Моля ви за помощ и съвет какво става

  • 3 866
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
Обади се на лекаря си и му обясни какво става. Сигурна съм, че веднага ще те извика за преглед.

# 16
  • Мнения: 1 187
Почти всяка втора бременност протича с такива зацапвания , но това не е причина да не потършиш специалист.Отивай веднага на лекар да те прегледа!
И аз бях така, но задължително консултация с лекар за твое успокоение. Много късмет от мен!

# 17
  • Мнения: 931
Отивай на лекар още днес не го отлагай.При зълва ми беше така и от чакане да и дойде дата за прегледа стана късно и тя пиеше Дуфастон.Не искам да те плаша но няма какво да чакаш до Петък.УСпех стискам палци вс с теб да е ОК.

# 18
  • Мнения: 9 441
Мисля,че е от имплатирането на ембриона, но не е лошо да се консултираш с доктора си.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Отивай веднага на лекар.Примен се получи нещо подобно -едно петънце с кръв и леко розово зацапване на следващия ден.Аз отидох на  лекар , където установиха ранна бременност в трета , чевърта седмица  и започнах дуфастон .Стискам палци всичко да е наред и при теб Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 3 641
И аз съм на мнение,че трябва да отидеш на лекар веднага. Според мен не е от имплантирането, защото това се случва няколко дни след овуто, а доколкото разбрах е минало по-вече време. Тези зацапвания не трябва да се пренебрегват. Стискам палци Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 2 960
Почти всяка втора бременност протича с такива зацапвания , но това не е причина да не потършиш специалист.Отивай веднага на лекар да те прегледа!
после ни кажи кокво е станало с прегледа.
И аз имах на два пъти леки зацапвания,веднага отидох на доки ..нямах проблем .пожелавам ти го и на теб.От сърце. Praynig

# 22
  • Мнения: 74
съветвай се с лекар,но аз имах същото и когато питах лекарката тя ми каза че плода се закрепва,така че дано да е от това. Hug

# 23
  • Мнения: 1 103
Бързо при доктора не отлагай защо да чакаш до петък .

# 24
  • Мнения: 4 335
Не се притеснявай излизшно,много често при бременност има такова зацапване.
Иди на преглед и дано всичко е наред Praynig

# 25
  • Мнения: 247
Отиди на лекар ,ако ще и при друг . Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 512
И аз съм имала такова зацапване,но те съветвам за твоето спокойствие да се консултираш с гинеколог.Успех и леко бременеене.

# 27
  • Мнения: 1 484
извинявам  се

# 28
  • Мнения: 1 484
Много  се  извинявам  за  горния пост  ама  малкия  ми  натисна  копчето  и  го  публикува.Исках  да  кажа  и  аз  имах  такова  зацапване  точно  в  деня  когато   ми  беше  датата  на  цикъла  и  продължи  3  дни.Доктора  ми  обясни  че  провървява  когато  се  закрепва  плода  хубаво.Но е  добре  да  направиш  консултация.

# 29
  • Мнения: 251
Веднага се консултирай с лекар.И най важното не се паникьосвай.Стискам палци всичко да е наред.И да пишеш непременно след прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт