко години им седят по складовете, за да са толкова евтини. Просто им нямам доверие!

# 333
  • Мнения: 2 590
Били нямам опит с този сайт. Смятам обаче , че е възможно, тъй като наистина е стар аромат (лансиран отдавна), а и гледам другите парфюми горе-долу са подобни цените по сайтовете. Не е като някой друг сайт където няма значение коя марка е и т.н цената една и съща за всички парфюми. Така, че съм склонна да мисля, че може и да не е менте.
Иначе Жаки аз съм поръчвала от мегашоп и съм много доволна, на менте не съм попадала. А парфюма на Бети Баркли е само 24 лв. за 50мл. още се колебая де.
Защо бе Жаки ти къде мислиш залежават на БЗ парфюмите, пак по някои складове най-вероятно. Поне в складовете е тъмно и хладно  Joy
paola2, благодаря виалчето наистина е евтинко, но за съжаление не съм много наясно как да поръчвам от чужди сайтове, а и нямам рег. в пей пал.

# 334
  • Мнения: 13 627
Ами в BZ си мисля, че е друго, защото се купува повече (така поне аз си мисля). Демек зареждат непрекъснато. А в сайтовете надали се избиват да купуват. Например в сайтовете винаги имат стари парфюми или лимитирани версии (има Ескади от преди доста години)...но щом казваш, че Мегашоп са ок, може и да опитам. Аз си поръчах веднъж от дона.бг и съм убедена !!! че беше менте. На кутията пишеше на арабски!

# 335
  • Мнения: 2 590
За другите сайтове не смея да кажа със сигурност, казвам само за този който аз съм пробвала. Иначе в другите теми доста момичета споменаха, че са доволни от мегашопа и гет.бг.
А пък аз да си кажа честно след онази случка за която ви разказах в БЗ не ги смятам за много коректни, а и смятам, че са им доста завишени цените там. Естествено това си е мое мнение. Не ангажирам никой с него

# 336
  • Мнения: 13 627
Ами може да опитам, този Believe много добре ми звучи. Има гуава в него Simple Smile)) Много харесвам гуава
п.п. и четох, че малко приличал на Ейнджъл... Thinking

# 337
  • Мнения: 2 590
Жаки кой е този Believe??? Не се сещам за кой говориш.
П.С. Ние обаче в петък вечер си нямаме друга работа, а в къщи си седим  Joy

# 338
  • Мнения: 2 331
Ами, ще рискувам и ще споделя опит...дано не е горчив! Peace

# 339
  • Мнения: 13 627

Ами аз уж щях да излизам, ама то брули един вятър, вее сняг...едвам си изведох кучето...

# 340
  • Мнения: 2 590
Били, стискаме палци.
Jaquie, и бутилчето изглежда добре. Имам чувството, че ще е свежичък.
То и моето излизане се провали, но по други причини, а като гледам половинката вече спи на дивана  Shocked

# 341
  • Мнения: 338
Според мен не е важно парфюмът от колко години е, а как е съхраняван. Имам Самсара на Герлен от повече от 10 години (останало е малко на дъното) и въобще не се е променила Peace.
Колкото до сайтовете, на никой от българските не може да се вярва на 100 %. Лично аз съм взимала само 1 път от гет и 1 път от мегашоп и парфюмите си бяха ОК. Но има момичета, които се оплакват, че са попадали на ментета  Thinking.

# 342
  • Мнения: 522
Сетих се за този, но за мен е точно летен парфюм. Скоро не съм го срещала.

# 343
  • Мнения: 2 590
Pelagia , специално от гет и мегашоп ли са се оплаквали Shocked Охххх аз съм поръчвала само от мегашопа общо 6 парфюма нямам оплаквания, но вчера поръчах един Адикт от гет. и сега се притесних newsm78
Иначе в кръга на майтапа нали в складовете е тъмно и хладно. Wink

# 344
  • Мнения: 13 627
Аз имам поне 15 парфюма които са купени преди 5-6 години и някои от тях са се променили. Някои имат различен цвят, а и миризмата вече не е същата! Има и други, които си седят същите. А аз ги държа в кутиите им и на тъмно и хладно място...

Общи условия

Активация на акаунт