Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 844
Трябваше да влезе в Биг Брадър тази вечер, но май се е отказала. По Нова в момента започва.

# 16
  • Мнения: 4 585
Благодаря!

# 17
  • Мнения: 984
Ако бях на Масларова също нямаше да вляза. То бива, то може, ама нейната мутра едвам се трае начи!

Гьонсурат трябва да си да излезеш срещу майките на близнаците и да им кажеш, че няма пари за 1200 деца, кощунство е това!

# 18
  • Мнения: 4 585
Ама то било с цел благотворителност, Масларова да не  е луда да благотворява.

# 19
  • Мнения: 47 985
Ама то било с цел благотворителност, Масларова да не  е луда да благотворява.
Именно
Иначе за тази думи нямам... просто ако се срещнем, още повече в затворено пространство и отблизо, не знам какви ще са ми действията. Много малко хора са ми толкова противни като нея. При това съм наясно че не е единствената , обаче тя е някак си особено дразнеща с приказките и действията си....

# 20
  • Мнения: 2 829
Таз жена обаче ми е толкова антипатична, че няма да мога да и кажа нищо, нито да я питам. Изключителна неприязън изпитвам към нея. Не я понасям. Отвратително мазна ми е.

 Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 1 470
Е...Явно няма да се появи...
Ама гледайки това лъскаво предаване,аз пък се запитах"Ако тези пари които са разходвани за блясъка в този Вип Брадър,бяха разходвани всъщност за благотворителност..."но няма да си спамя сама темата...

Аз бих я попитала какво ще прави след двайсетина години,когато България се напълни с асоциални,необразовани,невъзпитани млади хора,израсли в институции,които на 90%ще създават подобно на себе си поколение...Ще се напълни със същите млади хора,идващи от малцинственните групи...И тогава нашите деца,ще трябва да носят на гърбът си всичките тези човеци...Тя къде смята да избяга тогава?!

Ако не съм я...преди това...

# 22
  • Мнения: 677
И ти ли искаш като Милко?

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
От кой избирателен район е тая, да пишем в отчетната по градове повече да не се повтаря.
Сега ще ми отговори ли някой кой канал да гледам и кога?

Т.С. тя е достатъчно мазна, аре сега, и лубрикати.
По принцип май е от изб. район Стара Загора.
Очаквано, не се яви, иначе по Нова излъчват Вип брадър.

# 24
  • Мнения: 5 370
Е...Явно няма да се появи...
Ама гледайки това лъскаво предаване,аз пък се запитах"Ако тези пари които са разходвани за блясъка в този Вип Брадър,бяха разходвани всъщност за благотворителност..."но няма да си спамя сама темата...


Ха! Дойдохме си на думата!!!!
Ако някой си е мислил, че влезлите там са влезли да благотворят........... Whistling
По-скоро да се поизтупат от праха на забвението и да понапълнят банкови сметки.

# 25
  • Мнения: 9 439
Цитат
Днес в къщата на Биг брадър ще е гост Масларова.Ако вие имахте възможността да сте в подобен затворен аквариум с нея,какво бихте попитали,казали,направили?!
Да,ама Масларова я няма.Снощи Сашо Диков и Маргарита Михнева започнаха да я разобличават и тя взе,че се покри,милата Mr. Green

# 26
  • Мнения: 49
Бих казала, че е голям БОКЛУК #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 878
По-антисоциална министърка от тази напудрена лелка не съм виждала.
И външния й вид, и бързата й мисъл, и гладкото й умно слово раждат в мен мноооого топли чуства  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 710
Абе, тая е такъв гьон сурат... каквото и да ми отговори, едва ли ще ми размине желанието да я поступам ...

# 29
  • Мнения: 349
Е...Явно няма да се появи...
Ама гледайки това лъскаво предаване,аз пък се запитах"Ако тези пари които са разходвани за блясъка в този Вип Брадър,бяха разходвани всъщност за благотворителност..."но няма да си спамя сама темата...

 
Точно затова де ,мисълта ми е ,че на ден колко ли пари се  харчат за самият ВИП брадър на ден /прически,папкане,пийване,къщичка,ток,камери,осветители,контр.зала и оператори...................................дали са повече или са по- малко от събраните newsm78. Зависи........................... #Crazy Иначе няма смисъл.На гърба на кого се прави всичко????
Пък ако въпросната министърка ми падне------бих и боднала поне едно оче/минимум/,заради безочието и  #2gunfireПък и заради това което взима е  в ПЪТИ повече от всичко ,което евентуално би дала.
Всъщнос НЕ,не това което би дала,а което би ни накарала да ДАДЕМ с демагогия и заучени фрази.............................
За мен това е  Sick #Cussing out #2gunfire.
Въпрос на гледна точка................   и всичко кофти като икони.....

Общи условия

Активация на акаунт