Харесвате ли Деси Банова от Нова телевизия ?

  • 12 736
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 836
... Надали сте по-красиви от Райна или Камелия(като млада)  или с тяло като на Андреа или Лияна...

Може и да сме.

Какво общо има това, с въпроса дали харесваме или не Деси Банова?

# 76
  • Мнения: 502






 Ако приятелят на авторката на тази чудна тема харесва някоя от тези трите,то той определено има вкус. Тези жени освен красива външност имат и мозък в главата си,а някои мъже ценят и това дребно качество. Хайде със здраве и всичко добро на красивите съфорумки!

# 77
  • Мнения: 15
Лора  егрозна  и дебела.Къде видяхте интелигентността на Божана?

# 78
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се зачудих колко интелигентност е нужна, за да четеш прогнозата за времето Joy Не казвам, че момичето е глупаво, не я познавам, може и да е страхотна, даже е много вероятно, но наистина не мисля, че това има нещо общо с работата й, която според мен може да се върши и от хора без образование, стига да могат да четат. И да не "уъ"-кат, ако може Confused

# 79
  • Мнения: 836
Мисля, че тази тема води до тотално изтрещяване.

Разбрахме кой, за кого бил грозен, тъп, дебел, невпечатляващ и пр.
Много беше важно.

Ако авторката вече се е поуспокоила и опасността, която е грозила семейното й гнездо е отпаднала, дали не е време за един ключ, а?






 

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:05 от Силви_

# 80
  • Мнения: 637
 Аз я харесвам,даже много. Красива е и излъчва доброта. Гласът и също е приятен,няма дразнещите кресливи нотки на някои други водещи. Усмивката и е искрена,за разлика от повечето изкуствено ухилени лица от екрана. Досега не съм забелязала да се обърка при говорене или да се изрази неправилно,което показва,че е и добър професионалист. Най-добрата водеща в емисиите по метеорология,според мен,и не само по НОВА,по всички телевизии.

   Авторката на темата да не се чуди защо приятелят и онемява,като види Деси. Мъжете не винаги ценят само перфектната външност. Доста от тях са много по-чувствителни и умеят да разпознават истински хубавите жени не само по деколтето или задните части. Деси Банова излъчва позитивизъм и женска топлота,за разлика от същността на тази тема.
Абсолютно Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Надали сте по-красиви от Райна или Камелия(като млада)  или с тяло като на Андреа или Лияна.

Въх, не смея и да мечтая да съм по-красива от Райна  Laughing
А Камелия, последният път като я видях в заведението й, ми заприлича на помощник-готвачка от кухнята, тъй че се моля да не съм толкова "красива"  Stop

# 82
  • Мнения: 1 224
Не, изобщо !  79 (44.6%)
Не ме впечатлява !  79 (44.6%)


Това успокоява ли те ?  Laughing

# 83
  • Мнения: 77
Не харесвам Деси Банова!
Не харесвам Божидара Филипова!
Не харесвам Лора Крумова!
Не харесвам Ани Салич!
Не харесвам Адреналинките!
Не харесвам Венета Райкова!
Не харесвам Глория!
Не харесвам Ивана!
Не харесвам Мария Илиева!
Не харесвам Антония Петрова!
Не харесвам която и да е било МИС БГ!
Не харесвам нито една жена!

Завиждам им, че са по успели от мен!
Завиждам им, че са по-красиви!
Завиждам им, че имат хубави коли!
Завиждам им, че ги дават по телевизора!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 84
  • Мнения: 4 892
viktoria_vvv, нещо не Ви се получи остроумието. Остро ли не е, що ли?
Трябва да завиждате и на онези, които казват - дават ги по телевизията. А не "дават ги по телевизора".

# 85
  • Мнения: 6 713
Твърде кльощава ми е. Иначе ми се струва симпатично момиче.

# 86
  • Мнения: 77
viktoria_vvv, нещо не Ви се получи остроумието. Остро ли не е, що ли?
Трябва да завиждате и на онези, които казват - дават ги по телевизията. А не "дават ги по телевизора".

Трябва да се научиш да разпознаваш иронията!  Wink

# 87
  • Мнения: 46 636
И на мен ми е прекалено кльощава, прическата също я загрозява.

... Надали сте по-красиви от Райна или Камелия(като млада)  или с тяло като на Андреа или Лияна.
И мъжете ви дори и да  казват ,че не харесват някоя или нещо не означава ,че го и мислят ...

Че като сме грозни, не можем да сме обективни, така ли  Shocked
Моят мъж казва, че не харесва Деси Банова и му вярвам, няма причина да ме лъже.
Харесва Божанка, чудо голямо като я харесва, да не би тя да е успяла да създаде семейство с него Mr. Green и аз я харесвам Laughing

# 88
  • Мнения: 4 892
viktoria_vvv, нещо не Ви се получи остроумието. Остро ли не е, що ли?
Трябва да завиждате и на онези, които казват - дават ги по телевизията. А не "дават ги по телевизора".

Трябва да се научиш да разпознаваш иронията!  Wink

 Laughing Laughing Laughing

Ох, Боже.....чак на "ти" ми иде да заговоря.
Коя ирония? Я си анализирайте постинга с остроумието в стил "какво е искал да каже автора", за да видя дали съм разбрала или не.
 Crazy



# 89
  • Мнения: 875
горното поетично излияние опит по 'дом' на сабоурин ли е?

Общи условия

Активация на акаунт