До мамите които имат кафе машина с дози

  • 7 634
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 930
благодаря ви за мненията Peace

# 16
  • Мнения: 117
Продават ли се тези кафета вече в София? Че на майка ми занесох такава машина и й изпращам от тук кафета. Ако има ще е хубаво. И къде ги има? Мерси  Flutter

Никой ли не знае?  Confused
В Метро

# 17
  • Мнения: 269
Здравейте, момичета. Имам един въпрос, надявам се някой да може да помогне  Blush
Аз имам машина за хартиени дози на Мулинекс, но много искам да пробвам тези на Филипс от първия пост. Проблемът е обаче, че те са двойни и не знам дали ще влязат в моята машина  Thinking Някоя от вас има ли машина различна от Филипсовите и да е пробвала от двойните им дози? Мерси предварително  Hug

# 18
  • Мнения: 208
И аз си взимам падове от чужбина за Сенсеото, защото тук не намирам  Naughty
Взех си от споменатите от Метро, но не стават  Sick Самият пад влиза в машината, но излиза почти чиста водичка  Tired

Ако някой иска да си поръчаме заедно?  Peace

# 19
  • Мнения: 655
Ако става дума за показаните конкретно дози кафе,те са за машина  Philips Senseo,аз поне не мога да си намеря тука в България и си ги купувам от Германия и не са никак скъпи там  Rolling Eyes тука съм си купувала от метро и от магазини за кафеподобни,но не ми пасват на машината и тругва само вода  newsm78 за едно кафе ми е идеална една доза,ама аз не го пия много силно  Peace

# 20
  • Мнения: 1
И аз си взимам падове от чужбина за Сенсеото, защото тук не намирам  Naughty
Взех си от споменатите от Метро, но не стават  Sick Самият пад влиза в машината, но излиза почти чиста водичка  Tired

Ако някой иска да си поръчаме заедно?  Peace
Аз имам Сенсео апарат за кафе с метални дозатори за обикновено кафе. Изработени са да пасват на всеки вид Сенсео. Така с обикновено ароматно кафе си правя  страхотно кафе сенсео. Братът на мъжа ми ги изработваше и разпространяваше в Холандия. Приличат на обикновеите дозатори с тази разлика че си имат една пластинка отгоре. Сипвам си пълен дозатор ако искам голямо или силно кафе и по-малко пълен за по-малко,или по-слабо кафе.Става страхотно с пяна и е супер ароматно. Като правя после ще направя снимка и при интерес от някоя от писалите по темата дами ще ги пусна във форума.

# 21
  • Мнения: 940
И мъжа ми сега обмисля да купи такава машина за нас, но още се чудим за модел. В офиса ни има на Спетема, и изобщо не ми харесва кафето, а и дизайна на машината е смотан.

# 22
  • Мнения: 27 524
Аз имам Сенсео апарат за кафе с метални дозатори за обикновено кафе. Изработени са да пасват на всеки вид Сенсео. Така с обикновено ароматно кафе си правя  страхотно кафе сенсео. Братът на мъжа ми ги изработваше и разпространяваше в Холандия. Приличат на обикновеите дозатори с тази разлика че си имат една пластинка отгоре. Сипвам си пълен дозатор ако искам голямо или силно кафе и по-малко пълен за по-малко,или по-слабо кафе.Става страхотно с пяна и е супер ароматно. Като правя после ще направя снимка и при интерес от някоя от писалите по темата дами ще ги пусна във форума.

Какво значи с метални дозатори за обикновено кафе?  Thinking
За Сенсео има пластмасови дозички  Simple Smile


# 23
  • Мнения: 931
Да споделя моя опит който имам: у нас сме с машинка на Лаваца и си правим 1 кафе нормално с 1 доза - дозата изглецда като течната сметана по кафенетата слагам я в ръкохватката и пускам машината .Кафето е достатъчно силно.
В офиса сме с машина баристо нейните дозички са хартиени кръглички и са пакетирани всяко по отделно в пакетчета - също прави достатъчно силно кафе.И двете машинки позволяват само 1 дозичка да се слага и стават невероятни кафета.

Общи условия

Активация на акаунт