ЮНСКИ 2009! Тема № 43

  • 12 134
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Франческа   bouquet!

Я да се запиша и аз в новата тема като споделя и нашата вечеря - наденици на грил, картофено пюре и салата. За десерт, току що моят син спретна един кекс (мъжа ми му помагаше, разбира се).

# 16
  • Мнения: 1 475
засега само запис, че днес ме мързи да пиша и само мъничко ще пиша Blush

Франчи, мерси   bouquet

Имам повод да ви почерпя днес -сутринта кантара ми показа точно 70кг- ха да са ми честити и все така да продължавам в същия темп!!    261uusmile3535 Animal Pig/грух-грух/



А и  утре ще имам повод да черпя, започвам обратното броене според линийката от 100 надолу  Mr. Green

Да кажа, че и аз го знам магазина на 5-те кюшета, миналата седмица го открих и много ми харесаха, дрешките, които продаваха в него!!

Вие си похапвате готвенко- аз пък здраво набивам бисквити, вафли, ядки, ей и сега едан голяма кутия с шоколадови бисквити си изядох за има няма 15 мин пред компа!! newsm55

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 19:26 от somebody

# 17
  • Мнения: 5 001
Франческа и от мен  bouquet Hug

Аз съм на вълна зеленчуци на скара Crazy не че ми личи де  Wink за мъжете вкъщи и телешки пържоли.
Само след последните постове някой да не тича до магазина Laughing
somebody честито Hug ще грухтиме повечето на финала май май  Laughing
лека вечер от мен Hug

# 18
  • Мнения: 78
Франческа, мерси за темата...супер е!!!
Като чета какви вкусотии сте наготвили...аз днес ще го ударя на мързел. Вкъщи е като палестински лагер. Започнахме ремонт на другата баня и тоалетна плюс мокрото помещение и майсторите се сетиха да дойдат в 7 вечерта и сега къртят плочки #2gunfire Ако живеех в София щях да се самопоканя на вечеря при някоя юнска мама Thinking.
Promiscuous Girl  и аз мисля, че не трябва да се плашиш за кръвното, но ако се наложи е по-добре да полежиш в болница и да се изяснят причините. Аз пък получавам сърцебиене и в четвъртък съм си направила час при кардиолог.
Ще чакам мамите, които ще ходят на отворено врати в Токуда, утре да споделят впечатления.

# 19
  • София
  • Мнения: 32
Promiscuous Girl, за да проследиш дали тези високи показатели на кръвното не са инцидентни, няколко дни подред си мери кръвното сутрин и вечер... Аз в момента пия профилактично Допегит - 3 х 1/2 табл., тъй като нормалното ми кръвно е 50-60/80-90, а сега 70-80/110-115... Док ми каза, чи при такива ниски изходящи стойности кръвно с граници 100/120 е високо и ако ги достигна ще ме приемат в болница...  Много е важно и да почиваш!!! Hug

# 20
  • Мнения: 193
Франчи темата е страхотна и свежа. Hug
Аз готвих леща и за утре сутринта си правя макаронки на фурна.Лещата мъжо ще я яде с наденички,а аз не защото имам киселини от наденици,салам и кренвирш.
Приятна вечеря на всички мами.Добре да запълните коремчетата и бебоците да подскачат от кеф.  bouquet

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен......преди малко се прибрахме....

Днес ми е първи ден в който си следя кръвното и резултатите не са много лоши около 125,130 на 85,90 горе долу не е много височко.....дано не ме вземат в болницата....ама чак другия понеделник трябва на изледвания и преглед и записките на кръвното от цяла седмица.....и тогава ще решава  сега трябва да само да ям по повече и да си следя кръвното....

Поръчаха ми да ям белтъци ...аз по две яйца ям ...добре че обичам....и гледам да ям белтъчни храни днес опосках две консерви с риба с доматен сос,а за вечеря имам печено пиле с ориз и гъби и салата от доматки с босилек и сиренце.....

Днес се гледахме с моя мъж на огледалото почти съм го стигнала..ха ха ....готиното е че вече ми е пораснал коремчо,че малко се притеснявах.....

утре трябва да довърша скиците на дрешките на беба че в четвъртък ще ги пращам на едната фирма да ги почва....много се кефя какви гащи с дантелки съм и намислила дано станат готини....

ние ремонта ще го почваме между цветница и велигден някъде дано само времето е готино....

Избрали сме и на беба три имена ..София,Вероника и Михаела.....и ще си избираме ама не знам как ще си изберем .....на мен Фаворит ми е София галено ще и викаме Софи много френско ми звучи....

