Как да приготвя каша Слънчо

  • 14 940
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
и още нещо, внякои пюрета на хип има сухо пълномаслено мляко,и от тях ли не мога да му давам сега.направо съвсем се обърках
Кои точно имаш предвид?
в нежните зеленчуци с ориз и спанак.Досега му давах спанак на сънвал но от него мн се запича.

# 16
  • Мнения: 58
моя бебок си яде още от началото само кашите на Слънчо,но отначало само тези без глутен-бананова,прасковена и ябълка банан и манго WinkКогато беше на 6 месеца я приготвях така:към 160мл леко затоплена преварена вода прибавях от кашата на око до желаната гъстота.

# 17
  • Мнения: 15 379
Щом от спанака на Сънвал се запича, то от ориза със спанак на Хипп е още по-вероятно да се запече.
Можеш да му даваш от пюретата на Хипп, съдържащи пълномаслено мляко, но лично аз бих поизчакала още малко.

# 18
  • Мнения: 4 434
Отначало следвах указания,след това на око.

# 19
  • Мнения: 18
Aз не съм на мнение че по-скъпото е винаги  и по-хубаво ... - логично е произведеното в Бг да е по-ефтино от вносното //
А слънчо имат и безмлечни и безглутенови каши  Rolling Eyes
Мойта беба също си ги харесва и винаги се разтварят много хомогенно - приготвям ги: 5гр. каша (една супена лъжица или мерителната лъжица от АМ) към 30 мл вода

# 20
  • Мнения: 8 242
Няма никаква разлика в приготвянето на която и да е марка каши..
А дали има глутен - си го пише изрично на кутията, независимо дали е Слънчо, Зрънчо или Мулупчо  Laughing
Не гледай месеците, а чети с малките буквички какво съдържа Simple Smile
Не мисля, че е чак толкова проблем дали е пълномаслено мляко или АМ.. след като детето е на АМ.. И отдавна е яло краве мляко, та макар и адаптирано..

За мен лично на вашата възраст изобщо не бих дала Слънчо.. Тях започнах да ги давам чак след годинка и кусур за асортимент на домашните и когато не съм имала възможност да "готвя" Simple Smile
Макар че като гледам по цени са започнали да догонват "западните" си събратя  Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На око.
По инструкция на опаковката ми стават редички.

 Peace

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На око я приготвям.
Преди като следях количеството само водата мерих.....сега и нея на око Peace

# 23
  • Мнения: 276
На око я приготвям.
Преди като следях количеството само водата мерих.....сега и нея на око Peace
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт