Пролетните ви парфюми 5

  • 14 647
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 627
Според мене не си приличат...Flowerbomb не ми харесва грам, а Starlight е точно мой вкус

# 76
  • Мнения: 4 172
И на мен много ми хареса, но тази цветна бомба не съм я пробвала.

# 77
  • Мнения: 2 590
И аз съм в квартал с къщи и пушещи комини. Иначе за мен Старлайт не е познат, но пък аз успях да намеря страна прилика между Flowerbomb и A-man  Joy Joy
П.с. Цветната бомба не ми хареса.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 172
 Laughing Уцелила си
Сега се мъча и аз да се сетя на кой ми заприлича Плежърс  Grinning
Само на блотер ми пръснаха. Помня, че беше нещо пролетно, дали не беше 5 авеню  newsm78 В него също усещам люляк.

# 79
  • Мнения: 4 172
Аз пък мислех, че едва ли не всички я харесват, още повече почитатели на сладичкото Thinking

# 80
  • Мнения: 13 627
Но като шишета някакси си приличат Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 590
Laughing Уцелила си
Сега се мъча и аз да се сетя на кой ми заприлича Плежърс  Grinning
Само на блотер ми пръснаха. Помня, че беше нещо пролетно, дали не беше 5 авеню  newsm78 Там пак усещам люляк.
Аз ли съм уцелила? Shocked

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Не Вили  Joy
Аз докато напиша /за Тес ставаше дума/ и вече бяха публикувани няколко отговора  Grinning

# 83
  • Мнения: 2 590
ХАхаха аз тъкмо си помислих, че не съм се побъркала и не съм сама. Тюх... hahaha

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Flowerbomb не съм го пробвала, но може и да си права  Grinning Вили

# 85
  • Мнения: 2 590
открих само една обща съставка Бергамот. И на двата е в топ нотите, нищо, че единия е дамски, а другия мъжки  hahaha

# 86
  • Мнения: 13 627
Сега толкова ми се прииска да си взема Starlight....ужасно.... манията няма край Sad

# 87
  • Мнения: 4 172
 smile3511 Охх Жаки и аз го искам - това вече на нищо не прилича, пък и приятелят ми много започна да се дразни ooooh!

# 88
  • Мнения: 2 590
Сега толкова ми се прииска да си взема Starlight....ужасно.... манията няма край Sad
Покажете ми моля шишенцето на този Старлайт, че не се сещам. newsm78

# 89
  • Мнения: 4 172
  - заповядай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт