1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 41

  • 28 314
  • 448
  •   1
Отговори
# 390
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Да бе да ,хвърляй ти вината на звездичка ,а  кой взе да уточнява какво има пред вид момичето в поста си ??????
 Joy Joy Joy
кефиш се че сега Керем и чист и бял в последните серии и хайде с онурчо да се майтапим ама незабравяйте че ние сме повече
 newsm62 newsm62
nati0    ББ ДАНО ДА НЕ Е ТАКА , МНОГО ТЪЖНА ЩЕ СТАНЕ ТОЛКОВА ЛЮБОВ И ...НИЩО НАКРАЯ
 

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 23:46 от siren62

# 391
  • Мнения: 7 914
Абе Шмети ,ти кво ся ,я забърка  ?????
Докато се уточнявахте кой кой е там по нагоре
 Ренатка  взе  че сравни Онурчо със прасе  Animal Pig  hahaha hahaha hahaha rotfImbo

Край!
Разби му се, реномето ...  Joy

Звездичка е виновна, тя го обяви за  прасе ... Mr. Green
ха! не е вярно Naughty аз казах какво съм аз Crazy.. а ти го спомена Mr. Green

и то от любимите ми -  априлските Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 152
Онур що не вземе да дойде в България на гости при феновете си? Ще остане изненадан... Peace Praynig Hug

# 393
  • Мнения: 959
ха! не е вярно Naughty аз казах какво съм аз Crazy.. а ти го спомена Mr. Green

Хм ...  newsm78 ми, то ти, като си ябълката, за прасе друг не остана... newsm78 ...та, за това ...  Mr. Green
Опс, грешка - Шехи е прасето... Joy Ша, ви изяде и двамата ... Mr. Green

# 394
  • Мнения: 959
Онур що не вземе да дойде в България на гости при феновете си? Ще остане изненадан... Peace Praynig Hug

Да, дойде, ама с охрана ...  Joy Тук к`ви лъвици има, Ша  го изядат ... Mr. Green

siren62, хванА мА...и мА издаде...  Blush а, си мислех, че си ми приятелка... Crossing Arms

# 395
  • Мнения: 7 914
ха! не е вярно Naughty аз казах какво съм аз Crazy.. а ти го спомена Mr. Green

Хм ...  newsm78 ми, то ти, като си ябълката, за прасе друг не остана... newsm78 ...та, за това ...  Mr. Green
Опс, грешка - Шехи е прасето... Joy Ша, ви изяде и двамата ... Mr. Green
само да не ни хване, че ще се молим да сме само на пюре Mr. Green

# 396
  • Мнения: 959
ха! не е вярно Naughty аз казах какво съм аз Crazy.. а ти го спомена Mr. Green

Хм ...  newsm78 ми, то ти, като си ябълката, за прасе друг не остана... newsm78 ...та, за това ...  Mr. Green
Опс, грешка - Шехи е прасето... Joy Ша, ви изяде и двамата ... Mr. Green
само да не ни хване, че ще се молим да сме само на пюре Mr. Green

 Joy Joy Joy и аз, така мисля ... стига ви, един поглед, и сте нок аут...  CrazyJoy

siren62 хайде и за Керемчо, да кажа нещо ... струва ми се, че когато, Шехи се обажда на Бенну, и се жалва ...сякаш, долавям един такъв поглед ...на злорадство ... newsm78
Накой друг, да има такива впечатления?! Rolling Eyes

# 397
  • Мнения: 152
Има има. керемчо не ми се вярва да забрави Шехерезада ей тъй от нищото. Сто процента още завижда на Онур. bowuu

# 398
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
 и аз го забелязах този поглед.... пита " и какво??" а погледа му" щехииииииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes" Thinking

# 399
  • Мнения: 959
Има има. керемчо не ми се вярва да забрави Шехерезада ей тъй от нищото. Сто процента още завижда на Онур. bowuu
Schmetterling
 и аз го забелязах този поглед.... пита " и какво??" а погледа му" щехииииииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes" Thinking

Нали?!  Thinking Все очаквам, пак, да се развихри нещо, това момче ...  Crazy - не че искам, де ... ще е много тъпо, но имам такива съмнения... Rolling Eyes
Ша са наложи, да сА, съветваме... Sly

# 400
  • Мнения: 0
ами Шмети бих те посъветвала да го съветваш още отсега,има за какво.

# 401
  • Мнения: 2
Я да взема да защитя малко Бурак, че току-виж избягал  Rolling Eyes
Че постъпва гадно с Мелек - така е, НО тя сама си е виновна. Той не я уважава, защото тя прекалено лесно му се даде... Да, той беше доста настоятелен, но ако ТЯ беше казала твърдо "Не!", не мисля, че щяха да си легнат на първата вечер (а той видя, че е малко лековата и знаеше, че няма да му откаже  ooooh!Thinking И от там тръгна незачитащото му отношение към нея Tired
Според мен, един мъж изгуби ли уважение към жената, трябва всичко да приключи, понеже даже несъзнателно започва да се държи с нея като с парцал (а при тях още от началото уважението липсва  noConfused
Има мъже във форума - да кажат, дали съм права  Rolling Eyes

# 402
  • Мнения: 0
Да се включа и аз, още от предния пост отбелязах че на Керам не му стана много приятно като Бенну заяви че отива да успокоява Шехи Peace,но въпроса е защо може пък защото Бенну го заряза и тръгна да успокоява приятелката си,аз все  пак си мисля че Керем обича Бенну newsm78

# 403
Момичета, страхотни сте така ме развеселявате с коментарите и стиховете.Сега изгледах 1-ви епизод със субтитри и си припомних тогавашните отношения на Онур и Керем, по-млади, по-свежи, добри приятели усетих дух/настроение, които усетих и тук докато Ви изчетох. Страхотни сте Hug
 

# 404
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Шмети шА сА реванширам
и шА тА сюрпризирам Laughing Laughing Laughing

Тоз Керем сладур голем
със Бурак Мелек Сезен
оправи се бързо той
затуй е нашия герой
Но... да видим утре как
ще се справи тоз юнак
със Семих Севал Бурак
тук ще летят стрели
ох дали ще може да спаси
той любимите сестри
кой кого ще победи???
За тоз триъгълник любовен
не е Керем виновен
но както често взе да става
 накрая  ще го отнесе,
пак нашето момче



Общи условия

Активация на акаунт