Отивам да слагам да вечеряме че стана време вече да ядем......лека вечер и лека нощ ,ще ви пиша пак утре......целувки и прегръдки....  love001

# 22
  • София
  • Мнения: 2 132
И у нас е паднала бомба заради ремонта и си нямам кухня в момента, та скъпото ми мъжленце донесе едно пиле на грил и салатка  newsm53
Роси, опитай лещата със кисели краставички, аз само така я ям от детската градина насам   Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, аз съм вече със зверски киселини, на ден взимам по няколко таблетки Стопацид и талцид и нищо. Sad Облекчава ме за 20-30 мин и после пак, а като легна, напрао ще повърна от тях.
За килограмите, аз реших да почна да поограничавам тестените неща. Сладко тази бременост не ми се яде много, а любимия ми шоколад не мога да понасям.  Sick Даже мисля да започна да си правя пълнозърнести хлебчета, защото не мога вече да го гледам купешкия хляб. Сутрин закусвам обикновено мюсли фитнес с мед и бадеми с прясно мляко, много ми е вкусен.

# 24
  • Мнения: 222
Извинявайте, момичета, беше грешка  Embarassed

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 19:51 от Furby

# 25
  • Мнения: 9 814
Аз днес сутринта се бях притеснила, че вече съм 54,5 кг. Толкова бях, когато родих Кати. А сега... Tired Определено съм качила доста, все пак забременях 47 кг.- това са 7 кг. и половина. Надявам се да се огранича до 60 кг. Обиколката на корема ми е вече 85 см.
Роси, мерси за идеята, утре ще сготвя и аз леща, всички вкъщи я обожаваме, особено Кати.

# 26
  • Мнения: 456
Еха, нова тема  Grinning Франческа благодаря   bouquet
Promiscuous Girl, дали пък високото кръвно не се дължи на притеснение  Thinking Аз няма да забравя веднъж в училище как ми измериха 140 не помня на колко и лекарката се шашна. Мерките и теглилките тогава много ги преживявах. И аз вървя с килограмите усилено нагоре и нищичко не мога да направя. Опитам ли се да ям нещо по-диетично след два-три часа ми става лошо и повръщам. Нашия господин изглежда е любител на калорична храна. Ето днес за обед си хапнах кисело мляко със захар и един банан и към пет едвам стигнах до тоалетната  Sick Разбира се после си хапнах три филийки с майонеза, луканка и два реда шоколад и нещата се оправиха.
За вечеря се каня да ям ориз със зеленчуци. А за информация моя мъж яде лещата със сирене  Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 2 132
Ivi, видях, че си взела количката на Кенгару-Виктория, нали и ние на нея сме и хвърлили око и днес видях една майка със такава, но жълта и я попитах дали и е удобна, а тя каза, че е супер, много маневрена и не много тежка и ми даде да опитам да я бутам, а аз така се разтреперих като видях малкото момиченце вътре направоо  Crazy
Та май реших за количката и сега само цвета трябва да си изясна  Grinning

# 28
  • Мнения: 639
В къщи супи, леща и боб са много на почит  Wink. Мъжът ми все ме ласкае, че съм "Царицата на супите" - преувеличава, разбира се  Laughing, а иначе той е много по-добър кулинар от мен!
Вече съм качила 9кг, основно на корем, гърди и бедра. Сега добре - дебели дрехи, якета, повече се скрива, ама като се постопли, какви прелести ще показваме  Laughing. Миналата седмица си купих една рокля, уж се харесах в магазина, а в къщи мъжът ми ми направи 2-3 снимки да се видя "от всички страни" и ... не знам дали някога ще я облека извън къщи  ooooh!
Франческа, благодаря за новата тема!  bouquet

Ayas, от няколко дни се каня да пиша - знаеш ли, ти отново ме накара да се замисля. Наистина не се сещам да познавам "лош" Стоян, всички, за които успях да се сетя, са (били) все готини, близки до душевността ми хора! Дори и за женския вариант - първо за Стоянка Мутафова се сетих (не че я познавам, за моя жалост) - искрено и се възхищавам на тая жена, и като актьор, и като човек!  Peace

# 29
  • Мнения: 753
Много хубаво оформление!
При нас менюто беше една запеканка - правя я с варени картофи, тиквички, заливка от сирене и яйца, масло. Преди няколко дена беше във вариант - картофи, царевица, сварено броколи, малко тиквичка, пак заливка. Правя я и с карфиол, картофи и царевица. Много я харесва мъжът ми. И отделно пиле с ориз, че на мен ми се прияде.
Иви, и нашият тати яде всичко със сирене  Peace
Мил, името София много харесвам! И се бях сетила от една позната с дъщеря с това име, че скоро не съм го срещала, а звученето му е страхотно /то аз съм си франкофон, де;)/ Дано всичко е наред при теб!

Да се похваля - отново ми понася маслото на Икаров против стрии и то реши проблема ми с кожата на корема, вече не се лющи Simple Smile Явно това си е мазилото за мене. Първия път от 5ти месец до края с него бях и никакви оплаквания нямах. Сега в началото не ми понесе миризмата, но от два дена става Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 23:33 от ayas

Общи условия

Активация на акаунт