Аз съм вече слаба и красива, Дюкан ме прави толкова щастлива - 165

  • 26 266
  • 499
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 158
На задържащите искам да кажа,че и това минава,но пък много изнервя.
Някой са с бърз метаболизъм и малко съпротивление,други с по-бавен,трети с ужасно бавен.Те туй е ключа за бараката.

И да отбележа,че режимът е за дебели хора,така че не е необходимо някой да се тормози с 5 дни П.

Виждам мацките ,които имат да свалят много и шапка им свалям за волята и търпението.Тва да си стриктен и дисциплиниран толкова много време и да се удържаш да не гъчиш е направо геройство.Който не го е изпитал,той нищо не знае HugСинът ми тренира карате и като реши да сваля,пие протеини и нищо друго не яде.Смъква страхотно бързо.Аз Гана Балканска,да не остана назад и аз пробвах,насулих 2 лъжици в една чаша и пей сърце.Кеф ти шоколад,кеф ти банан,кеф ти ягоди  chef
Това ми е протеиновият четвъртък,хем спазвам,хем не готвя.Дъщеря ми пък е баскетболистка,от нея пък усуквам витамини и минерали,без захар.Ама добре,че съм правила деца навремето,я!
Та лично аз в трета фаза препоръчвам на немразещите физическото ,да си повключат поне ходене пеш.Мърдане му е майката,де фитнес,де велоколело Grinning,де секс и то повечко..... newsm78
забравих и антицелулитните кремчета,пък признавам за Контратубекса не знаех,само рекламата гледах,това щи бъде утре надлежно закупено от мен.
Отивам да чистя банята,че имах гости и замириса на зоологическа градина,тези мъже не гледат ли като пикаят????

# 436
  • София
  • Мнения: 807
Анелия Hug единствено мога да те посъветвам да се въоръжиш с търпение. Навярно съвсем скоро ще има раздвижване! Няма начин! Още повече, че всичко изпълняваш стриктно! Очаквай скоро хубава промяна!  bouquet
Музичка, браво! Тук има много положителна енергия, напълно вероятно да ти е повлиала! Hug
sneji_bs, кола лайт е позволена.

# 437
  • Мнения: 5 001
Отивам да чистя банята,че имах гости и замириса на зоологическа градина,тези мъже не гледат ли като пикаят????[/b]

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Не могат бееее,крив им е мерника...

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 361
Отивам да чистя банята,че имах гости и замириса на зоологическа градина,тези мъже не гледат ли като пикаят????[/b]

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Не могат бееее,крив им е мерника...

Ако е нещо друго,ще го уцелят от първия път,ама тоалетната чиния им е много трудно да я умерят .... Joy

# 439
  • Мнения: 0
TheNMaster ---Като не уцелват, другия път напиши банята е в ремонт да ги видя какво ще целят.
Не мога да не си кажа сутрешното ми притеснение за това, че няма да мога да присъствам на срещата поради диагноза ---майстор в къщи ----отпадна .Днес ми казаха ,че фирмата им събота и неделя почива и ще довършват в понеделник.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ЕЕЕЕЕЕ---Няма по-щастлив човек от мен. Само живот и здраве и ще се запозная с всички вас



# 440
  • Мнения: 5
нямате изчитане, фиданки любими  Hug

mmmStelxen_m, Blumchen_fee, Mamma_mima Честит Рожден Ден!

Венерас, честита година!   bouquet

На всички с месечинки - Честито!   bouquet

Гардения, мъжа ти има ли пушка  Mr. Green страшна си  Peace


за мен днес е тъжен ден.. качила съм един кг. от вчера  Cry Cry Cry и ми се събират 1.5кг + за последните два (от 5) протеинови дни... честно казано ума ми не побира как е възможно  newsm78 newsm78 newsm78 Confused невероятно ми изглежда заради една-единствена съгрешена гъба да кача 1.5кг................... реве ми се пък  Cry Cry Cry

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:15 от incendio

# 441
  • Мнения: 5 001
incendio ,не ми се вярва да е от гъбата...Сигурно задържаш вода....
Ще спадне няма страшно  Hug Hug Hug Hug Hug

Ето ти един ритник  ritnik

# 442
  • Варна
  • Мнения: 141
Анелия, ти сама си си отговорила.  Многото диети са накарали твоя организъм да живее в стрес и да си къта калорийките, че не знае кога пак ще го храниш.
2. Не намалявай порциите. Тук наистина се отслабва с ядене на режимна храна. Както е азал Мечо Пух - колкото повече, толкова повече. Яж си протеините, пий си водата и чакай. Всичко ще си дойде на мястото. Няма изключения. А задържането е добро - инвестиция в кожата и прибирането й.

