Пролетните ви парфюми 5

  • 14 673
  • 374
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 590
Поемам си отговорността с поканата.   bouquet Само казвайте къде искате да ви водя, за да резервирам предварително местата , а и да подготвя програмата. Хем и една ароматна обиколка можем да направим  Grinning

# 316
  • Мнения: 4 232
Това би било голям кеф -всички заедно на парфюмерийна обиколка Crazy, жалко че живеем толкова далеч една от друга, иначе много обичам Варна, в много красив град живееш.  Peace Simple Smile

# 317
  • Мнения: 13 627
Да, много е хубаво. Аз съм била само веднъж и просто се влюбих в града. Жалко, че не съм се родила там Sad

# 318
  • Мнения: 4 232
Сестра ми е родена във Варна (от първия брак на майка ми е) и като бях малка ходехме често при нейната баба, къщата им беше до хотел Черно море, на една много хубава улица - детски спомени Heart Eyes

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Още дочитам от днес какво сте писали, но като видях Варна не се стърпях  Grinning
Но в тоя студ къде сте се засилили към морето, дайте на лято да организираме срещичка  Party
Миналата година бяхме там на море, града и на мен много ми хареса. Особено вечер, когато всичко е осветено.

Уф, с тоя сняг ще ми се размине разходката из София  Crossing Arms В Пловдив вали само дъжд.

# 320
  • Мнения: 2 590
Благодаря момичета, много се радвам, че ви харесва родния ми град.
Да попитам някой срещал ли е това и има ли впечатления дали става за пролетно време? http://www.fragrantica.com/perfume/Betty-Barclay/Betty-Barclay-in-LOVE-1751.html

# 321
  • Мнения: 338
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ...Има ли голяма разлика в аромата и трайността на Poison и Midnight Poison на Christian Dior?Иска ми се да си  поръчам от тук , но ги няма и двата...
Предварително ви благодаря и се надявам да можете да ми помогнете!
Били, всяка от отровите на Диор има своето очарование, но лично аз не те съветвам да купуваш от сайта, който си посочила. От 100 км си личи, че са пълни ментета. Не може всички парфюми и марки да са на 45 лв. и да има все от най-големите разфасовки. По-добре да вложиш малко повече парички, но да не изгориш с менте Peace.

# 322
  • Мнения: 2 590
О да Pelagia е много права. Как не бях обърнала внимание кой сайт си посочила. ooooh! Наистина са ментета.
А това срещали ли сте го ? http://www.fragrantica.com/perfume/Guess/Guess-Gold-1590.html

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 20:03 от vili_2703

# 323
  • Мнения: 663
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ...Има ли голяма разлика в аромата и трайността на Poison и Midnight Poison на Christian Dior?Иска ми се да си  поръчам от тук , но ги няма и двата...
Предварително ви благодаря и се надявам да можете да ми помогнете!
Били, всяка от отровите на Диор има своето очарование, но лично аз не те съветвам да купуваш от сайта, който си посочила. От 100 км си личи, че са пълни ментета. Не може всички парфюми и марки да са на 45 лв. и да има все от най-големите разфасовки. По-добре да вложиш малко повече парички, но да не изгориш с менте Peace.
Бих добавила, ако не познаваш Midnight Poison, първо да го тестваш. Аз обожавам Poison, но Midnight Poison така и не успях да я харесам, а и не намирам нищо общо между двете, освен, че са силни и интензивни аромати.

# 324
  • Мнения: 13 627
Благодаря момичета, много се радвам, че ви харесва родния ми град.
Да попитам някой срещал ли е това и има ли впечатления дали става за пролетно време? http://www.fragrantica.com/perfume/Betty-Barclay/Betty-Barclay-in-LOVE-1751.html
Това съм го пробвала, но в Douglas. Много приятен аромат, плодов и сладък. Но тука май не ги продават...

# 325
  • Мнения: 2 590
Има го в мегашоп на много добра цена. Затова попитах.
А на сляпо никога не съм си купувала парфюм, че поне ако някой го е пробвал да се допитам до неговото мнение. Щом е плодов и сладък би трябвало да ми допадне.

# 326
  • Мнения: 13 627
Да, но и при плодово сладките може да има изненади Simple Smile Има аромати, които не са ми харесвали (въпреки, че главно по такива парфюми си падам) Но ако наистина не е много скъп може да опиташ. Но този е хубав Simple Smile Поне си спомням, че ми беше харесал. Любовен парфюм

А аз май се навивам да си поръчам на Бритни Midnight Fantasy или Believe...но да ви питам може ли да се вярва на Megashop? Някой да има опит с тях? Аз съм доста скептична като става въпрос за бг сайтове

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 20:41 от Jaquie

# 327
  • Мнения: 522
От този сайт си поръчвам виалчета , има и на този
доставката е безплатна
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_G-am-pid_ … 6W__products.html

# 328
  • Мнения: 2 331
Е, поръчах си класическата отрова от тук. Още не са ми се обадили за потвърждение, така че, кажете, ако е съмнителен сайта! Praynig
Е, май ще наминавам по-често!Страшно сте любезни и отзивчиви!
А за Варна...нямам спомени.Все сме към Бургас...Би било интересно да я разгледам.
Хубава вечер и още веднъж ви благодаря!

# 329
  • Мнения: 13 627
Честно да ти кажа, аз мисля, че са ментета Sad

Общи условия

Активация на акаунт