Пролетните ви парфюми 5

  • 14 675
  • 374
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 627
Моя е свикнал вече Simple Smile Аз само да му кажа, ще ми го вземе..ама ще е доста нагло...за последните 2 месеца ми е взел 2 парфюма

# 91
  • Мнения: 522
Охо тука конкурсче нещо се е заформило...
Тес парфюма за който питах по-напред е Тре на Роко Бароко.
Не намирате ли някаква прилика между Лолита и Енджъл?
Сега ще си разровя снимките на компа, да се покажа и аз ама тука са ми само от банкетите.. Joy

# 92
  • Мнения: 13 627
Aз не намирам никаква прилика между Лолита и Ейнджъл. Лолитата за мене ухае на сладък ликьор и много силно усещам бръшляна

# 93
  • Мнения: 2 590
Хм и аз не намирам прилика между Лолита и Ейнджъл.

# 94
  • Мнения: 522
Aз не намирам никаква прилика между Лолита и Ейнджъл. Лолитата за мене ухае на сладък ликьор и много силно усещам бръшляна

В Енджъл Иносент ?  newsm78

# 95
  • Мнения: 2 590
Иносента не ми е познат. Ще го проуча

# 96
  • Мнения: 214
А на мен ми стана адски топло катопроюетох нотките на този .
Michael kors Island hawaii.paradise cocktail of clementine, orange, neroli and pineapple. The heart is composed of neroli, Sambac jasmine and ginger lily from Hawaii

# 97
  • Мнения: 2 590
Миши това нещо има ли го в Бг? Май не съм го засичала.

# 98
  • Мнения: 214
май го няма,аз гледам фрагрантика.Има още 2 такива острова негови -Капри и Фиджи

# 99
  • Мнения: 214
А това е на ПУПА.Пробвах го бързо,но днес ще го тествам пак има го до нас,защото ме впечатли,It was designed by Jean Charles Niel and unites the watermelon juice, raspberry and Sicilian orange in the top, rose, Indian jasmine and lily of the valley in the heart, and patchouli, vanilla and caramel in the base.Chypre Fruity.

# 100
  • Мнения: 338
Здравейте, от доста време не съм се включвала в темичката Mr. Green.
За мен най -хубавите парфюми на Estee Lauder са Beautiful и Knowing. Имала съм и Pleasure, но ми е някак обикновен.

# 101
  • Мнения: 13 627
Aз не намирам никаква прилика между Лолита и Ейнджъл. Лолитата за мене ухае на сладък ликьор и много силно усещам бръшляна

В Енджъл Иносент ?  newsm78
О не! Нищо общо! Лолитата е много по-горчив парфюм. Иносент е супер сладичък...ухае на мед Simple Smile

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Новия на Версаче бил хубав,сега очакваме и мадам на Гутие,за него мога да кажа, че е супер мой тип е свежарски Simple Smile не е тежък както класическите му,Версака още не съм го помирисала и още не мога да твърдя,някой от чужбина ако го е взел да казва как е без бой Simple Smile

# 103
  • Мнения: 522
Aз не намирам никаква прилика между Лолита и Ейнджъл. Лолитата за мене ухае на сладък ликьор и много силно усещам бръшляна

В Енджъл Иносент ?  newsm78
О не! Нищо общо! Лолитата е много по-горчив парфюм. Иносент е супер сладичък...ухае на мед Simple Smile

Да съгласна съм че е горчив, но в развитието си ми напомня в определена нотка на Иносента. Явно само при мен е това усещане.


Новия на Версаче бил хубав,сега очакваме и мадам на Гутие,за него мога да кажа, че е супер мой тип е свежарски Simple Smile не е тежък както класическите му,Версака още не съм го помирисала и още не мога да твърдя,някой от чужбина ако го е взел да казва как е без бой Simple Smile

За кое Вессаче става дума?

# 104
  • Мнения: 13 627
Аз в Иносент усещам главно мед и здравец!!!! не знам защо...но наистина ми напомня на здравец Grinning

Общи условия

Активация на акаунт