Сиска - ти и сега си такава хубавица.   love001Ако пуснеш снимки всички ще питат за преди.

Гардения - браво, мила!  newsm51 Знаех си, че ще станеш супер! Но чак пък 9 кила? От къде?

# 443
  • Мнения: 158
Май вече няма потупване с вълшебна пръчка???
 Да не би Фоли да е оторизирала някой да рита?
Я да ми докладвате ко съм отървала?

# 444
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
VAVA, ВИКИТО, mmmshushy80, tanyamanya, iv_mikova, vani_nik, Nyala, Gardenia, Флучия, Tatitt, mar4ela5, nelsun,Renka,l veneras, Клер, maia_at, anita7, miss_tyra, zorita-zoraide, bartok, СлаБе, Янич, svetlat, Петинка, mecheto, чочосан, Dorchester, gulbenur, Tumba_lumba, рошава, музичка, incendio, emili7497  Hug Hug Hug Благодаря ви!

Mamma_mima, честито и на теб! Весел празник!   bouquet Ама супер е така, като сме толкова много рожденички!  Flutter

Сега отивам да празнувам.
Приятна вечер на всички!

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:34 от mmmStelxen_m

# 445
  • Мнения: 33
   ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,
 СТЕЛ,НЕМСКО ЦВЕТЕ bdbaloni
 НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА С МЕСЕЧИНКИ И ГОДИШНИНИ:ДЕРЗАЙТЕ. smile3501
 АЗ СИ КАРАМ ТРЕТА ФАЗА И УЧУДВАЩО ЗА МЕН САМАТА,НЕ СЕ ИЗКУШАВАМ ОТ НЕРЕЖИМНИ    ВКУСОТИИ.ИМАХ ВЕЧЕ ЕДНА ГАЛА,НО КАНТАРЧО НЕ ПОМРЪДНА .
 ЛЕКА И ОТСЛАБВАЩА ВЕЧЕР  bouquet

# 446
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Hug забравихте ли ме? Simple Smile  Не съм писала доста време и съм изтървала цели три теми но нямам сили да чета.Малката беше болна с възпалено ухо е,интернета в къщи нон стоп се дъни и най после го оправиха а на работа е ужас немога да си дигна очите даже тия дни пропуснах едно от храненията през деня smile3515.Но ето ме вече съм на линия всичко си върви по план кантара и той е с мен тия дни и много ме кефи започваме да се сприятеляваме newsm68 newsm44  вече сам 68 кг но на см не свалям или нещо не се меря както трябва защото панталона който си купих вече ми е свободен. Аби да ви питам нещо вашите мъже които не карат диетата с вас как ви приемат моя постоянно се бъзика с мен уж да ми дадял стимул а като ме види с триците в ръка и ми вика "ама това го ядът прасенцата ти защо решила си и ти ли да стовош такава" първите два пъти се посмяхме ама взе много да го повтаря това иииииии fight А сега отивам да ви чета че бая съм изтървала Hug Hug Hug

# 447
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Днес си направих крем карамелче Много добре ми дойде като следобедна закусчица. За вечеря ще ям яйца с кисело мляко и чесънче.

# 448
  • Мнения: 2
Здравейте на всички  и аз реших да започна диетата на Дюкан .Искам само да попитам триците през всеки режим или не  и дали по време на диетата се пие кафе Simple Smile Благодаря предварително и успех на всички с диетата Crazy

# 449
  • Мнения: 0
Днес си направих крем карамелче Много добре ми дойде като следобедна закусчица. За вечеря ще ям яйца с кисело мляко и чесънче.
и аз реших така

Общи условия

Активация на акаунт